yves rocher

Kızlar bu markanın kartına göz makyaj temizleicisi hediye diyerek kartı verdiler.
Mağaza ilk alışverişinize dedi, sınır var mı dedim hayır dediler. 10 gün sonra falan başka bir mağazaya girip sırf göz makyaj temizleyicisini almak için 5.90lık bir ürün aldım ama kasiyer 10TL alışverişinize hediyedir dedi. Nedir bu işin doğrusu acaba?

Ben de makyaj malzemelerini, parfümünü ve göz çevresi jelini kullandım. Fondöten ve pudrasını da kullandım gayet memnun kaldım. Rujlarına zaten bayılıyorum dudakları kurutmadığı için.
Cilt bakım ürünlerini pek kullanmadığım için onların beğenilmemesine bir şey diyemem ama makyaj ürünleri ve parfümleri kesinlikle başarılı.

ben matlaştırıcı kremini kullanmıştım ama etkisini göremedim cildim kısa sürede parlamaya devam etti makyaj altına kullanırım diye almıştım gece kremi olarak zar zor bitirdim
BB kremini aldım ama oda tek renk meduim olarak satılıyor ve spf yok içinde o yüzden çok beğenmedim
farı var bide onuda renginden dolayı sanırım elim gitmedi o yüzden fikrim yok
duj jelleri çok güzel bide en son indirimden iki adet fırçasını almıştım onlarıda beğendim
bide kayısılı peelingi çok övüldüğü için onu almak istedim ama satıcı bayan yağlı ciltlere önermiyoruz deyip vermedi
indirimde vanilyalı hindistan cevizli parfümlerini merak ediyorum onlardan alabilirim doğum günüm yaklaşıyor hediye duş jelimi alırım
hediye olayı cezbedici :)

ben bir ara bu markanın şampuanını kullandım ve çok memnun kaldım.benim saçlarım çok çabuk yağlanıyor ama bu şampuan saç yağlılığını biraz gecikitiryor.malesef şuan bitti.tekrar almam lazım ama diğer ürünleri hakkında bir bilgim yok malesef.

benim makyajla pek işim yok, bir dudak nemlendiricisi, bir göz kalemi ve bir parfümünü aldım, hepsinden inanılmaz derecede memnun kaldım hele dudak nemlendiricisi, değdiği anda rahatlatıp yumuşacık yapıyor.

Ben de birkaç ürününü kullandım fena değil fakat bitkisel olduğunu düşünmüyorum. En basitinden bir vücut kremim var ve siyah şeritli. krem tüplerinin arkasında renkli şeritler var onlaara dikkat ediyorum bu aralar bu üründeki siyahtı yani yüzde yüz kimmyasal demekmiş. yeşil olanlar yüzde yüz bitkisel

Ter önleyici roll on, pamuk çiçekli: Alkolsüz, alüminyum ve türevlerini içermiyor. İçinde aloe vera yaprağı suyu var. Kokusu epey hafif. Ter kokusu oluşturmamak konusunda başarılı.

Göz makyajı temizleyici: Bunu hediye vermişlerdi. Diğer markaları kullanmadığım ve pek makyaj yapmadığım için karşılaştıramayacağım. Ama iyiydi yani. Temizliyor. :)

Duş jeli, vanilyalı: Vanilyası organikmiş. Kokusu epey güzel. Vanilya severlere öneririm.

Parfüm, vanilyalı: Bu markanın meşhur vanilyalı parfümü değil. Yukarıda bahsettiğim duş jelinin serisinden. Organik vanilyalı parfüm. Parfümde fazla bir koku var. Duş jeli gibi değil. Hayal kırıklığı oldu. Ama oda parfümü olarak gayet iyi.

El kremi, bademli: Bu BIO serisinden. "%98 doğal içeriğe sahip yapısı, elleri yağlı his bırakmadan yumuşatır. Paraben, silikon, mineral yağ (petrol), renklendirici ve alkol içermeyen ürünün parfümü de %100 doğal içeriklidir. " Nemlendirmesi gayet iyi. Kokusu, badem kokusu sevmeyenlere garip gelebilir.

Ayak balsamı, lavantalı: Kokusu güzel. Yatmadan önce sürüp üzerine pamuklu çorap giyince etki ediyor. Ayaklarda rahatlama hissi veriyor. Sevdiğim bir ürün.

Bu marka hayvanlar üzerinde deney yapmadığını söylüyor. Fakat ürünlerini Çin'de satmaya başladıkları için sertifikalarını yitirmişler. Bu yüzden gözümdeki yerlerinden düştüler. Yine de kendileri hayvanlara test yapmıyorlar diye düşünmeye çalışıyorum. Ama kabullenemiyorum. Çin'de pazarı olmayan, kaliteli ve sertifikalı bir marka bulacağım umarım.

Arkadaşlar ben de Yves Rocher' nin cilt temizleyici setini kullanıyorum. Çok memnunum. Daha pahalı ve ismi çok duyulmuş markaları da kullandım ama sadece reklamı fazla olduğundan meşhurlar, gerçekten yararı dokunmadı bana. Neyse.. Makyaj ürünlerinden pudra ve rujlarını kullanıyorum. Sadece eğer benim gibi fazla pudra kullanıyorsanız, ara ara kontrol edin, çabuk uçuyor fikrindeyim. Rujları mükemmel, kurutmuyor ve nemlendirmesi güzel. Parfümüm: comme une evidence, kalıcılığı ve kokusu muhteşem. Roll on Lotus çiçekli (aynı zamanda duş jeli de) ve Pamuk çiçeklisini aldım gayet başarılı. Eğer benim gibi saç dökülmesi problemi yaşadıysanız, dökülme karşıtı şampuanı ve saç oluşumunu destekleyen serumu kesinlikle tavsiye ederim. Kısacası marka ile tanıştığıma gayet memnunum:KK73:

Aluminyum icermeyen roll on dan memnunum rimelleri gayet basarili . El kremi dus jeli fondoten ruj oje allik ve yagli saclar icin olan sampuani da cok basarili buluyorum.begenmedigim urunleri ise yagli ciltler icin olan serisi (sebo vejetal) hic bir etki yapmadi suyla yikamis gibi birde parfumlerini cok kalici bulmuyorm o paraya daha kaliteli parfumler alinabilir

Ben de mail attım numuneler istedim bir çok numune gönderdiler ama kimini yüzüme sürdüğümde hemen yıkama ihtiyacı duydum cildim nefes alamadı tıkandı kaldı sanki, o yüzden bence öncesinde numune isteyin kullanmadan.
hatta sonra bu ürünleri çok merak eden bir arkadaşıma verdim numuneleri, parfüme kadar göndermişler :) ıslak mendil gibiydi parfüm testerı.

Gençlik iksiri setini kullanıyordum yakın zamanda bırakmak zorunda kaldım. Cildimde özellikle yanaklarımda kızarıklık yaptı bir daha kullanacağımı sanmıyorum:KK43:

merhaba ben bu markanın kepek için olan şampuanını yıllardır kullanıyorum çok ama çok memnunum :KK200: kepeği kesinlikle bitiriyor ve saçları yumuşacık yapıyor fransız markası ve tamamen parabensiz yani tuzsuz şampuan dediklerimizden :)

Peelingini, vucut kremini ve toniğini kullanıyorum memnunum. Genelde hediye de veriyolar alışverişlerde makyaj temizleyicisi verdiler geçen sefer

Doğal olduğu ve buna benzer birçok övgü duydum arkadaşımdan sizlere danışmak istedim:KK51:Bu markanın ürünlerini kullanan var mı acaba?gözaltı kapatıcısını almayı düşünüyorum, 3 seçenek var hangisini önerirsiniz?:KK49:

insan bir yves rocher lafını duyunca güven geliyor bitkisel falan diyor ama ben böyle bir ürün görmedim iadede yapmadılar cildimde sivilce değil kist cıktı şimdi doktora gidiyorum sivilce ilacı kullanıyorum hic bir ürününü tavsiye etmiyorum. aldırana kadar canları cıkıyor aldıktan sonra yüzüne bile bakmıyorlar insanın.

insan bir yves rocher lafını duyunca güven geliyor bitkisel falan diyor ama ben böyle bir ürün görmedim iadede yapmadılar cildimde sivilce değil kist cıktı şimdi doktora gidiyorum sivilce ilacı kullanıyorum hic bir ürününü tavsiye etmiyorum. aldırana kadar canları cıkıyor aldıktan sonra yüzüne bile bakmıyorlar insanın.

Hangi ürünü sebebiyle kist çıktı? Geçmiş olsun

X