30 kilo vermek için en etkili hangi diyet

Foto atıyorum aralarında 4 ay var ilk var
masallah tebrik ederim 😍😍😍ben yavas kilo veriyorum chleo ting egzersizlerini yapiyorum 60 70 dk arasi apor yaptiriyor gunde 2 ana 1 ara ogun besleniyorum ona ragmen ayda anca 5 kilo verebiliuorum suz ne guzel hizli kilo vermisssiniz bende hizli kilo vermek iatiyorum kilom yuksek 85 kiloyum yine de yavas ilerliyorum egzersizden mi ki

masallah tebrik ederim 😍😍😍ben yavas kilo veriyorum chleo ting egzersizlerini yapiyorum 60 70 dk arasi apor yaptiriyor gunde 2 ana 1 ara ogun besleniyorum ona ragmen ayda anca 5 kilo verebiliuorum suz ne guzel hizli kilo vermisssiniz bende hizli kilo vermek iatiyorum kilom yuksek 85 kiloyum yine de yavas ilerliyorum egzersizden mi ki
Günde 3 litreden az su tuketmeyin ve güne olabildiğince erken kalkın metabolizma daha fazla hızlanıyor yürüyüş çok etkili ben buna inanıyorum bu yüzden çabuk verdim . Günde 2 3 saat yürüdüm,yediğime,içtiğime kalorisine dikkat ederek yedim. İnsülin direncim var ona rağmen şekeri tamamiyle çıkardım hayatımdan buna çay dahil .
Bolbol yoğurt veya kefir yeyin , yanında ekmeksiz ve kalorisi düşük yemekler tüketin ama akşam 6 dan sonra ağzınıza sudan başka bişey koymayin öncesinde neyi yiyosaniz yeyin.
Günlük yürüyüş, su çok çok önemli .
💚 Çok teşekkür ederim 🙏🏻

Günde 3 litreden az su tuketmeyin ve güne olabildiğince erken kalkın metabolizma daha fazla hızlanıyor yürüyüş çok etkili ben buna inanıyorum bu yüzden çabuk verdim . Günde 2 3 saat yürüdüm,yediğime,içtiğime kalorisine dikkat ederek yedim. İnsülin direncim var ona rağmen şekeri tamamiyle çıkardım hayatımdan buna çay dahil .
Bolbol yoğurt veya kefir yeyin , yanında ekmeksiz ve kalorisi düşük yemekler tüketin ama akşam 6 dan sonra ağzınıza sudan başka bişey koymayin öncesinde neyi yiyosaniz yeyin.
Günlük yürüyüş, su çok çok önemli .
💚 Çok teşekkür ederim 🙏🏻
sabah 7 de kalkiyorum spor yapiyorum ustune 1 litre su iciyorum
kahvalti; 2 haslanmis yumurta peynir yesillik
ara: sade kahve 1 kucuk avuc badem findik leblebi
aksam ; ne yemek yaptiysam diyetime uygun yanina kesinlikle yogurt yiyorum
gunde 3 litreye yakin su iciyorum ekmek tuketmiyorum

sabah 7 de kalkiyorum spor yapiyorum ustune 1 litre su iciyorum
kahvalti; 2 haslanmis yumurta peynir yesillik
ara: sade kahve 1 kucuk avuc badem findik leblebi
aksam ; ne yemek yaptiysam diyetime uygun yanina kesinlikle yogurt yiyorum
gunde 3 litreye yakin su iciyorum ekmek tuketmiyorum
Çok güzel devam edin ben önce yavaş yavaş kilo verdim sonradan hızlandı bünye alışınca bence . İnşallah istediğiniz sonuca ulaşırsınız

Çok güzel devam edin ben önce yavaş yavaş kilo verdim sonradan hızlandı bünye alışınca bence . İnşallah istediğiniz sonuca ulaşırsınız
insallah hizlanir devasa gobegime ragmen spor yaparken cok yoruluyorum cok ter dokuyorum bi bayan bu tarz beslenerek ayda 10 kilo vermis 60 kilolardan ben 90 kilodan anca 85 dustum

insallah hizlanir devasa gobegime ragmen spor yaparken cok yoruluyorum cok ter dokuyorum bi bayan bu tarz beslenerek ayda 10 kilo vermis 60 kilolardan ben 90 kilodan anca 85 dustum
Pes etmeyin sakın . Ben 95 kilo 50 bedene dayanmistim.inanin .
Şuan 60 kg yum 1.69 boyundayım
Devam edin . Birde annesinin yeni doğum yapmışsınız çok normal.dengeli ve düzgün beslenin kendinizi koreltmeyin . İnşallah yavaş yavas gider 🥰

Pes etmeyin sakın . Ben 95 kilo 50 bedene dayanmistim.inanin .
Şuan 60 kg yum 1.69 boyundayım
Devam edin . Birde annesinin yeni doğum yapmışsınız çok normal.dengeli ve düzgün beslenin kendinizi koreltmeyin . İnşallah yavaş yavas gider 🥰
insallah tesekkur ederim destegin icin 🤗

Yani çok fazlalığınız varsa kısa sürede vermek için nasıl bir diyet uygulamak lazım sürekli dışarı çıkınca fast food yeniyor evde bazen yemek olmuyor mecburen ne varsa böyle böyle bozuluyor hangi diyet en kolayı
3 ay gibi kısa bir sürede nerdeyse 30 kilo verdim. Maalesef haxir şeylerin hepsinden uzak durmanız lazim. Sabah yumurta haşlanmışi kahve peynir domates şeklinde guzel kahvalti yapabilirsin. Ekmeksiz şekilde. Oglen salata şeklinde aksam da et tarzi yanina 1 2 kaşık pilav makarna tamamdır. Harekette ediyorsan zaten hemen gidiyor. İlk hafta zor ama atlatirsan miden zaten almıyor ama kesin olan hazir herseyden uzak durmalisin

X