Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,0%
  • erkek

OY: 95 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    200
Bizde de zaman yaklastikca bi sabirsizlik🥲🥲🥹 beni daha pazartesi gormeye geldi. İlk gorusmemizi yaptik, bebek dogunca beni arayin eve geldiginde gelecegim dedi. Doktor ebeyle gorus tekrar diyince ben de dun aradim doktorun dediklerini soyledim. Meger bizim doktor tatile cikiyormus😑 27sinde tekrar haberlesecegiz 29’unda gorusmek icin🙄
Aaa…. Kaç haftalık olcaksın o zamanlar 39 falan dimi 😲

Eevtt evett 200 de birşey değil aslında dogru diyorsunn sen hallettinmi bebişin utüleri ben fırsatim olmadı biliyormusun kızım.biyandan ev biyandna yemek biyandan aşırı yoğunum heryer heryerde doğumdan sonra gelen olcak düzene sokuyorum yarin eşimle hastane cantayı halletcez neseki yardımcım var😁😁😁😁kocişkommm
Ayy bizimde beyazlarımız kaldı ütülenecek bende hafta sonu çantamı hazırlıcam artık.
Eşim hafta sonu camları sildi😂 bu haftada halıları yıkamaya vericez eşimde evi silcek bu sefer😂😂

• Komik
Reactions: Jou
Annemden grip kaptım, pazartesi sezaryen ertelenebilirmiş 😵‍💫😵‍💫😵‍💫. Kendimi iyileştirmem lazım Jouuu
Hadi yaaa üzücü bi durum oldu yaaa
Nane limon içebilirsin
Yada ıhlamur yada zencefil çay bal limon
Burnuna sprey sık okyanustan al eczaneden
Inşaallah toparlanırsın ozamana kadar daha var

Merhaba kızlar. Bende 36+1 haftamdayım. Bir kızım var 2 yaşında onu da normal doğumla 40+1 de doğurmuştum sanırım. Şimdi bir oğlum olacak inşallah. Bizim bebişte tek arter tek ven çıktı. Yani bebeği besleyen kordondaki iki ana damardan biri eksik. Gelişme geriliği olabilir dendi fakat bugun kilosunun 2.600 olduğunu öğrendim bana çokta gelişmemiş gelmedi. Organları da iyi durumda şükür. Ama bebek o kadar aşağıdaydı ki iki kişi zorlana bakabildiler resmen şeyimin üzerinden baktılar. Erken doğumdan korktum bir an. Ağrılarımda bu aralar çok arttı. Yatarken dönmek bile güç sanki bacağımı ayırıyor gibilerdi ve bel ağrısı. Yürümek işkence gibi sol bacağım kitlenip kalıyor bazen. Buda yetmezmiş gibi kızımı kaldırmaktan göbek deliğimde fıtık fırladı çok ağrıyor. Karın kaslarım o kadar ayrılmış ki doğumdan sonra hem fıtık hem de karın kası birleştirme ameliyatı olmam lazım. Yurt dışında tek başımayım kocam var sadece sağolsun çok yardımcı ama ailesizlik çok zor 🥺 Sizce bebek doğum kanalında olduğu için mi bu ağrılar? 3. Gündür ahududu yaprağı çayı içiyorum çok iyi geliyormuş. Hiç duydunuz mu?
Çok geçmiş olsun canım çok zor bir süreç olmuş bu hamileliğin, ama çoğu gitmiş azı kalmış dayan 🙏🏻 35-36. Haftalarda dediğin gibi ağrılar, yalancı kasılmalar çok sıklaştı. Sende ekstra fıtık da olmuş kendini daha çok kollaman lazım 🥺 kolaylıklar diliyorum canım acil şifalar 🙏🏻 ahududu yaprağı çayı bildiğim kadarıyla doğumun başlaması için içiliyor istersen birkaç hafta daha bekle, bebeğin kilosu biraz artsın

Çok geçmiş olsun canım çok zor bir süreç olmuş bu hamileliğin, ama çoğu gitmiş azı kalmış dayan 🙏🏻 35-36. Haftalarda dediğin gibi ağrılar, yalancı kasılmalar çok sıklaştı. Sende ekstra fıtık da olmuş kendini daha çok kollaman lazım 🥺 kolaylıklar diliyorum canım acil şifalar 🙏🏻 ahududu yaprağı çayı bildiğim kadarıyla doğumun başlaması için içiliyor istersen birkaç hafta daha bekle, bebeğin kilosu biraz artsın
Teşekkür ederim canım artık dayanmalarımında sonuna geldim yani 🥺 Evet kasılmalar çok sıklaştı bende doğum belirtilerimi acaba yaklaşıyor mu diye korktum. Kızım rahat bıraksa şu fıtık olayı daha rahatlayacak ama yok hep tepemde 😅 aaa ahududu yaprağı çayı rahmi besleyip güçlendiriyor sandım dur aman sakın başlatmasın ayyy 😂😂

X