20 günde 13 kilo verdim

Bu kilonun kalıcı olduğundan emin misin peki 20 günde mi aldın 13 kiloyu 20 günde veriyosun
gidenler sadece yağ ve ödem olduğu için ve yaz yaklaşıyorr hızlı verdirmesi çookk sevindirdi sizlerle paylaşmak istedim

Yaptığınız sağlığınız için çok tehlikeli, inşallah zarar görmezsiniz.

gidenler sadece yağ ve ödem olduğu için ve yaz yaklaşıyorr hızlı verdirmesi çookk sevindirdi sizlerle paylaşmak istedim
Yeni uyesin ve gelir gelmez bir ürünü tavsiye etmek mi geldi aklına 😂 ki 13 kilo vermen için 13×7700 kalori toplamda 100 bin kalori yakmak gerekiyor 20 günde 100 bin kalori yaktiysan helal olsun saba

Hiii hiii 46 dk once uye olmuş gelmis bize masal anlatiyo. 🤣
He abla he inandik
Yeni uyesin ve gelir gelmez bir ürünü tavsiye etmek mi geldi aklına 😂 ki 13 kilo vermen için 13×7700 kalori toplamda 100 bin kalori yakmak gerekiyor 20 günde 100 bin kalori yaktiysan helal olsun saba
Kesin yillardir uye olmadan bakiyordur da simdi 13 kilo verdiyse paylasmak istemiştir🤣

aktarımdan aldığım Dr. Ema kapari
tozu çayı ile 20 günde 13 kilo vrrrdimmm!
Hani daha 5. gününüzdeydiniz?
İstanbulda yaşıyorum her aktarda var bu çay ilgimi
çekti 20 günde değişime hazırmısın diye slogan yazmıştı aldım güzel gidiyor gün içinde tokluk hissi
veriyor. bağısaklarım çok rahatladı afedersiniz kabızlık vardı gün içinde 3 litre su içirerek tuvalete çıkartıyor şuan 5. günümdeyim 2, kg 200 gram vermişim başka kullanan varmı merak ettim

korkutmayın lütfen çok güzel ilerliyorum ben buraya yuhalanmak için yazmadım bunu
Kimsenin amacı sizi yuhalamak değil, yanlış anlamayın. Size çay diye sattıkları şeyin içinde troidinizin çalışmasını etkileyen kimyasallar mevcut, bu kimyasallar yüzünden çok ciddi sorunlar yaşayan insanlar oldu. İnternetten araştırırsanız bunu görürüsününüz. Hatta kullanılan kimyasalın adı yanılmıyorsam anfetamin. Ben de 3 defa bu tip şeyler kullandım. Verdiğimi sandığım kilo büyük bir hızla ve 2 kilo fazlasıyla geri döndü. Eşim acillik oldu, biz sadece uyarı yapıyoruz. Yaşadığınız mucize büyük ihtimalle kalıcı değil ve vereceği zarar verdirdiği kilodan fazla

Kimsenin amacı sizi yuhalamak değil, yanlış anlamayın. Size çay diye sattıkları şeyin içinde troidinizin çalışmasını etkileyen kimyasallar mevcut, bu kimyasallar yüzünden çok ciddi sorunlar yaşayan insanlar oldu. İnternetten araştırırsanız bunu görürüsününüz. Hatta kullanılan kimyasalın adı yanılmıyorsam anfetamin. Ben de 3 defa bu tip şeyler kullandım. Verdiğimi sandığım kilo büyük bir hızla ve 2 kilo fazlasıyla geri döndü. Eşim acillik oldu, biz sadece uyarı yapıyoruz. Yaşadığınız mucize büyük ihtimalle kalıcı değil ve vereceği zarar verdirdiği kilodan fazla
Hepsini biliyor çünkü çayı satan kendisi.

X