14 haftalık gebelikte kalp atışı olmaması nedeniyle kürtaj oldum

ayse yld

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2023
9
1
24
14 haftalık gebelikte kalp atışları yok dendi ve kürtajı oldum kürtaj sonrası ne kadar sürede zayıflayıp kendinizi topladıniz

Çok geçmiş olsun genetik ve pıhtılaşma testi yaptırdınız mi

14 haftada alacaginiz en fazla kilo 5 dır 🥴🥴🥴 zayıflamaya niye bu kadar taktiniz
Zayıf olduğum için 14haftada baya karnım çıkmıştı ve ben şimdi hamile gibi görünüyorum sinirlerim bozuldu ve üzülüyorum kendimi bir an önce toplamam lazım

14 haftalık gebelikte kalp atışları yok dendi ve kürtajı oldum kürtaj sonrası ne kadar sürede zayıflayıp kendinizi topladıniz
Kalp atışını daha önce duymuş muydunuz bende 6+4 günlüktü dün kalbi hiç oluşmamış engelli bi bebekmiş ve bende dün kürtaj olmak zorunda kaldım hayatımın en zor günüydü hala inanamıyorum olanlara ben kabullenemedim bile

İnşallah endişem kanamam olmadığı için
Öyle oluk oluk olmuyor bende olmuştum kürtaj , benukde kanamam olmadi çok, sonra dr. Kontrolde az bir kan pıhtısı gördü bir ilac verdi METİLER ama yine kanama olmadi ,sonra doktora gittiğimde kalmamıştı birşey verirsiniz acele etmeyin

Kalp atışını daha önce duymuş muydunuz bende 6+4 günlüktü dün kalbi hiç oluşmamış engelli bi bebekmiş ve bende dün kürtaj olmak zorunda kaldım hayatımın en zor günüydü hala inanamıyorum olanlara ben kabullenemedim bile
Evet daha önce sekiz haftalıkken duydum sonra bir daha gitmedim gittiğimde kalp atışları durmuş dedi büyük ultrason angonderdi oda aynı şeyi söyledi ve kürtaj gerçekleşti maalesef ve benim bebeğim dört aylık olmasına rağmen gördüm elim kadardı olusmustu herşeyi sadece gelişmeyi bekliyordu hala atlamadim yaşadığım travmayi

Evet daha önce sekiz haftalıkken duydum sonra bir daha gitmedim gittiğimde kalp atışları durmuş dedi büyük ultrason angonderdi oda aynı şeyi söyledi ve kürtaj gerçekleşti maalesef ve benim bebeğim dört aylık olmasına rağmen gördüm elim kadardı olusmustu herşeyi sadece gelişmeyi bekliyordu hala atlamadim yaşadığım travmayi
Malesef seni o kadar iyi anlıyorum ki benimki sadece kan pıhtısıydı ama içimi söküp aldılar sanki kalbim o kadar acıyor içim öyle yanıyor ki nasıl geçecek bilmiyorum

Doktorlar nedenine dair bir şey söylediler mi ? Başınız sağolsun bu Arada . Karın için korse takabilirsiniz çabuk toparlar . Genetik ve pıhtılaşma testlerini ihmal etmeyin

Doktorlar nedenine dair bir şey söylediler mi ? Başınız sağolsun bu Arada . Karın için korse takabilirsiniz çabuk toparlar . Genetik ve pıhtılaşma testlerini ihmal etmeyin
Hayır sadece kalbi durmuş dediler çok. Sağolun testlerr icinn. Doktor gell demedi bana

Teşekkür ederim hayır daha dün taburcu oldum ertesi gün kürtaj kanamam yok zayıflamak ve toparlanmam ne kadar sürer
Bebek 12. Haftayı geçmiş öncelikli olarak pıhtı ve genetik test verin. Onlar 1 2 aya çıkıyor o sürede kendinizi toplarsiniz inşallah

X