💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Hiç endişem yok sağlıkla kucağına alacaksın kuzunu, bak gör.
Sana ne iyi gelecekse öyle yap ama sensiz tadımız tuzumuz olmaz ❤️
İlaçların için de en az iki alarm kur, bende 8 tane alarm var hiç susmuyor telefonum. Aklında olsun.
Evet alarm kuracağım kuzum Allahın emri oldu o 🙏❤ burdayım burda bir yere gitmem sizi bırakıp

Hep kullanıyorum :KK43: fitil devamlı eriyip akıntı yaptığı için kullanıyordum şimdi ara verdim. Etkiler mi ki?
Çok etkiler .sürekli kullanımda çok zararlı. Kullanma lütfen ben yanıma poşet ve iş çamaşırı aldım bugün.etek giydim .adanada hava sıcak olunca rahat oldu. Günlük ped çok sağlıksız. Kist yapabildiğini okumuştum.

Çok etkiler .sürekli kullanımda çok zararlı. Kullanma lütfen ben yanıma poşet ve iş çamaşırı aldım bugün.etek giydim .adanada hava sıcak olunca rahat oldu. Günlük ped çok sağlıksız. Kist yapabildiğini okumuştum.
Doğru söylüyorsun ben bir türlü vazgeçemedim kendimi bildim bileli kullanıyorum. İç çamaşırımı da devamlı değiştiriyorum hastalık gibi. Artık dikkat edeceğim ❤️

Yaa yerim seni. Biraz sessiz kalıcam galiba. Durumum netleşene kadar 😔 ben biraz eksik kalsam da siz birbirinize destek olmaya devam edin, aklım fikrim sizde ❤

Bi de aklıma az önce geldi. Ben dün akşam estrofemi içmeyi unuttum. Sabah da içemeden kanamam geldi. İnternetten baktım, ne kadar doğru bilmiyorum ama bir doz atlayınca ara kanama yapabilir yazıyor. Doktora da söylemedim tabi bunu, ağlamaktan aklıma bile gelmemişti. Bilmiyorum ilaçtan mı kaynaklı neden kaynaklı. Oturduğum yerde sürekli teori üretiyorum.
Canım delilik hali yaşıyoruz hepimiz. Endişesiz günümüz yok. Ağrım olsa ayrı, olmasa ayrı senaryo yazıyorum. Bebişi kucağımıza almasan huzur yok bize. İlk insandan beri doğuyor bu bebişler. Rahat olsak belki bizim de normal yoldan olacaktı. Anahtar kelime rahatlık. İyi olacak bebişin. Meryem suresini açıp dinler misin youtube dan. İnançlı biri misin bilmiyorum tabi ki ama. Ben bugün sonuç almaya giderken arabada dinledim. Çok rahatlattı. Meryem e babasız bebek gönderen rab bize de açacak hazinesini. Hem biz baba kısmını da hallettik.🤪 bol dua, bol tevekkül.

Bende sürekli kullanırım günlük pedi. Her tuvalete girdiğimde değiştiririm ama. Günlük pedsiz bir hayat düşünemiyorum 😂😂
Bende sürekli kullanırım günlük pedi. Her tuvalete girdiğimde değiştiririm ama. Günlük pedsiz bir hayat düşünemiyorum 😂😂
Nasıl yani günde 5-6 kere günlük ped mi değiştiriyorsunuz 😂😂

Ya evet hatta daha fazla olduğu da oluyor 😅 adet olunca da her tuvalete girdiğimde mutlaka ped değiştiririm böyle saçma ve çok masraflı bir huyum var maalesef 😂
Ahahahaha gerçekten öyleymiş 😂 ben iki ped iki iç çamaşırı değiştiriyorum genelde ama ara kaşıntılarım her zaman oluyor. Tamamen bırakmak en iyisi aslında, zararlı olduğu aşikar. Hiç hava almıyor sonuçta

Çok zor . Düşük dozlarda asla dengeye girmedi benim. Bebek düşündüğüm için de 2 yıldır bu dozdayım. Tsh ım 0.90 filan şu an. Ama azcık gevşetsem 9 a fırlar en az.
Ben ilk hamileliğimde 22.50 ile öğrendim şoka girdik annemde yok ama teyzelerim 😔 hepsi ameliyatlı bu konu da bize de miras tabi şimdi de uğraş dur 😅 bakalım yarın sabah ne olacak dozumu nasıl ayarlayacak

Ya ben çatlatma iğnesi olduğunu bilmiyordum , şimdi sen söyleyince baktım. E bize niye transferden sonra çatlatma iğnesi verdiler acaba ? Benim daha önceki transferimde vermemişlerdi. Kafam karıştı
Kuzu bu çatlatma iğnesi transferden yanlış hatırlamıyorsam 36 saat önce sağ ve sol yumurtalığına gelecek şekilde vuruyorsun sana söylenen saatte de transferin oluyor. Asistana bi sorsaydın ilk defa duydum transferden sonra çatlatma iğnesi verildiğini

Ben hastaneden geliyorum lekelenmem olmuştu gittik maalesef negativ çıktı kan değerim😢
Rabbim büyüktür inşallah bidahaki denemede tutar🤲🏼
Henüz vakti var demekki kuzum. Üzülme demiycem sana çünkü bende negatifi gördüm hala geçmedi üzüntüm. Biz yine de güçlü olmaya çalışalım Rabbim ol derse olur 🙏 hayırlısını kolaylıkla iste Allahtan inşallah seninde benimde herkesin güzel annelik haberlerini alacağız kısa zamanda ben inanıyorum 🙏🌸🌸

Henüz vakti var demekki kuzum. Üzülme demiycem sana çünkü bende negatifi gördüm hala geçmedi üzüntüm. Biz yine de güçlü olmaya çalışalım Rabbim ol derse olur 🙏 hayırlısını kolaylıkla iste Allahtan inşallah seninde benimde herkesin güzel annelik haberlerini alacağız kısa zamanda ben inanıyorum 🙏🌸🌸
Cook üzüldüm gerçekten çok umutluydum Okadar oldu diye hissediyordum ki duyduğumda bi sarsıldım inanamadım gibi halen de sanki daha algılayamadım yada kabullenmek istemiyorum bilmiyorum. Hersey olduğuna dair işaret gibiydi demek ki nasip değilmiş😥

X