💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Yaa kuzumm 🙏 sevinsem mi üzülsem mi bilemedim bu dediğine. Birlikte güçlüyüz. İyiki varsınız ❤ çok perişandım sabah. Şimdi biraz daha toparladım sayenizde
durdu mu kanaman canım. acaba ikizlerin biri mi gitti.öyle bir şey olsa doktor farkeder miydi acaba.düşüne düşüne teori üretiyoruz bizde işte :KK43:

durdu mu kanaman canım. acaba ikizlerin biri mi gitti.öyle bir şey olsa doktor farkeder miydi acaba.düşüne düşüne teori üretiyoruz bizde işte :KK43:
Canım peçeteye sildikleri pembe açık kahverengi gibi geliyor. Heralde içimde kalanlar çıkıyor, bilemedim. Evet düşürsem birini anlardı doktor. Düşük yapıyorsun derdi mutlaka. Öyle birşey değil muhtemelen ama benimde ilk aklıma o gelmişti 🙏 çok şükür ağrım yok. Ona seviniyorum bir tek.

Canım peçeteye sildikleri pembe açık kahverengi gibi geliyor. Heralde içimde kalanlar çıkıyor, bilemedim. Evet düşürsem birini anlardı doktor. Düşük yapıyorsun derdi mutlaka. Öyle birşey değil muhtemelen ama benimde ilk aklıma o gelmişti 🙏 çok şükür ağrım yok. Ona seviniyorum bir tek.
Bana da öyle geliyor doktor görürdü muhtemelen iki kese vardı biri bozulmuş veya düşmüş diye ben o pıhtılı kan olayından sonra aklıma takıldı acaba ikisi de tuttu da böyle mi oldu diye.

Kızlar merhaba transferimin bu gün 7 günü 6. Gün gece yerleşme kanaması gördüm bu gün sabah 8 de kan verdim 16.8 çıktı değerim çok mu düşük sizler nasıl öğrendiniz
Hayırlı olsun çok erken vermişsiniz bu değer bu güne göre normal ama havada kalmış gibi çarşamba günü tekrar test verirseniz ikiye katlar belki Allah hayırlı evlat nasip etsin canım

Kızlar ben çok kötüyüm. Sabah iki peçete dolusu kırmızı kanamam oldu. Doktora gittik. Kese var içi dolu, yolk saç var. Kanama alanı görmedi. Olabilir dedi ama çok yoğun kan geldi. Çok korktum. Eve gelince de pıhtı geldi. Ona da olabilir dediler. Kalçadan iğne yaptılar. Evde dinlenicem 5 gün. Cuma muayeneye çağırdılar Meryemimm Meryemimm bana moral ol 😔 kötüyüm
Çok geçmiş olsun tatlım umarım miniğin seninledir kötü düşünmeyelim bazı gebelikler böyle ilerliyor sıkma canını

Kızlar ben eczaneye gittim lutinus fitil için bakanlığın toplattığını söylediler tüp bebek asistanına söyledim progestan 200 mg almamı söyledi başka birşey demediler neden toplatıldığını araştırıyorum
Daha önce lutinus mu kullanıyordun? Lutinus da progestan da progestron ilacı yazıyor prospektüse bakınca, ikisi de aynı işe yarıyor. Lutinus 100 mg’mış. Ta geçen yaz geri çekilmiş diye okudum, geri çekme tutanağına tıklayınca açılmıyor ama sebebini öğrenemedim.

Çatlatma iğnesi diye biliyorum bunları ve bunlar teste yalancı gebelik çıkarabiliyor iğne yaptıktan 12 gün sonra etkisi geçiyor
Ya ben çatlatma iğnesi olduğunu bilmiyordum , şimdi sen söyleyince baktım. E bize niye transferden sonra çatlatma iğnesi verdiler acaba ? Benim daha önceki transferimde vermemişlerdi. Kafam karıştı

Merhaba kızlar bende 13 Nisan'da transfer oldum 5. Gün dondurulmuş iki embriyo transferi oldum 26 Nisan'da test yapıldı 250 çok sevindim tabi ilk deneme bu arada. Ama sevincim kursagıma tıkıldı cumartesi test 370 pazartesi bugün tekrar test verdim 515 doktoru aradım ikinci oran daha iyi yükseldi dedi 15 gün sonra muayeneye cagırdı böyle yavaş yükselip güzel sonuç alanlar oldumu çok korkuyorum 😞

X