Elektronik Ev Aletleri 400-650 TL aralığında süpürge makinesi tavsiyesi

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
Anneler Kulübü
2 Temmuz 2013
9.544
10.804
Slm Kızlar. Erkek kardeşimin bekar evine süpürge makinesi alacağız. Bütcem 400-650 Tl arası bu fiyatlara alabileceğimiz en iyi süpürge makinesi hangisidir toz torbasız olursa daha iyi benim araştırdığım kadarıyla bu makineyi beğendim.
Sizlerin tavsiyeleri nedir?

Arzum AR4061 Olimpia Plus Cyclone Filtreli Elektrikli Süpürge

indir.jpg

toz torbalı al bence. çünkü daha temiz oluyo. en azından direk torbayı değiştiriyosun marka olarakda arzum iyi değil servisi açısından. ürünün çok arkasında durmuyo çünkü

toz torbalı al bence. çünkü daha temiz oluyo. en azından direk torbayı değiştiriyosun marka olarakda arzum iyi değil servisi açısından. ürünün çok arkasında durmuyo çünkü

toz torbalı olsa daha iyide kardeşim beceremez diye torbasız alalım dedik :KK70:

Ben kendim eve çıkarken şundan almıştım, ben daha pahalıya almıştım ama baktım burda uygun fiyatta satılıyor, umarım işinizi görür :)

[URL unf

Son düzenleyen: Moderatör:
Toz torbasız alıyorsanız hepa filtreli almayın arkadaş, hasta ediyor insanı, ikide bir temizlemek zorundasınız filtreleri, yoksa makinenin çekimi çok düşüyor. Gerçi normal filtrelilerde de oluyo galiba aynı sorun. Yani toz torbasız süpürge illettir, hiç bulaşmayın derim:KK53::KK53:

X