Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    147
Kızlar bi hurafe duydum ne düşünüyorsunuz hamile kadın cenazeye ve cenaze evine gitmezmiş öyle dediler eşimin dayısı vefat etti yakın olduğu için haliyle gitmek zorunda kaldım oradaki herkes sen niye geldin hamile kadın gelmez felan dediler anlamadım yani
Evet bizimde karşı komşunun kayınvalidesi ölmüştü beni götürmediler hamileler ölü evine gitmez iyi değil derler dediler

Kızlar bi hurafe duydum ne düşünüyorsunuz hamile kadın cenazeye ve cenaze evine gitmezmiş öyle dediler eşimin dayısı vefat etti yakın olduğu için haliyle gitmek zorunda kaldım oradaki herkes sen niye geldin hamile kadın gelmez felan dediler anlamadım yani
Hurafe aşkım adı üstünde. Hiç inanma böyle şeylere. Eskiden gebelere iş yaptırılmasın diye gebe şuraya gitmez bunu yapmaz demişler

Magnezyum yazısını görünce hemen aldım bi koli içiyorum 😅Eki Görüntüle 3428319
Canım bana da bu gün diyetisyenim Kızılay maden suyunda tuz oranının daha yüksek olduğunu, Beypazarı veya -adını unuttuğum bi marka- içebileceğimi söyledi. Gerçi bende gebelik tiroidi var. Onun için uyarmış da olabilir. Sen de tedbirli ol diye söylüyorum ☺️ Ama bu maden suyu da gece bacak kramplarına çok iyi geliyor bu da bir gerçek 😁 şifa olsun bacım 🤌🏻🤌🏻

Bence de panik yapma canım ben 24. Haftadayım öyle anlık takip etmiyorum doktorum da öyle söyledi. Yatarken, dinlenirken çok hissediyorum ben hareketlerini gün içinde fakrında bile olmuyorum. Her zaman hareketleri hissetmemek çok çok normal evham yapma sakın ol derim. Ama hep çok net hissediyordum bugün böyle diyorsan Dr git için rahat etsin ne diyelim yanlış yönlendirmekte istemiyor insan 🤷🏻‍♀️
Yok kuzum cok net degildi hareketleri zaten bazen cok hissediyordum bazen hissetmiyordum genel olarak cok evhamliyimdir panik olurum hemen. Esim bisey yoktur dinleyip durma kendini diyor

Merhaba kizlar bayadir yazamadım. Dün ayrıntılı ultrason vardı benim de çok şükür bı sıkıntı yok dedi , cinsiyet kesinleşti kız mis ikinci kızım geliyor inşallah . Zaten kızım hep kız istiyordu çok mutlu şuan 🙂 Bana kız isim önerisinde bulunabilir misiniz hiç aklımda bı isim yok.
Gökçe, Aylin, İnci, Sedef, Aybüke, Nazlı Hilal
Bunlar benim listemdeki isimlerdi ama benim bebiş erkek 😅adıyla yaşasın bahar gibi ömrü olsun inşallah

Kızlar herkese selam uzun zamandır giremedim buraya sizlerin canını sıkıp üzmek istemediğim için 😔 6 Nisan akşamı eşimle büyük bi kavg yaşadık ve beni darp etti polisi aradım polis geldi darp raporu aldım eşimi tutukladılar 2 gün nezarette yattı şikayetçi oldum 2 ay uzaklaştırma verildi. 2 gün önce de boşanma davası açtım daha davayı açtığımın ertesi günü duruşma olmadan hakim 3 ay daha uzaklaştırma vermiş çok kötüyüm anlicağınız ama affetmicem asla bu yüzden sizleride üzmek istemedim zor zamn geçiriyorum nolur bana dua edin lütfen 😔
Sen çok güçlü bir kadınsın. Kadınlık gururunu ayaklar altına sermeyip dimdik ayakta durduğun için tebrik ederim seni. Evet şimdi belki çok zor ama ilerde bugünler için iyi ki diyeceksin. Yaz,konuş,ağla ama ne olursa olsun aynanın karşısına her geçtiğinde kendinle gurur duy.

Yok kuzum cok net degildi hareketleri zaten bazen cok hissediyordum bazen hissetmiyordum genel olarak cok evhamliyimdir panik olurum hemen. Esim bisey yoktur dinleyip durma kendini diyor
Esine katılıyorum desem 🤭 senin evhamın benim de dikkatimi çekiyor bak grupta 😬 yapma ama bunu kendine rahat ol dinleme vücudunu 🥰ilerleyen haftalarda o kadar net hissedeceksin ki hareketleri şaşıracaksın bazen dışardan bile belli oluyor 😍

Sen çok güçlü bir kadınsın. Kadınlık gururunu ayaklar altına sermeyip dimdik ayakta durduğun için tebrik ederim seni. Evet şimdi belki çok zor ama ilerde bugünler için iyi ki diyeceksin. Yaz,konuş,ağla ama ne olursa olsun aynanın karşısına her geçtiğinde kendinle gurur duy.
Yaa cansın can ne güzel bir msj içimi ısıttı 🥰 güzel yürekli kadınlar iyiki var 🤲çok teşekkür ederim her zaman çocuklarım için ayakta durucam elhamdülillah 🤲 ♥️ ♥️

Esine katılıyorum desem 🤭 senin evhamın benim de dikkatimi çekiyor bak grupta 😬 yapma ama bunu kendine rahat ol dinleme vücudunu 🥰ilerleyen haftalarda o kadar net hissedeceksin ki hareketleri şaşıracaksın bazen dışardan bile belli oluyor 😍
Ayyy evet valla cok panikliyorum hemen gruba yaziyorum sizden destek alip icimi rahatlatmak icin yoksa kafamda kurup duruyorum🤭🤭🤭❤️

Selam kızlar, biz 21. haftadayız. Birkaç haftadır yerini tam anlayamadım ama vajina içinde rahim ağzına doğru bıçak saplanması, şimşek çakması gibi sancı oluyor. Yaşayan var mı bu durumu? Doktorum rahim ağzı uzunluğunu takip ediyor, şuanlık bir sıkıntı yok ama sancılarım devam ediyor maalesef. Sizde ne var ne yok merak ettim.

Kuzu cenaze evini duymadım ama mezara türbeye, yatıra gidilmiyor onu biliyorum. O da albastı muhabbetinden yani hamilelere kötü ruhlar musallat olabilir diye gitmeyin derler.

Selam kızlar, biz 21. haftadayız. Birkaç haftadır yerini tam anlayamadım ama vajina içinde rahim ağzına doğru bıçak saplanması, şimşek çakması gibi sancı oluyor. Yaşayan var mı bu durumu? Doktorum rahim ağzı uzunluğunu takip ediyor, şuanlık bir sıkıntı yok ama sancılarım devam ediyor maalesef. Sizde ne var ne yok merak ettim.
Aynısını yaşadım canım, doktoruma sorduğumda rahmin büyümesinden kaynaklı olduğunu söyledi. Ama tabi kan ve idrar tahlili sonuçlarımı da görerek bunu söyledi. Tahlillerinde sıkıntı yoksa büyük ihtimalle seninki de rahim büyümesinden dolayıdır

Benim geçen teyzem vefat etti morga girdim gömülürken gittim kaç defa mezarına gittim günlerce taziye evindeydim. Bişeyde olmadı hepsi hurafe

X