2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    318
Akşam o kadar üşüdüm ki 10’da yattım. Her yerim ağrıyor ama ateşim yok. 2’de bebeği emzirmeye gittiğimde bir ter boşaldı. Fenalık geldi, sıcak bastı. Neden böyle bişey olabilir ki çok şaşırdım. Benim hastalığım burun akıntısı, öksürük olur genelde.

Eklentiler

• IMG_2907.jpeg
    IMG_2907.jpeg
    80,1 KB · Görüntüleme: 37
“Bebeklerde en sık gerçekleşen uyku gerilemeleri 4. ay 6 ay 8-9 ay 12 ay 15-18 ay ve 2 yaş civarında olabilmektedir.” Şeklinde bir yazı okudum sonuçta altıncı aya girdik ikiside gece sık sık mızıldayıp uyanmaya başladı beş hafta erken doğduğumuzu varsayarsak belkide dördüncü ayı yaşıyoruz kafayı yiycem annelik hepmi böyle zordu yada şimdiki bebeklermi zor hep böyle zorsa insanlar birden fazla çoçuk nasıl yapıyor çünkü bu yaşadıklarımı sittin sene unutmam

“Bebeklerde en sık gerçekleşen uyku gerilemeleri 4. ay 6 ay 8-9 ay 12 ay 15-18 ay ve 2 yaş civarında olabilmektedir.” Şeklinde bir yazı okudum sonuçta altıncı aya girdik ikiside gece sık sık mızıldayıp uyanmaya başladı beş hafta erken doğduğumuzu varsayarsak belkide dördüncü ayı yaşıyoruz kafayı yiycem annelik hepmi böyle zordu yada şimdiki bebeklermi zor hep böyle zorsa insanlar birden fazla çoçuk nasıl yapıyor çünkü bu yaşadıklarımı sittin sene unutmam
Ben de😔

Akşam o kadar üşüdüm ki 10’da yattım. Her yerim ağrıyor ama ateşim yok. 2’de bebeği emzirmeye gittiğimde bir ter boşaldı. Fenalık geldi, sıcak bastı. Neden böyle bişey olabilir ki çok şaşırdım. Benim hastalığım burun akıntısı, öksürük olur genelde.
Çok geçmiş olsun 😔

Kızlar bebeğimin kakası her yerden taşıyor, su gibi resmen yaparken çıkan ses bile öyle neden böyle ya çok canım sıkılıyor. Sizinkiler nasıl

katı sayılmaz ama yumuşak akışkan olmayan diyim. İshal olmasın?
İshalse çok uzun zamandır böyle, bir de ishal olsa sık yapardı gibi düşündüm. İshal neden olabilir ki sadece benim sütümü alıyor, benim yediğim bir şey mi dokunuyor o zaman? Sütü mü kessem yine bilemedim ki…

Kızlar bebeğimin kakası her yerden taşıyor, su gibi resmen yaparken çıkan ses bile öyle neden böyle ya çok canım sıkılıyor. Sizinkiler nasıl
Eğer bez sayısı günlük 6'dan fazlaysa ve bezden aşırı taşar şekilde ise bu ishaldir demişti doktorumuz. Bir de ağızda salyalanma çok artınca yuttuklari da kakada sulu kıvam yapar, karın ağrısı yapar dedi ebemiz. Belki sizin de salya kaynaklıdır. Bez sayısı ne kadar?

Eğer bez sayısı günlük 6'dan fazlaysa ve bezden aşırı taşar şekilde ise bu ishaldir demişti doktorumuz. Bir de ağızda salyalanma çok artınca yuttuklari da kakada sulu kıvam yapar, karın ağrısı yapar dedi ebemiz. Belki sizin de salya kaynaklıdır. Bez sayısı ne kadar?
Kakalı bez mi? Kakalı bez 1 bilemedin 2dir. Evet salyalandı bu arada ağzından da akıyor salya.

Oh çok rahatladım ya. Keyfi hep yerinde problem yok ama baya sulu sulu yapıyor. Başka bir arkadaş dedi yukarıda salya ile ilgili olabilirmiş, aklıma yattı.
Evet ama hiç biseyle alakalı da olmayabilir, bizim
Doğuştan beri arada çok sulu sırtına kadar taşıyo 😅 doktorum hep normal dedi hala normal
Diyo

Dün gece ilk defa park yatağında yatırdım oğlanı. Yerini yadırgadı herhalde sık sık uyandı uyanmadığı zamanlarda da gözü kapalı ama kıpır kıpırdı 🤦🏼‍♀️
Benimki de döndü yüz üstü yattı, bütün gece kameradan ona baktım. O mışıl mışıl uyudu. 🤦‍♀️ alt kademeye aldım, fermuarı açtım. Ordan koyup alıyorum.

X