Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    137
Kizlarrr bugün tartıldım gebelik başından beri 4,5 kilo almışım fazla mı acaba ya sizlerde durum nasıl son 5 haftada aldım onu da sanırım 😀 21 haftaya giricez korkuyorum valla
Benim doktorum ilk 5 ay 5 kilo sonrası için de 7 kilo ideal dedi. Tabi benim boyuma kiloma göre (hamilelik öncesinde kilom 62 boyum 167)

Tüm demir depolarımı bebek almış demekki. Kan aracılığıyla gidiyor vitaminler vs. Kan ihtiyacı artıyor. Demir neden kullanamıyorsun canım
Canim benim ,suanda yasadigim viruslerden dolayi butun ilaclarimi kesti doktor 22 haftada baslayacak bende tedirginim ama doktor cok takilacak degil dedi cuma gunu trioit icin gidecegim ozaman hepsine baktiririm insallah bir daha eger dusme olduysa belki baslatir kan sulandiricini almiyorum onu istiyoeum bir an once baslamak acikcasi ama kestigi icin baslayamiyorum bende limonlu su iciyorum surkeli kanimi sulandirsin diye yattigim icin

Canim benim ,suanda yasadigim viruslerden dolayi butun ilaclarimi kesti doktor 22 haftada baslayacak bende tedirginim ama doktor cok takilacak degil dedi cuma gunu trioit icin gidecegim ozaman hepsine baktiririm insallah bir daha eger dusme olduysa belki baslatir kan sulandiricini almiyorum onu istiyoeum bir an once baslamak acikcasi ama kestigi icin baslayamiyorum bende limonlu su iciyorum surkeli kanimi sulandirsin diye yattigim icin
Anladım inşallah iyidir değerlerin. Benim moralim çok bozuldu bebeğe kan akışı kötü olur mu diye çok üzüldüm :KK43: Limonlu su içmekle çok iyi yapıyorsun bencede

Eklentiler

• Screenshot_20240520_200337_com.android.chrome_edit_1039479333121073.jpg
    Screenshot_20240520_200337_com.android.chrome_edit_1039479333121073.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 53
Bende 57 ile basladim 63 oldum ama gogsumde 2 kg var benim 😁
Sen bensin 2 beden büyük sütyen aldım anca oldu göbeğimle yarışıyor 😂 55 kilo ile başladım 63/65 arası gidip geliyor. Yediğim için olmadığını bildiğim için rahatım dikkat ediyorum. Ben adet görmediğim an ödem ile hayatıma devam ettigimden hayırlısı. Diğer çocuklarimda Max 17 kilo almıştım

Ben doğumlarim sonrasi hemen veremiyorum 😢 regli olamadığım için oda. Bu bebis ne yapacak merak ediyorum abilerine benzer mi
En azından 3 küsur kilo bebiş 1 kilo su yarım kilo da plasenta desek başlangıç için 5 kilo çok iyi bence. Kendimi öyle motive ediyorum 😂😂 tabi biz de ödem olabiliriz hele son ayları düşünemiyorum. Çevremdeki hamilelerin burnu hep dikkatimi çekerdi kocaman oluyorlardı. Benim nasıl olacak acaba 🙈🙈

En azından 3 küsur kilo bebiş 1 kilo su yarım kilo da plasenta desek başlangıç için 5 kilo çok iyi bence. Kendimi öyle motive ediyorum 😂😂 tabi biz de ödem olabiliriz hele son ayları düşünemiyorum. Çevremdeki hamilelerin burnu hep dikkatimi çekerdi kocaman oluyorlardı. Benim nasıl olacak acaba 🙈🙈
Yaz gebesi olacağız en merak ettiğim benim de o çünkü diğer gebeliklerimde ilk aylarimda idi, şişersin sıcak çok zor diye endişelendiriyorlar 😢

Anladım inşallah iyidir değerlerin. Benim moralim çok bozuldu bebeğe kan akışı kötü olur mu diye çok üzüldüm :KK43: Limonlu su içmekle çok iyi yapıyorsun bencede
Doktor ne dedi peki sqna neyapman lazom benimde dusuktu ama biraktirdi kan ilacini anlamadim elzem degil dedi bende limonlu su iciyorum iste her gun 1 2 bardak neyapiyim birdemmagnezyum aliyorum yaa bilmiyorum bu korkular bizi mahvedecek elimizdeb geleni yapiyoduz geriside Allah im biliyor 🤲tevekkul edecegiz gibi geliyor doktorlar ne derse yapiyoruz

X