Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    142
Bana 14. Haftada plasenta previa demişlerdi 3 mm uzaklıktaydı rahim ağzıma plasenta. 18. Haftaya kadar yine aşağıda demişlerdi ama bugün doktor tamamen yerine yerleşmiş ilişki yasağı bile yok dedi. Ben bu konuda en çok devlet hastahanesinden memnun kaldım özeller direkt sezeryan ayağa kalkmak yasak vs derken. Zeynep kamildeki doktorlar ben olsam sana söylemezdim bile çoğu gebede bu durum düzelir hiç üzülme stres yapma dedi. Bence devlet hastahanesine güven
Güveniyorm canım, oradaki hocaya detaylı muayene için gitmiştim 1 hafta önce hiç böyle bişeyden bahsetmedi. Bugün asistan doktor dedi yatış öneriyorum diye

Kızlar dün gece bacaklarıma ne olduğunu anlamadığım bir sebepten sabahı sabah ettim 😩 sabahtan beri de devam ediyor nasıl tarif etsem tansiyon düşünce el ayak boşalır bir his kaybı olur ya öyle bir his diz kapaklarımda ne yapsam geçmiyor 🙁 magnezyum içtim ama hiç bir etki göstermedi huzursuz bacak sendromu mu bu acaba ya 🙁 biraz sinirli stresli bir kaç gün geçirmiştim de sinir boşalması mi acaba 😩

Kızlar kusura bakmayın çok korkuyorum soracak kimsem yok benden iplik gibi yapış yapış bı şey geldi yeşilimsi belimde çok ağrıyor bacak ağrısı da vardı bugün sizce bebeğime mi bı şey oluyor enfeksiyon mu yoksa

Kızlar kusura bakmayın çok korkuyorum soracak kimsem yok benden iplik gibi yapış yapış bı şey geldi yeşilimsi belimde çok ağrıyor bacak ağrısı da vardı bugün sizce bebeğime mi bı şey oluyor enfeksiyon mu yoksa
Kuzucum enfeksiyon olabilir. Hemen doktora gorunmekte fayda var

Bakalım bende oluşacak mı yoksa karın germe oldugum icin dikis izi engel mi olacak🤭
Dikiş izinin üzerinde çizgi çıkmıyor ya, benim de göbek deliğimden itibaren hemen altında 1 parmak eklemi uzunluğunda dikiş izi var da dikişle hamilelik çizgisinin pek alakası yok bende 😁

X