2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    292
Of kızlar değişik duygular içerisindeyim. Bir kaç gündür halsizdim. İki gündür midem fenaydı. Uykusuzluğa yormuştum ama galiba hamileyim. Tek test vardı evde. Pozitif çıktı. Adetlerim doğumdan sonra hiç düzene girmedi. Ondan farkedemedim. Bugün doktora gideceğim. Allah kısmet ederse ve sağlıklıysa Kasım 2024 doğum ve ben 1,5 yaşında olacak olan bebeğimle beraber bir bebiş daha alıp eve getireceğim. Şoktayım. Bu arada yaşımda 41. 40 yaşında ilk doğumu yapmıştım. Herşey allahtan… Mutluyum ama tedirginimde. Dualarınızı istiyorum
Canım gözün aydın
Ben de Eylül sonu bekliyorum doğumu
Senle aynı duygular içindeyim hala bende hem heyecanlı hem mutlu hem korkuluyum 😊

ateşlenmeden önce ve ateşliyken aşırı huysuz oluyorlar :KK43: iburamin zero çok rahatlatıyor canım semptomları azaltıyor biz onla nefes aldık. ateşte düşürüyor sabah öğle akşam ver dedi dr eğer iburaminden 2-3 saat sonra baktın yine huzursuz ya da ateşlenecek o zaman calpol ver dedi. bakalım size ne diyecek şu polen ve tozlar da çocukları hasta ediyor bilemedim yani
Solvent ver demiş bize de onu mu alsam ya 5-6 saate bir tekrar ateşleniyor, bişeyi yok demiş görünürde doktor , 1 gün daha takip edelim demiş canım

Kızlar nasılsınız? Yarın bizim oğlana menenjit aşıları yapılacak. Sizler yaptırdınız mı? Ateş yaptı mı? Biz çok sık hastalandığımız için 1 yaş sonrasına attık aşıyı. Çok endişeliyim ateşlenecek diye 😞

Ya dün annem bunu aynı sen diye bana atmış çok güldüm. Eski bir paylaşım ve bende önceden izleyip beğenmişim. O an geleceği mi gördüm ne yaptım bilmiyorum 😆

Bebesi yemeyen annelere gelsin😅

Ahahahha aşırı ben bu ya, ah o muz iyi ki var yemedikçe ben de muz dayıyorum ama kabız oluyor arkasına kayısı böyle saçma bir döngü 😂
Of kızlar değişik duygular içerisindeyim. Bir kaç gündür halsizdim. İki gündür midem fenaydı. Uykusuzluğa yormuştum ama galiba hamileyim. Tek test vardı evde. Pozitif çıktı. Adetlerim doğumdan sonra hiç düzene girmedi. Ondan farkedemedim. Bugün doktora gideceğim. Allah kısmet ederse ve sağlıklıysa Kasım 2024 doğum ve ben 1,5 yaşında olacak olan bebeğimle beraber bir bebiş daha alıp eve getireceğim. Şoktayım. Bu arada yaşımda 41. 40 yaşında ilk doğumu yapmıştım. Herşey allahtan… Mutluyum ama tedirginimde. Dualarınızı istiyorum
Hayırlı olsun sağlıkla gelsin, yaşa takılma güzel mucizenin tadını çıkar, çok daha geç yaşta sağlıkla doğum yapan bir sürü insan var, ne güzel bir kardeşi olacak yalnız kalmayacak 😍💕

Kızlar nasılsınız? Yarın bizim oğlana menenjit aşıları yapılacak. Sizler yaptırdınız mı? Ateş yaptı mı? Biz çok sık hastalandığımız için 1 yaş sonrasına attık aşıyı. Çok endişeliyim ateşlenecek diye 😞
Biz son iki dozunu iki gün önce yaptırdık bexero ve nimernix. İkisini aynı gün oldu. Doktor eve gidince calpol ver dedi bir ölçek verdim hiç ateşi olmadı masallah. Sadece biraz bacağı ağrıdı ertesi gün iyiydi. Umarım sizin de öyle geçer 🙏🏻

kızlar aşı 2.5 gün sonra ateş yapar mı, pazartesi sabah aşı olduk , bugün 3 gibi atşelendi 39 a kadar Calpol verdim düştü ama şimdi gene çıkmaya başladı, 1 yaş aşıları olduk
Hastalık başlamış sanki canım geçmiş olsun, aşıdan olsa baştan olurdu 🙁
Hayırla sağlıkla gelsin miniğin, şimdiden zor olacak diye düşünme. Güzelliğini tecrübe ettin nasılsa 🥰
Kızlaar bu arada kızım oluyor inşallah ☺️☺️☺️☺️🌸
Ayyy çok iyiiii 😍🧿 tebrik ederim canım çok çok sevindim. Oğlandan sonra ilaç gibi gelecek sanırım 😄 ah bu oğlanlar 😄

Kardessız kalmayacak ne guzel tadını cıkar canım😍

Hastalık başlamış sanki canım geçmiş olsun, aşıdan olsa baştan olurdu 🙁

Hayırla sağlıkla gelsin miniğin, şimdiden zor olacak diye düşünme. Güzelliğini tecrübe ettin nasılsa 🥰

Ayyy çok iyiiii 😍🧿 tebrik ederim canım çok çok sevindim. Oğlandan sonra ilaç gibi gelecek sanırım 😄 ah bu oğlanlar 😄
Canım bide ateş huysuzluk nerde başladı dersin
Fotoğraf çekiminde
O kadar durmadı ki ter içinde kaldık
Hafif sıcak gibiydi ama ihtimal vermedim
Sonra ateş giderek arttı
Bende ki şansa bak Buda nasip işte😅

Valla erkeğe o kadar hazırdım ki orda bile pipi gördüm sanki hoca kız deyince sevindim😅 ikiside evlat can zaten ötesi yok oğlan olsa da 2 iyi arkadaş olacak diye sevinecektim ama kız evlatta anneye çok destek gibi geliyor , bir kızım olsun da çok istiyordum☺️

Çok tebrik ederim, sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🎉🌸🎈 hep süprizi gebelik nasıl olur merak etmişimdir, maşallah sizinki çok güzel denk gelmiş☺️🌿

Canım bide ateş huysuzluk nerde başladı dersin
Fotoğraf çekiminde
O kadar durmadı ki ter içinde kaldık
Hafif sıcak gibiydi ama ihtimal vermedim
Sonra ateş giderek arttı
Bende ki şansa bak Buda nasip işte😅

Valla erkeğe o kadar hazırdım ki orda bile pipi gördüm sanki hoca kız deyince sevindim😅 ikiside evlat can zaten ötesi yok oğlan olsa da 2 iyi arkadaş olacak diye sevinecektim ama kız evlatta anneye çok destek gibi geliyor , bir kızım olsun da çok istiyordum☺️
Her şeyden önemlisi hayırlı ve sağlıklı evlat olması ☺️ iki erkek veya iki kız kardeş birbirleri için büyük destek ben hep böyle görüyorum. Ama anne baba olarak ikisi de ayrı tatta tabi ki 🥰

Sorduğun için teşekkür ederim :) ateşi bitti canım ama sol üst azı geliyor, çok zorlu, çok sancılı ve ağlamalı bir süreç :KK43: bir de atakla karışınca iyice çıldırdı inşallah bugün yarın patlar da derin bir nefes alırız :KK43:
Ya bize de sağ azı geliyor demiş doktor azı bu kadar ateş yapar mı canım, çok geçmiş olsun size de

Ya bize de sağ azı geliyor demiş doktor azı bu kadar ateş yapar mı canım, çok geçmiş olsun size de
canım diş ateşi şöyle oluyor bir gece alnı ısınıyor hararetten sabaha geçiyor ama senin oğluşun ki tekrarlayan ve yüksek bir ateş dişle alakalı değildir, fakat şöyle diş çıkarırken bağışıklıkları zayıflıyor ve çok kolay hasta oluyorlar bu yüzden hastalanmış olabilir. ekin arka arkaya 3 azı patlattı bu 4. olacak ve bu dönemde hastalandı yine :KK43:

X