2023 Eylül ayı tüp bebek transfer olacakların paylaşım alanı 💖

Ben daha yeni 2 gündür emzirmeye başladım meme ucu yok diye veremedim sağarak verdim Şimdi silikon uçla daha iyi eme biliyor Sana da hayırlı olsun bebişin Ben kilolu olduğumdan mı zorlanıyorum anlayamadım Ben diyet yaptım mecburu çok az kilo almıştım Erken doğacak diye sadece bebeği besleyen gıdalar tüketdim Son 1 ay braktım diyeti ve çok yedim ve ani kilo aldım
Teşekkür ederim. Bende ilk emzirmeye başladıgımdan beri silikon uçla emzirebiliyorum ucu olmadıgı için.. bununla güzel tutuyor bebekler . Rabbime şükürler olsun bugunleri bize yaşattı sağ salim kucagımıza alabildik çok şükür.. sizde dikkat edin kendinize

kızlar hıc normal dogum yapan yok mu aramızda
Bana cuma günü 36+0 da çatı muayenesi yaptı normalde yapabilirsin dedi kararı bize bıraktı normal mi sezeyan mı olcağına normal doğumun risklerinden de bahsetti tabi çok kararsızım şu an siz normal mi yapacaksınız

çatı muayenesı bana özelde yaptılar ama cevremdekıler cok acıyor falan demıstı benm doktorum erkek soyle bı parmakla bastırdı bıraktı hıc acımadı, hemen kemıgın dar dogum cok zor olur sezeryan dedı.guvenmedım valla normal dogumcu bırıne gıttım yıne ozel hastanede kadına da baktırdım ıyıce parmakladı acıttı baya 😂🫣 dıger adam hıc bakmamıs bıle.bıraz basık ama ben cok dogurttum boyle dedı.Yanı doktorlarımızın cogu sezeryancı malesef benımkı de oyle ;() paket aldıgımız ıcın degısmedm neyse artık.sonra gıttıgm kadın memorıalde hatta bebegımı de bır hafta önce cıkardı, ölcümler farklı mesela bırınde kafası 9,5 37 bucuk haftalık cıkmıs kadın 8,9 cm 36 haftalık cıkardı.Ölcumler de farklı yanı doktorlardakı.o yuzden sonrakııı bebışımde Allah nasıp ederse ınsallah daha dogru doktor sececegım 😂😂😂 hesaplamaya gore ılerde cıkıyor mesela ama ultrasona gore daha gerıde cıkıyormus dıger doktora gore.Anlamadım ben bu işi o yuzden beklıyprum su gelene kadar ınsallah 🤗❤️🫣🧿
Teşekkür ederim aciklaman için bende beklicem suyum yada Nişan gelene kadar sonunda normal olmazsa zaten illa sezeryan yapıyor lar kısmet Allah'ım tüm bebisleri annelerine sağlıkla kavuştursun inşallah 🥲😇

Bana cuma günü 36+0 da çatı muayenesi yaptı normalde yapabilirsin dedi kararı bize bıraktı normal mi sezeyan mı olcağına normal doğumun risklerinden de bahsetti tabi çok kararsızım şu an siz normal mi yapacaksınız
ben normal ıstıyorum bebek saglıgı acısından ama dar dedı doktor ona ragmen kendı gelmesını bekleyecegım.Eğer cok zorlanırsam yapamazsam sezeryana cevırırler heralde.Sezeryan bebeklerın yuzde yırmı besı alerjen vs oluyormus o yuzden denemeden sezeryan ıstemıyorum

X