14 haftalık gebelikte kalp atışı olmaması nedeniyle kürtaj oldum

14 haftalık gebelikte kalp atışları yok dendi ve kürtajı oldum kürtaj sonrası ne kadar sürede zayıflayıp kendinizi topladıniz
Geçmiş olsun. Bende 9 haftalıkken kürtaj oldum kalbi durduğu için. En zor günümde çok zor geçti suni sancı ile sonrasında kazıma işlemi oldu öldüm resmen. Toparlanmak çok zor oluyor ilk başta psikolojik olarak zor. Ben sürekli ağladım sürekli. Aklıma geldikçe gözüm dolar. Kanama çok olmuyor doğumdan sonraki gibi olmuyor çok az geliyor. 3 ay demişti doktorum ama ben hemen kalmak istedim eşim durdurdu. Sonra yavaş yavaş topladım kiloda vermedim 3 kilom vardı 50 gün sonra hamile kaldım. Şuan 6 aylık bebegim var darısı size inşallah

14 haftalık gebelikte kalp atışları yok dendi ve kürtajı oldum kürtaj sonrası ne kadar sürede zayıflayıp kendinizi topladıniz
Geçmiş olsun kalp atışı duyup mu durdu hiç mi oluşmadı hiç olusmadiysa neden bu kadar beklediler ki, ben 8 haftalık kalp atışı olmadığı için olmuştum kilo almadigim için bilemiyorum ama aynı gün normal hayata donebiliyorsunuz diye biliyorum

Öyle oluk oluk olmuyor bende olmuştum kürtaj , benukde kanamam olmadi çok, sonra dr. Kontrolde az bir kan pıhtısı gördü bir ilac verdi METİLER ama yine kanama olmadi ,sonra doktora gittiğimde kalmamıştı birşey verirsiniz acele etmeyin
benimde kan pıhtısı gördü ve tekrar kürtaj dedi sizde öyle bir durum söz konusu oldumu

Öyle oluk oluk olmuyor bende olmuştum kürtaj , benukde kanamam olmadi çok, sonra dr. Kontrolde az bir kan pıhtısı gördü bir ilac verdi METİLER ama yine kanama olmadi ,sonra doktora gittiğimde kalmamıştı birşey verirsiniz acele etmeyin
Merhabalar. Benim 10 haftalık gebelikte düşük başladı. Doktorum metiler verdi düşüğe yardımcı olması için 5 gün kullanıcam. Bugün ilk günüm ama ilaç kanamamı azalttı henüz parça atılımı da olmadı. Sizde nasıldı tecrübelerinizi paylaşır mısınız rica etsem

X