💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kanama geçiren herkese geçmiş olsun. Gerçekten çok stresli bir durum ama riskli bir şey olduğunda doktor açıkça söyler zaten. Sorun yok denildiyse korkmayın. Genelde benim de hep okuduğum yerleşme kanaması olduğu yönünde. bebek yerini yapıyor diyorlar. Yani size daha sıkı sıkı bağlanıyor diye düşünün 🤲🏻😇 İnşallah sağlıkla doğacakları günler de gelsin tez zamanda. Her aşaması ayrı zor. Allah yardımcımız olsun

Merhaba kızlar bende 13 Nisan'da transfer oldum 5. Gün dondurulmuş iki embriyo transferi oldum 26 Nisan'da test yapıldı 250 çok sevindim tabi ilk deneme bu arada. Ama sevincim kursagıma tıkıldı cumartesi test 370 pazartesi bugün tekrar test verdim 515 doktoru aradım ikinci oran daha iyi yükseldi dedi 15 gün sonra muayeneye cagırdı böyle yavaş yükselip güzel sonuç alanlar oldumu çok korkuyorum 😞
Cevap verecek yokmu

Sabah 7 de kan vericem benim doktor prof ama randevu yoktu mecbur uzmana aldım bide beta istedi kadın sabah bakalım ne olacak bu triot zor hormon ya 😞🙄
Çok zor . Düşük dozlarda asla dengeye girmedi benim. Bebek düşündüğüm için de 2 yıldır bu dozdayım. Tsh ım 0.90 filan şu an. Ama azcık gevşetsem 9 a fırlar en az.

Kızlar progestan fitil alıyorum günde 3 tane, kaşıntım bazen çok fazla oluyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı 🙄

edahandro edahandro gözlerim seni arıyor bak sana ne yollayağım uğur böceği

Eklentiler

• IMG_1700.jpeg
    IMG_1700.jpeg
    62,8 KB · Görüntüleme: 16
edahandro edahandro gözlerim seni arıyor bak sana ne yollayağım uğur böceği
Yaa yerim seni. Biraz sessiz kalıcam galiba. Durumum netleşene kadar 😔 ben biraz eksik kalsam da siz birbirinize destek olmaya devam edin, aklım fikrim sizde ❤

Bi de aklıma az önce geldi. Ben dün akşam estrofemi içmeyi unuttum. Sabah da içemeden kanamam geldi. İnternetten baktım, ne kadar doğru bilmiyorum ama bir doz atlayınca ara kanama yapabilir yazıyor. Doktora da söylemedim tabi bunu, ağlamaktan aklıma bile gelmemişti. Bilmiyorum ilaçtan mı kaynaklı neden kaynaklı. Oturduğum yerde sürekli teori üretiyorum.

Yaa yerim seni. Biraz sessiz kalıcam galiba. Durumum netleşene kadar 😔 ben biraz eksik kalsam da siz birbirinize destek olmaya devam edin, aklım fikrim sizde ❤

Bi de aklıma az önce geldi. Ben dün akşam estrofemi içmeyi unuttum. Sabah da içemeden kanamam geldi. İnternetten baktım, ne kadar doğru bilmiyorum ama bir doz atlayınca ara kanama yapabilir yazıyor. Doktora da söylemedim tabi bunu, ağlamaktan aklıma bile gelmemişti. Bilmiyorum ilaçtan mı kaynaklı neden kaynaklı. Oturduğum yerde sürekli teori üretiyorum.
Canım sessiz kalıp kalmamak sana iyi gelip gelmeyeceğini sen bilirsin ama içine kapanma. Allah a güven ve sırtına yaslan. Yiyecek ekmekleri içecek suları varsa aralık ayında bebelerimizi kucağımıza alacağız hep birlikte yoksa da bu bizim kötü anne olacağımız için değil her şey Allah’a emanet aslında.
Sessiz kalmak seni daha çok depresif hale sokmayacaksa çekil kenara kafanı bedenini dinlendir. Cuma günü güzel bir dönüşle gel sevindir bizi.
Ama kurdukça kuracaksan gitme bir yere biz birimizin yaramızı sararız iyileştiririz. Bugün seni yarın sen başkasını. Herkes için canı gönülden koşturan kendi derdi gibi dertlenen güzel kalpli bir arkadaşımızsın hiç tanımasamda sevdim seni umarım her nerede olursan ol iyi ol. Gönlümden geçeni soruyorsan kal gitme 🙏

Canım sessiz kalıp kalmamak sana iyi gelip gelmeyeceğini sen bilirsin ama içine kapanma. Allah a güven ve sırtına yaslan. Yiyecek ekmekleri içecek suları varsa aralık ayında bebelerimizi kucağımıza alacağız hep birlikte yoksa da bu bizim kötü anne olacağımız için değil her şey Allah’a emanet aslında.
Sessiz kalmak seni daha çok depresif hale sokmayacaksa çekil kenara kafanı bedenini dinlendir. Cuma günü güzel bir dönüşle gel sevindir bizi.
Ama kurdukça kuracaksan gitme bir yere biz birimizin yaramızı sararız iyileştiririz. Bugün seni yarın sen başkasını. Herkes için canı gönülden koşturan kendi derdi gibi dertlenen güzel kalpli bir arkadaşımızsın hiç tanımasamda sevdim seni umarım her nerede olursan ol iyi ol. Gönlümden geçeni soruyorsan kal gitme 🙏
Yok yok buralardayım kuzum bir yere gitmem topiği bırakmam da, her yoruma cevap yazamıyorum. Normalde herkese cevap vermeye çalışırdım. O konuda birbirimize emanetsiniz. Yoksa gözüm üstünüzde 😍😍

Hiç endişem yok sağlıkla kucağına alacaksın kuzunu, bak gör.
Sana ne iyi gelecekse öyle yap ama sensiz tadımız tuzumuz olmaz ❤️
İlaçların için de en az iki alarm kur, bende 8 tane alarm var hiç susmuyor telefonum. Aklında olsun.

X