14 haftalık gebelikte kalp atışı olmaması nedeniyle kürtaj oldum

Merhabalar. Benim 10 haftalık gebelikte düşük başladı. Doktorum metiler verdi düşüğe yardımcı olması için 5 gün kullanıcam. Bugün ilk günüm ama ilaç kanamamı azalttı henüz parça atılımı da olmadı. Sizde nasıldı tecrübelerinizi paylaşır mısınız rica etsem
Benim kürtaj sonrasi, bir hafta sonra olan kontrolde kan alani gördüğü için vermişti ama bende cok kanama olmadi ama kontrolde gitti dedi . İlaçla düşük yapmamıştım

ınsallah benımde oyle olur tekrar kurtaj olmaktan aynı korkualr ve endıselerı yasamaktan cok korkuyorum gercekten
Ya konu üzeirnden com gecmiş ancak bende kürtaj oldum 2 ay olmasına ragmen ara kanamalarım vardı dr parca kalmıs dedi ilaç verdi ama korkuyorum sizin temizlenmişmiydi

merhaba çok geçmiş olsun ❤️‍🩹 Bana ilaç verdi ve ardından bekledim tekrar pıhtılar düştü . Kontorole gittiğimde kürtaja gerek yok birkaçtane kalmış küçük onlarda adetle düşersdemişti. İnşAllah sizindi gerek kalmaz bir kere kaybetme acızı kürtaj acısı yetiyor ikincisi nasip olmasın inşAllah 😢

Mesela 10. Haftada olan düşüğün sebebi nedir acaba:KK43: o zamana kadar iyi tutunmuş muydu bebek
bana doktor her değerin normalken neden böyle oldu anlayamadım demişti ama yaşanacak olanın önünde duramıyoruz işte malesef. Yaşayan herkes için hem çok büyük şok hemde çok büyük üzüntü 😢 Dün biriyle konuştum dokuz aylıkken bebeğinin kalbi durmuş öyleside bambaşka. Bazen hiçbir sebep olmayabiliyor . Ben yalvarıp kan pıhtılaşma testi istedim ondada negatif bir şey demedi.

X