Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    12
Burdaki annelere bakınca kendimi görüyorum özellikle bu kese görme ve kalp atışı duyma büyük bir beklemeymiş insan devamlı tedirgin hissediyor. Ağrım var iyi mi belirtim yok iyimi 😀 hepimiz pimpiriğiz aynı durum bende var
haha ya öyle gerçekten demek ki hepimizde böyle bu süreç 🤣

gece bacaklarda kramp gibi sızlama oluyor mu sizde de.beni çok rahatsız ediyo bu durum sürekli uyanıyorum ayaklarımda bi yanma hissi
Yok hiç kramp girmedi
Gittikçe azalan regl agrısı gibi bi ağrı oluyordu ama oda bi ili gğnfür olmuyor
Ama doktor ağrı şiddetlenerek artmıyorsa normal demişti bana

Yok hiç kramp girmedi
Gittikçe azalan regl agrısı gibi bi ağrı oluyordu ama oda bi ili gğnfür olmuyor
Ama doktor ağrı şiddetlenerek artmıyorsa normal demişti bana
senin ağrılarda da mi azalma oldu tiny? meme hassasiyeti ne durumda? kasık krampları?

Canım doktora gittin mi bizdeki bu alt karın ağrısı idraryolu enfeksiyonu olabilir idrar yaparken çok hafif bendede yanma var ve alt karın ağrısı
Cnım nerelerdesin gözüktümüüü
Kızlarrr selammmmm 🌸 bugün bebişi gördük , 0.26 cm miş yavrum 🥹🥹🥹 kalp atışı da var ama daha çok minik o yüzden haftaya dinleyelim dedi doktor. Ultrasona göre 5+6 imiş ama benim tüp bebek olduğu için transfer tarihine göre yapılan hesabı dikkate alalım dedi ona göre de 5+4 üz.

A aysoo1831 canım benim sarı akıntım var onu söyledim doktora birde arada idrarımı yaparken zorlandığımı söyledim hiç kasık ağrısı aklıma gelmedi o an , idrar yolu enfeksiyonu olmuş olabilirsin ama bebiş daha çok minik olduğu için ilaç vermek istemiyorum gynobiotic alabilirsin dedi. Ben bunu daha öncede kullanmıştım iyi gelmişti aldım bugün kullanmaya başlayacağım.

Kizlar bulantı fena bende ya.cumartesi pazar hep yattım sayılır.calisiyorum öğretmenim su haftalar da bi bitseydi keşke ya.bide oğlum var onla ilgilenmesi falan biraz sıkıntı oluyor bana aşırı düşkün bi çocuk.hatta benim sinifimda oglum.bazen kızıyorum elimde olmadan ama sonra pişman oluyorum.hep kucak istiyor 3yasini Mart'ta geçti.cocuk olunca nasıl yapcaz hiic bilmiyorum Allah yardimcim olsun 🤲
Evet ben de öğretmenimi yaz tatilinin gelmesini bekliyorum ilk aylar tatile gelicek çok şükür😌

senin ağrılarda da mi azalma oldu tiny? meme hassasiyeti ne durumda? kasık krampları?
Kasık Ağrılarım bitti1-2 gündür olmuyor gibi şuan gögüslerim hala şiş ve hassas
Şimdi Bulantım başladı ve yorgunluk tüm gün uyuyasıö geliyor sizde durumlar nasıl

Kızlarrr selammmmm 🌸 bugün bebişi gördük , 0.26 cm miş yavrum 🥹🥹🥹 kalp atışı da var ama daha çok minik o yüzden haftaya dinleyelim dedi doktor. Ultrasona göre 5+6 imiş ama benim tüp bebek olduğu için transfer tarihine göre yapılan hesabı dikkate alalım dedi ona göre de 5+4 üz.

A aysoo1831 canım benim sarı akıntım var onu söyledim doktora birde arada idrarımı yaparken zorlandığımı söyledim hiç kasık ağrısı aklıma gelmedi o an , idrar yolu enfeksiyonu olmuş olabilirsin ama bebiş daha çok minik olduğu için ilaç vermek istemiyorum gynobiotic alabilirsin dedi. Ben bunu daha öncede kullanmıştım iyi gelmişti aldım bugün kullanmaya başlayacağım.
Gözün aydın canım çok sevindim ☺️

Kasık Ağrılarım bitti1-2 gündür olmuyor gibi şuan gögüslerim hala şiş ve hassas
Şimdi Bulantım başladı ve yorgunluk tüm gün uyuyasıö geliyor sizde durumlar nasıl
neredeyse aynı diyebilirim, uykuya gelince bunu bile tek gözüm açık yazıyorum. uykulu halletseniz hemen dinlenmeye geçin bebek onu istiyor beyne sinyal gönderiyor dediler ben de uzandım dinleniyorum askim 🤣

duygulandırdın biziiii am 🥹 kalp atışını da duyduğumuz günlere.. aile oluyoruz aslında burda bir nevi derdimizi sıkıntımızı paylaşıyoruz. kimimiz daha eşi hariç kimseye söyleyemedi sizinle dertleşmek çok iyi geliyo kızlar ya 🩵💘

duygulandırdın biziiii am 🥹 kalp atışını da duyduğumuz günlere.. aile oluyoruz aslında burda bir nevi derdimizi sıkıntımızı paylaşıyoruz. kimimiz daha eşi hariç kimseye söyleyemedi sizinle dertleşmek çok iyi geliyo kızlar ya 🩵💘
Evet iyi ki varsınız 🥹🤗 inşallah haftaya pazartesi güm güm dinleyeceğiz kalp atışını ☺️❤️

Canım çoook sevindim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende sarı akıntı yok beyaz akıntı var şeffaf.❤️ bende yarın 5+0 ım doktor gel dedi ama çok mu erken bilemiyorum bi kaç gün daha bekleyesim var

of bende de öyle bilmiyorum korkulacak bi şey mi ki?
Yok tabi neden öyle olsun vücut alışmaya çalışıyor keşke hiç belirti yaşamasak normal hayatımızdaki gibi rahat olsak🌺Bazılarının hiç mide bulantısı vs olmuyormuş çok rahat geçiyormuş bazılarının biraz zorlu geçiyormuş.Biz ilk zamanlardayız doğal olarak tedirgin oluyoruz inşallah sağlıcakla kucaklarımıza alırız bebeklerimizi🥰

Yok tabi neden öyle olsun vücut alışmaya çalışıyor keşke hiç belirti yaşamasak normal hayatımızdaki gibi rahat olsak🌺Bazılarının hiç mide bulantısı vs olmuyormuş çok rahat geçiyormuş bazılarının biraz zorlu geçiyormuş.Biz ilk zamanlardayız doğal olarak tedirgin oluyoruz inşallah sağlıcakla kucaklarımıza alırız bebeklerimizi🥰
Benimde kahvaltı yaptıktan sonra felaket bir miğde bulantısı geliyo 2 gündür

Canım çoook sevindim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende sarı akıntı yok beyaz akıntı var şeffaf.❤️ bende yarın 5+0 ım doktor gel dedi ama çok mu erken bilemiyorum bi kaç gün daha bekleyesim var
Bana doktor seni erken çağırmışız biz dedi bugün 😅 eğer gidersen keseyi hatta yolk sacı da görebilirsin belki

Bana doktor seni erken çağırmışız biz dedi bugün 😅 eğer gidersen keseyi hatta yolk sacı da görebilirsin belki
Cinnabon tebrik ederiim 🌸 Ben de bugün dinledim kalp atışını, 6+6 bugün güncelleyebilirsin tabloyu 😊
Benim kanama alanım yok olmuş çok şükür ama kahverengi lekeler geliyor hala. Progestana biraz daha devam dedi. Sağlıkla kucağımıza alalım bebeklerimizi inşallah

X