29 Mayıs bbl karın germe

esrance

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2022
77
31
21
Merhaba kizlar 29 Mayıs seçimlerden hemen sonra karın germe ve bbl olacağım 😌☺️çok heycanliyim🥺lütfen benim için dua edin bu süreci mutlu bir şekilde atlatmak istiyorum

Merhaba kizlar 29 Mayıs seçimlerden hemen sonra karın germe ve bbl olacağım 😌☺️çok heycanliyim🥺lütfen benim için dua edin bu süreci mutlu bir şekilde atlatmak istiyorum
İsteyim cesaret edemediğim ameliyat sadece meme dikleştirme ve büyütme yaptırdım ama aklım hala bbl de 😀 kime olucaksınız ve şu anda kaça anlaştınız acaba?

İsteyim cesaret edemediğim ameliyat sadece meme dikleştirme ve büyütme yaptırdım ama aklım hala bbl de 😀 kime olucaksınız ve şu anda kaça anlaştınız acaba?
Merhaba bende uzun zamandır yaptırmayı çok istiyordum çünkü aşıri takintiliyim bu konuda malesef doktor ismi şu an için yonlerdirme yapmamak için paylasmiyorum özelden söyleyebilirim memmun kalirsam eğer bilgi vereceğim çok heycanliyim çok acılı ağrılı bir sürecmis gözüm korkmuyor değil ama inşallah herseye değecek☺️❤️

Merhaba bende uzun zamandır yaptırmayı çok istiyordum çünkü aşıri takintiliyim bu konuda malesef doktor ismi şu an için yonlerdirme yapmamak için paylasmiyorum özelden söyleyebilirim memmun kalirsam eğer bilgi vereceğim çok heycanliyim çok acılı ağrılı bir sürecmis gözüm korkmuyor değil ama inşallah herseye değecek☺️❤️
Sonu güzel olacaksa acıya değer :) dün bilinç altımda kaldı sanırım rüyamda lipo oluyordum:))

Merhaba bende düşünüyorum ama önce kilo vermek istiyorum fazlam var lipocaskın da düşünüyorum ama sporla biraz kilo verip öyle olayım diyorum bende çok doktor araştırdım ama hala kararsızım birde fiyatlar çok yüksek geldi siz hangi doktora olacaksınız ve ne kadara anlaştınız acaba özelden bilgi verebilir misiniz

Ameliyatın bugün onda memnun kalırsam doktor paylaşacağım kizlar çok heycanliyim uyuyamadım😥😥😥

Ameliyatımı dün oldum dün çok iyi geçti bir kere sadece istifra ettim oda aslında olmazdı ama çay içince oldu nedense evet yatması çok zor iki bölge olunca hem germe hem bbl ama inşallah herseye degecek dünden beri iki defa yürüdüm hastane koridorunda dün çok az yürüdüm ve yardımla bugün tek başıma deteksiz biran önce iyilesmek ve sonucu görmek için sabırsızlanıyorum ☺️☺️☺️☺️❤️

Ameliyat günü dahil 4.gunum bugün süreç hakkında bilgi veriyorum ki olmak istiyenlere bilgi vermiş oluyum bugün kahvaltımı kendim hazırladım ,bulaşık yıkadım ,yürüyüş yapabiliyorum evin içinde iki saatde bir on onbeş dakika oturabiliyorum kahvaltı yaparken evet ağrı varmı var gerçekten zor bir ameliyat özellikle hem karın germe hem bbl olduğu için zor. çok isteyenlere korkmadan öneririm ama dediğim gibi çok istemek gerekiyor çok korkuyordum ama çok istiyordum her gün çok daha iyiye gidiyor🧿☺️iyiki oldum iki güne kadar muayene yapilacak direnlerim çıkacak 🥰

Merhaba oldunuz mu ameliyatı,umarım iyisinizdor.Bende 6 Haziran'da olacağım,size özelden ulaşmam mümkün müdür

Merhaba oldunuz mu ameliyatı,umarım iyisinizdor.Bende 6 Haziran'da olacağım,size özelden ulaşmam mümkün müdür
Merhaba evet 29 mayisda oldum bugün kontrolüm vardı drenler cikarildi çok şükür iyiyim tabiki ağrılarım var ama gayet haraket halindeyim 🥰🧿darısı size insallah

Geçmiş olsun darısı bana olsun inşallah 🙏 hangi doktora oldunuz acaba ne kadar ödediniz bende şuan iki doktor arasında yoğunlaştım ama yaz geldi 3,4 ay sonra düşünüyorum ama fiyatlar da her geçen gün artıyor

Geçmiş olsun darısı bana olsun inşallah 🙏 hangi doktora oldunuz acaba ne kadar ödediniz bende şuan iki doktor arasında yoğunlaştım ama yaz geldi 3,4 ay sonra düşünüyorum ama fiyatlar da her geçen gün artıyor
Merhaba çok teşekkür ediyorum çok isteyen herkese gerçekten tavsiye ederim her geçen gun iyiki diyorum doğru ellerde yapıldığı sürece sorun olmaz diye düşünüyorum en azından şu an için gayet iyiyim🧿🧿🥰 doktorum emre gonen

Merhaba çok teşekkür ediyorum çok isteyen herkese gerçekten tavsiye ederim her geçen gun iyiki diyorum doğru ellerde yapıldığı sürece sorun olmaz diye düşünüyorum en azından şu an için gayet iyiyim🧿🧿🥰 doktorum emre gonen
Teşekkür ederim inşallah 🙏 birde boyunuz ve kilonuz kaç acaba ben biraz zayıflayıp olmak istiyorum bu kış 8 kilo aldım vermem gerekiyor boyum 170 kilom 76,5 geçen yaz 68 kiloydum stresten bu kiloya çıktım 😔 lipoda istediğim için en az 70 kiloya düşeyim diyorum

Teşekkür ederim inşallah 🙏 birde boyunuz ve kilonuz kaç acaba ben biraz zayıflayıp olmak istiyorum bu kış 8 kilo aldım vermem gerekiyor boyum 170 kilom 76,5 geçen yaz 68 kiloydum stresten bu kiloya çıktım 😔 lipoda istediğim için en az 70 kiloya düşeyim diyorum
Ben kıla tartıda bakan birisi değilim aynaya göre bakıyordum o yüzden ameliyata yakın bir tarihte tartilmadim ama yinede 62 en az varimdir mutlaka ameliyata girmeden boyum 1.65 .bartik havalarda baya baya isindi korse gerçekten sorun oluyor sıcaklarda bu yaz kilo vererek kendinizi iyi hissettigin hazır hissettiginiz zamanda olursunuz inşallah🥰♥️

Sonu güzel olacaksa acıya değer :) dün bilinç altımda kaldı sanırım rüyamda lipo oluyordum:))
Abartilcak bir acı değilmiş gerçekten yatıp kalkması sorun çünkü karingerme ve lipo da olduğum icin popom da ezilmesin diye yan yatıyorum sağ sol dönerken yoruyor insanı ama araştırırken çok korkmuştum kesinlikle öyle değil çok isteyen yaptırmalı ben sahte popolar kullanıyordum 🤣 ve kendimizi çok mutsuz hissediyordum ve onları kullanmak da zor sıcaklarda felan çok şükür hepsi çope gitti🤣çok isteyen yaptırmalı

Bende 15 inde inşallah lipo karın germe ve meme küçültme olacağım, süreçten epey çekiniyorum. Küçük çocuğum da var. Özellikle direnlerle eve dönünce nasıl idare edeceğim hiç bilemiyorum.

Bende 15 inde inşallah lipo karın germe ve meme küçültme olacağım, süreçten epey çekiniyorum. Küçük çocuğum da var. Özellikle direnlerle eve dönünce nasıl idare edeceğim hiç bilemiyorum.
Sizi ilk gönderdikleri de antibiyotik ve ağrı kesiciler verdikleri için pek fazla acı hissetmiyorsunuz sadece yatarken kalkerken sorun oluyor ama küçük cocugunuz olduğu için çok daha fazla dikkat gerektirir direnler iki gün kalıyor sonra çıkartılıyor çocuğunuza bakacak biri olmalı mutlaka ani hareketlerden kaçınmanız için çok güzel olur inşallah🥰

Çocuk kreşe gidiyor artık babası ilgilenecek. Bir ay önce yüz germe oldum süreç çok rahattı, bu ameliyat büyük gibi daha. Birde her girişte işte o narkoz korkusu yokmu.

Çocuk kreşe gidiyor artık babası ilgilenecek. Bir ay önce yüz germe oldum süreç çok rahattı, bu ameliyat büyük gibi daha. Birde her girişte işte o narkoz korkusu yokmu.
Cuma günü ameliyatinuz sanırım şimdiden çok geçmiş olsun 🥰 2.haftayi bitirdim gayet dik durabiliyorum artık hareketlerimde hızlandı sizin ameliyat günü benimde kontrolüm var uzun yürüyüşlere başlama durumunun olup olmadigini soracagim🚶‍♀️🚶‍♀️ inanın herşey hızla geliyor antibiyotik lerden dolayı pek Agrı hissetmiyorsunuz içiniz ferah olsun❤️❤️

Ben bugün oldum 9 saate yakın sürdü. Ağrım yok. Arada bulantı kusma var. Birde ameliyat yerleri epey acıyor hareket edince. Bir kere yürüyüş yaptım

X