30 kilo vermek için en etkili hangi diyet

Savsancik

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2021
390
273
25
Yani çok fazlalığınız varsa kısa sürede vermek için nasıl bir diyet uygulamak lazım sürekli dışarı çıkınca fast food yeniyor evde bazen yemek olmuyor mecburen ne varsa böyle böyle bozuluyor hangi diyet en kolayı

İlk önce inanmaniz lazım
Sonra yavaş yavaş kendinizi kısıtlamanız ,size biraz zor gelebilir ama zevk aldığınız şeylerden uzak durmanız lazım .
Akşam , kesinlikle sudan başka birşey ağzınıza koymayın çok acikirsaniz yoğurt veya kefir tüketin.
Bol bol su içmeniz lazım gün içinde
En az 3 litre içtim ben 4 aylık programda
Günde 2 saat koşu ya da yurumeniz lazım hızlı tempoda
Tuz ,un ve şekeri ,abur cubur kesinlikle hayatımdan çıkarmış idim .
Şuan da böyle devam ediyorum
50 bedendim şuan 38 bedenim

İlk önce inanmaniz lazım
Sonra yavaş yavaş kendinizi kısıtlamanız ,size biraz zor gelebilir ama zevk aldığınız şeylerden uzak durmanız lazım .
Akşam , kesinlikle sudan başka birşey ağzınıza koymayın çok acikirsaniz yoğurt veya kefir tüketin.
Ben stresten çok yemeye alıştım sürekli bozuyorum o yüzden . dediklerinizi uygulamaya çalışacam teşekkür ederim Acaba bu içecek tozları zayıflatıyor mu bir öğün yerine geçen sporcu içecekleri merak ettim

İlk önce inanmaniz lazım
Kaç ayda kač kilo verdiniz acaba bende 2 haftadır diyetteyim 25 kilo fazlam var daha hiç tartılmadim cuma gunu tartilcam bakalim kilo verebilmismiyim

Ben stresten çok yemeye alıştım sürekli bozuyorum o yüzden . dediklerinizi uygulamaya çalışacam teşekkür ederim Acaba bu içecek tozları zayıflatıyor mu bir öğün yerine geçen sporcu içecekleri merak ettim
Stresten bende almıştım bayağı ki 93 kg olmuştum artık ama ne zaman ki kendime getiren bir cümle oldu ,ben evet bunu yapabilirim dedim .
Ve ne diyetisyene gittim ne bişey
Benim yapımda kimsenin kafasıyla yapabilen biri değilim yani diyetisyen vs o kafa da değilim içimde olmadıktan sonra ama şükürler olsun , eski güvenim geri geldi 6 7 sene önceki kıyafetlerim oluyor ya 😌

Kaç ayda kač kilo verdiniz acaba bende 2 haftadır diyetteyim 25 kilo fazlam var daha hiç tartılmadim cuma gunu tartilcam bakalim kilo verebilmismiyim
4 ayda verdim . Bol bol su ama kafada bitiyor bu olay ben anladım . Yasin küçükte değil hani metabolizmam hızlı diyemem
32 yaşına giricem

Foto atıyorum aralarında 4 ay var ilk var

Eklentiler

• Screenshot_2021-02-24-22-54-03-04.jpg
    Screenshot_2021-02-24-22-54-03-04.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 193
  • IMG_20210224_225450.jpg
    IMG_20210224_225450.jpg
    123,8 KB · Görüntüleme: 194
  • IMG_20210224_225435.jpg
    IMG_20210224_225435.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 204
Yani çok fazlalığınız varsa kısa sürede vermek için nasıl bir diyet uygulamak lazım sürekli dışarı çıkınca fast food yeniyor evde bazen yemek olmuyor mecburen ne varsa böyle böyle bozuluyor hangi diyet en kolayı

öncelikle evde yemek yapmaya üşenmemek. Sağlıklı yiyecekler pişirip dışarı çıktığında yanında yemek taşımak.
kilo vermek zor bir süreç kolay yolu yok. Emek lazım.
kendine yapacağın en büyük iyilik bu süreçte yemek pişirmeye başlamak olacaktır.

öncelikle evde yemek yapmaya üşenmemek. Sağlıklı yiyecekler pişirip dışarı çıktığında yanında yemek taşımak.
kilo vermek zor bir süreç kolay yolu yok. Emek lazım.
kendine yapacağın en büyük iyilik bu süreçte yemek pişirmeye başlamak olacaktır.
Salatadan başka bir şey yapmıyorum dışarda yenecek yemekler yapıp yiyeyim o halde

Salatadan başka bir şey yapmıyorum dışarda yenecek yemekler yapıp yiyeyim o halde

köfte yap difrize at. Zeytinyağlı yemekler pişi. Tavuk pişir çorba yap. Lezzetli sağlıklı yemekler yap ki hem motive ol hem sağlıklı beslen. Sadece salatayla sıkılırsın tabi dışarıdan yemek söylersin.

Akşam 5 6 dan sonra meyve bile yemeyeceksın. İlk dogumdan sonra 30 40 kilo vermiş bırı olarak verebilecegım en etkili tuyodur 👍
O saatlerden sonra suyu bıle sınırlı tutuyordum ben... sizede diyecegım ama su saglıklı ve muhakkak gereklı birsey oldugu ıcın onu cok kesmenızı onermem ama soylemek isterim.. ama kılo vermede bu tuyoda onemli :)

Peki hala dikkat ediyomusunuz yediklerinize yoksa o duzene alıştinizmı

Maşallah size gerçekten imrendim 😊
Çok teşekkür ederim darısı başınıza .
Dikkat ediyorum tabi bünyem çok elverişli , aralıklı oruç diyeti yaptım diyebilirim hatta aralıklı oruç diyetinin saatinden daha fazla ben surelerimi uzatmıştım
Ve inanın kafada bitti mi doymak nedir insan biliyor . Ben bana zarar veren ne varsa yemişim yıllarca . Şuan hormon değerlerim , kolesterolum , insülin direnci vs hepsini kırdım .

Bende şuan bir zayıflama icindegim ekmek şeker ünlü şeyler cıktı hayatimdan 13 günde 5kilo verdim inşallah bende veririm maşallah sizede 4ayda beslenme sürecinin nasıl sizin.
Devam ediyorum 🥰 hayat ritüelim haline getirdim ve bir sürü borca girdim .
Yıllarca giyemedigim imrendigim ne varsa renk renk ,çeşit çeşit aldım . Darısı başınıza

X