💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Benim de 2-3 gün çok fazla oldu, hastaneye yazdım. Günlük ped takma, sık sık çamaşırını değiştir, herhangi bir krem falan sürme dediler. Bu şekilde hafifledi. Geceleri sadece çamaşırla yatıyorum sanki hava alması da iyi geldi.
Ben de deneyeceğim hepsini teşekkür ederim ❤️

Ne son adet tarihi nede transfer günü haftayı ultrasondaki bebeğin boyutları belirliyormuş normalde bugün duymayabilirdik dedi doktor çünkü 5+4 diye çağırdı ama benimki 3 gün önden gidiyormuş boyutları büyük olduğu için duymuşuz ve 6+0 olmuşuz. Allahım ne yapıyorsa güzel yapıyor inanılmaz bir duyguydu küçücük bebeğin küt küt kalbi atıyor. Zaten ilk oluşan şey kalpmiş bebekte.

Canlar. Teyzoşlar. Küt küt.Pat pat. Güm güm.
Bebişimin kalp atışını duydum bugün şükürler olsun🥳🥳🥳
Tam tamına 6 haftalık olmuşuz 3-4 gün önden gidiyor bebiş dedi boyut olarak😝Geçen hafta 4+5 kese görmüştük.
Estrofemi kestik.
İki hafta sonra rutin kontrol.
Dualarım sizinle pisti size bırakıyorum 2 haftalığına 🥰
🤗🧿🙏

Ne son adet tarihi nede transfer günü haftayı ultrasondaki bebeğin boyutları belirliyormuş normalde bugün duymayabilirdik dedi doktor çünkü 5+4 diye çağırdı ama benimki 3 gün önden gidiyormuş boyutları büyük olduğu için duymuşuz ve 6+0 olmuşuz. Allahım ne yapıyorsa güzel yapıyor inanılmaz bir duyguydu küçücük bebeğin küt küt kalbi atıyor. Zaten ilk oluşan şey kalpmiş bebekte.
Bunu yazmamın sebebi herkeste farklı olabilir boniva 5+4 gitmiş duymuş ben neden 5+5 de duymadım diye kuruntu yapmayın diye açıklamak istedim önümüzdeki haftalar kalp sesine gidecek yol arkadaşlarım için

Merahba kızlar bugun kan verdim ve deyerler doktorun istedi çıkmazsa ilaçları bırakıp hamilelliği sonlandırıcaz dedi lutfen dualarınızı bekliyorum bırakmasın bebeğim beni 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Dualarımız seninle canım.Daha önce verdin mi kan ilk tahlil bugün mü yoksa doktor neden öyle konuştu

Günaydın kızlar 🌸aslında yumurta sayın çok ıyı ama kalıtesı mi düşük benım doktorum suya katılan bır vıtamın vermıstı 7 ay kullandım amh düşük ıkı opudan 5 tane 3.gün embriyosu oluştu ekstra olarak her gün avakado yedim
Vitamin kullanıyorum ama yeterli değil sanırım bilmiyorum😥

Vitamin kullanıyorum ama yeterli değil sanırım bilmiyorum😥
Cig kuruyemis , badem, cig kabak cekirdegi , ceviz tuketin hergun. Koenzim qh,omega 3 ,d3k2 takviyeleri alabilirsiniz. Doktorunuza sorun imprly diye bi ilac onermisti bana biraz pahali ama uzun kullanimda ise yariyor. Yumurta kalitesi icin

Sonunda bende yazabildim ya 10 gunden fazladır takip ediyorum sizleri ama yorum yap yanitla butonları cikmiyordu bende yada benmi anlamıyordum neyse az önce konuyu takip et vardı ona tıkladım ve sonunda cevaplama alanı açıldı

Cook üzüldüm gerçekten çok umutluydum Okadar oldu diye hissediyordum ki duyduğumda bi sarsıldım inanamadım gibi halen de sanki daha algılayamadım yada kabullenmek istemiyorum bilmiyorum. Hersey olduğuna dair işaret gibiydi demek ki nasip değilmiş😥
O kadar iyi anlıyorum ki seni üzüntünü. Mesela bana doktorum en başından beri kesin konuştu transfer günüde tuttu bil keyfine bak dedi o kadar kesin gözüyle baktım ki eşimle doktorun yanına sonucu öğrenmeye giderken nasıl tepki versek diye konuşuyorduk hatta ben sevincimi belli edemem doktor da ne kadar tepkisiz bir hasta demesin diye eşime sen yerleremi yatsan sevinçten diye şakalaşıyorduk yol boyu ☺️ sıramı beklerken hiç olmadığım kadar rahattım kesin tuttu diyordum ama olmadığını duyunca tepki veremem diyen ben hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlamıştım. Vakti var bence bir gün bi yerde güzel haberler alacağız Rabbim büyük şimdi sende üzül ağla içini rahatlat sonra bomba gibi hazırlan bir sonraki sürece. Sen çok güzel bir anne olacaksın hayatımız boyunca hayalini kurduğumuz o çift çizgiyi sende göreceksin her zaman duamda sende olacaksın kuzu 🥰 Bebiş haberini hayırlı zamanda duymak nasip olur inşallah 🌸🌸

Son düzenleme:
Rabbim bize de nasip edecek inşallah en güzel vaktinde gelecektir. Seninle biz marttan beri bu yoldayız inşallah birlikte öğreneceğiz güzel haberleri🥹 Kasım ayında başladım tekrar bu sürece ve 4 opudan son iki tanesinde taze transfer oldum. 20-25 folikülden 14-16 dölleniyo ama dondurmak için hiç kalmiyor maalesef. Hep iki tane 5. gün blasto taze transfer oluyor bu sefer 3. gün 8 ve 9 hücreli transfer edildi oda işte tutmadı😥
Bana tecrübesini paylaşacak yumurta kalitesini arttırabilen biri var mı acaba? Varsa neler yiyip içtiğini neler kullandığını yazabilir mi😢😢😢 Okadar yorulup yıprandım ki artık birseyleri değiştirip bu yola devam etmek istiyorum😢 durduğum yerde koşuyormus gibi hissediyorum🥺
Bende kasımda başladım sürece martta transfer olduk biliyorsun az çok beni belki bizimde bu durumu tecrübe etmemiz gerekiyor Muş ya da cebimize fazla gelen paracıklarımız varmış onun çıkması gerekiyormuş ve bu şekilde çıkmış ☺️ bir sonra ki deneme güzel sonuçlanacak sonuçlandığın da dünyanın en mutlu annesi olacaksın ben buna inanıyorum üzüntünü yaşa ve biran önce toparlanmaya bak 💜 benimde elimde tek embriyo var nasibi varsa tutar yoksa Allah’a sığınacağım umut ondan🙏 ha bu arada avokado ceviz kefir kabak çekirdeği bunlar yumurta kalitesine çok iyi gelen besinlermiş hemşire öyle söylemişti bana

Arkadaşlarım benim kan sonucum negatif çıktı. Kısmet değilmiş bu sefer demek ki. Sayenizde bu süreci yalnız geçirmedim. Umarım sonuç bekleyenler güzel haberi alır, hamile arkadaşlarım da su gibi bir hamilelik geçirir 🌸
Hayırlısı canım , elden bir şey gelmiyor maalesef 🤷🏼‍♀️ bir sonraki sefere alacaksın inşallah pozitif haberini 🌸

X