29 Mayıs bbl karın germe

Ben bugün oldum 9 saate yakın sürdü. Ağrım yok. Arada bulantı kusma var. Birde ameliyat yerleri epey acıyor hareket edince. Bir kere yürüyüş yaptım
Çok geçmiş olsun baya uzun sürmüş ilk bir kaç gün sonrası rahatliyorsunuz kendinize çok iyi bakın bu süreçte bol bol su tüketin

İnşallah, o kadar kötü hissediyorum bir yere kımıldıyamıyorum. Acı çok fazla doğrulamıyorum. 7 tane diren var hangi birine bakayım.

İnşallah, o kadar kötü hissediyorum bir yere kımıldıyamıyorum. Acı çok fazla doğrulamıyorum. 7 tane diren var hangi birine bakayım.
Merhaba cok geçmiş olsun şimdi nasılsınız? Neden 7 tane diren var 😳 genelde 2-3 tane oluyor okuduğum kadarıyla.

2giguste vardı kalan karın ve sırt bölgesinde. Şimdi iyiyim. Benim göğüs dikislerimde sorun oldu. Hiperbarik oksijene gittim 10seans şimdi çok şükür neredeyse tamamen düzeldi 🙏

2giguste vardı kalan karın ve sırt bölgesinde. Şimdi iyiyim. Benim göğüs dikislerimde sorun oldu. Hiperbarik oksijene gittim 10seans şimdi çok şükür neredeyse tamamen düzeldi 🙏
Merhaba, gecmis olsun. Hiperbarik oksijen tedavisi icin nereye gittiniz acaba ve seans ucreti ne kadar? Cok tesekkurler

Merhabalar, süreç hakkında bilgi verebilir misiniz ameliyat olanlar. 63 kg ve doğumdan kalan karnımı hiçbir şekilde eritemedim (normal doğum ve yırtılma çok oldu, bu yüzden korse ile de toparlanmadı ve bazen hamileymişim gibi davranışlara maruz kalıyorum)

Dr'ların bu ameliyat için önceliği nedir? Ameliyat ve sonrası nasıl? Fiyatlar da dahil hepsini öğrenmek isterim. Teşekkür ederim şimdiden🙏

X