2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    293
Kızlar emzirirken saç boyattınız mı? Tam boya yada dip boya? Doktorum boyuyabilirsin dedi sizinkiler karşı mı izin verdi mi doktorunuz
Ben hiç sormadım bile.Saclarımı dökülmeden dolayı toparlasın diye kestirdim birazcık daha uzar uzamaz direkt boyatcam 1 yıldır boya değmedi saçıma ne renk olduğu belli değil 🫠

Hastaneden geldık kontrolde 3.5 aylıgız 63 cm 6800 gram olmısız geçen ay 5985 ıdık 800 gram almıs doktor herşey ıyı derı bıraz kafa cevresı önde dedı bıde pipi hafıf darlık varmıs acıl bır durum yok dedı sıkıntılı bır durumu yok dedı mamayı bır ogun 90 Bır 105 dedı kesınlıkle menenjıt aşırının yapılmasında yana

Hastaneden geldık kontrolde 3.5 aylıgız 63 cm 6800 gram olmısız geçen ay 5985 ıdık 800 gram almıs doktor herşey ıyı derı bıraz kafa cevresı önde dedı bıde pipi hafıf darlık varmıs acıl bır durum yok dedı sıkıntılı bır durumu yok dedı mamayı bır ogun 90 Bır 105 dedı kesınlıkle menenjıt aşırının yapılmasında yana
Maşallah kafa çevresi kaç cm?

Sizin neden diziniz ağrıyor bir rahatsızlık mı var yoksa ayakta dolaştırmaktan mı dolaştırıyorsanız eğer dolaştırıyorsanız eğer
Ya normalde. Biseyim Yoktu, doğumdan sonra diz kapağım Falan çok Ağrımaya başladı sürekli dolaşma vs ayakta gezdir. Ya da Bazen emzirme. Yastığında uyuyakalıyorum. Oğlum öyle uyuyorum Bende😒

X