Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    11
Kızlar vajinal ultrason yaptı Dr smdi dış gebelik değilmiş şükürler olsun. Sağlıksız gebelik kesenin şekli bozuk dedi sadece kan sonucuma göre kürtaj yapacağını söyledi ama düzelme ihtimali vardır belki hemen kürtaj olmak istemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum
Birisi aşağıdaki gibi yorum yapmış forumda başka bir sayfada. Ayrıca başka birisine de doktoru kese şekli bozuksa kendiliğinden düşer gibi bir şey demiş. Biz bilemeyiz ama bence başka bir doktora ya da doktorlara gidip, sizin ve bebeğinizin sağlığınız için doğru olana emin olunca karar vermeniz daha doğru olur. Herkesin deneyimi farklı.

Eklentiler

• 1000110610.jpg
    1000110610.jpg
    162,5 KB · Görüntüleme: 82
Birisi aşağıdaki gibi yorum yapmış forumda başka bir sayfada. Ayrıca başka birisine de doktoru kese şekli bozuksa kendiliğinden düşer gibi bir şey demiş. Biz bilemeyiz ama bence başka bir doktora ya da doktorlara gidip, sizin ve bebeğinizin sağlığınız için doğru olana emin olunca karar vermeniz daha doğru olur. Herkesin deneyimi farklı.
Haklısın canım kesinlikle hemen kürtajı kabul etmeyeceğim zaten vicdanım rahat etmez yapamam bekleyeceğim tekrar başka Dr Lara’da gideceğim çok şükür dış gebelik ihtimalini atlattım en azından ona mutluyum suan

merhaba kızlar az once doktordan geldım . 10 gun once keseyi görmüştüm. bugunde bebegımı gorduk cok sukur ama kalp atısnı dınletmedı doktor cok kucuk dedı 10 gün sonraya cagırdı tekrar . cok sukur. en son adet tarhm 6 nısan ama bebeısım 7 haftalık dedı .orasınıda hıc anyalamadm uygulamada 5+6 gun uygulamalarda ama anlayamdım neyse sağlıklı olsunda .

Kızlar vajinal ultrason yaptı Dr smdi dış gebelik değilmiş şükürler olsun. Sağlıksız gebelik kesenin şekli bozuk dedi sadece kan sonucuma göre kürtaj yapacağını söyledi ama düzelme ihtimali vardır belki hemen kürtaj olmak istemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum
Canım öncelikle gözün aydın olsun benim okuduğuö kadarıyla 8. Haftaya kadar kürtaj olmamak en iyisi sanki

Canım öncelikle gmzğn aydın dış gebelik olmaması iyi. Ama kürtaj için lütfen acele etme bi kaç doktor görüşü al

Canım öncelikle gözün aydın olsun benim okuduğuö kadarıyla 8. Haftaya kadar kürtaj olmamak en iyisi sanki

Canım öncelikle gmzğn aydın dış gebelik olmaması iyi. Ama kürtaj için lütfen acele etme bi kaç doktor görüşü al
Üniversite hastanesine geldim kızlar hemen 2 Dr daha muayene etti smdi pazartesi için hazırlık yapılıyor alınması gerekiyormuş Dr birisin arkadaşımız zaten anestezi ile yapacak saolsun beni de gruptan silebilirsin artık canım dualarım sizinle bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah tanıdığıma çok memnun oldum destekleriniz içinde teşekkür ederim 🙏

Üniversite hastanesine geldim kızlar hemen 2 Dr daha muayene etti smdi pazartesi için hazırlık yapılıyor alınması gerekiyormuş Dr birisin arkadaşımız zaten anestezi ile yapacak saolsun beni de gruptan silebilirsin artık canım dualarım sizinle bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah tanıdığıma çok memnun oldum destekleriniz içinde teşekkür ederim 🙏
Ahh canimm çok geçmiş olsun önemli olan sağlığın 🤲 dualarım seninle rabbim en yakın zamanda bu güzel duyguyu tekrar yaşatsın inşallah Allahım yardımcın olsun

Allah yardımcın olsun canım, çok geçmiş olsun. Bebek için üzülme yine olur inşallah

Kızlar selam aralık diye düşünüyorduk ama bugün bebeği gördük doktor 6+4 haftalık dedi ocağa tekabül ediyor :) keseden bebeğin cinsiyet tahminini yapabilecek var mı :)

Eklentiler

• IMG_5993.jpeg
    IMG_5993.jpeg
    107,1 KB · Görüntüleme: 58
ne desem bilemedim yazdım sildim. bunda da vardır bir hayır kuzum inşallah allah’ın izniyle en hayırlı zamanda yine olacak 🩵 💘 yüreğimizi ferah tutalım.. burda hepimize moral verdiğin için asıl biz sana teşekkür ederiz 💐

merhabalar kizlar.bugun aniden kahverengi lekelenmem oldu.cok korktum.hemen dr a gittik. 6+4 kalp atisi alindi.sukur kanama alanida yok ama nerden geldi o kanama bilemedik.progestan verdi.1nisan son adet 6ocak beklenen dogum.4cocuk ins Allahin izniyle.yasim 35 listeye eklerseniz sevinirim

Beta sonucum 2200 den 2600 olmuş kızlar tam 48 saatin sonucu olmasına rağmen artmamış Dr hemen kürtaj yapmayı uygun gördü
Canım tesellisi yok ama çok şükür ki dış gebelik olmadı. Daha bebek oluşmamıştı öyle düşün. İnşallah daha sonra sağlıklı bir gebeliğin olacak 🙏🏻 kendine iyi bak bu süreçte

merhabalar kizlar.bugun aniden kahverengi lekelenmem oldu.cok korktum.hemen dr a gittik. 6+4 kalp atisi alindi.sukur kanama alanida yok ama nerden geldi o kanama bilemedik.progestan verdi.1nisan son adet 6ocak beklenen dogum.4cocuk ins Allahin izniyle.yasim 35 listeye eklerseniz sevinirim
Ooo maşallah baya tecrübeli bir anne 🤩 hoş geldin canım hayırlı olsun , ekledim seni tabloya. Kanama alanı olmadan da kahverengi akıntı olabiliyor , endişelenme. Şehir neresiydi ?

X