Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    11
Ben şuan merkezdeyim fakat İlçesinde çalıştığım için ilçedeki Dr gidiyorum ileri ki aylarda çocuklarımızda Dr olan Mehmet Gül'e devam ederim 400 yataklıda kimseyi bilmiyorum ama eğer istiyorsan öğrenebilirim.
Bnde merkezdeyim 400 yatakliya gitmiyorum zaten park hospitalda önerebileceğin başka dr var mi mehmet gül de orda ama hasta kapasitesi full dolu oluyo genelde bikac kere aradım ama sıra olmadığını yoğunluk olduğunu soylediler başka dr onerdiler hep meral hoca iyi diyolarda bilmiyorm sen gittin mi hiç meral keski ye

Hoş geldin canım , ekledim seni tabloya 🌸 sağlıkla , tam zamınında gelsin bebişin 🥰🧿

Hoş geldin canım aramıza , hayırlı olsun ☺️ sürpriz yapmış minik kuş sana 🌸 aşağıdaki bilgilerin tamamını verirsen ekleyeyim seni de tablomuza

Tahmini doğum tarihi :
Kese görünümü (hafta) :
Kalp atışı :
Varsa cinsiyet tahmini :

Hoş geldin canım , ekledim seni de tablomuza 🌸 keseyi kaçıncı haftada görmüştün ? Sağlıkla gelsin bebişin 🥰🧿

Merhaba canın , hoş geldin aramıza ekledim seni de tablomuza 🌸 keseyi kaçıncı haftada görmüş oldun ? Sağlıkla gelsin bebişin 🧿🥰
Çok teşekkür ederim hepimizin inşallah 🧡 Keseyi bugün 5+2 de görmüş olduk

Kızlae dün saat 3 gibi beta hcg bakmışlardı simdi oglum hasta hastanedeyiz serumu bitince saat 10 gibi versem yarın hiç gelmesem olur mu önemli olan artış değil mi

Şu içmekle alakası varmı bilmiyorum ama ellerin gün içinde sürekli suyun içindeyse veya sıcak suyla falan duş alincada sürekli kuruluk oluyo
Bence yok , ben günde 4-5 lt su içiyorum ama ellerim , saçlarım hatta her yerim çok kuru 🤦🏼‍♀️
ya hu kızceler kasık ağrılarınız var mı hala? benim var arada geliyor gidiyor bazı günler hep var. ağrı gibi demeyeyim de sızı gibi böyle
Evet bende de oluyor , hatta bazen özellikle sol kasığım çok ağrıyor ve bacağımı da etkiliyor

X