Aralıklı oruç ile zayıflama serüvenim 76.1 den 60 'a 😊 en kısa sürede

Evet arkadaslarrr
Dun aksam 18.00 den beri tek lokma almadim agzima midem gurulduyor ama hazır dışarıdayken 16.00 ya kadar dayanip en azindan bugunu 22 saat aclik ile bitirmeyi dusunuyorum insallah. Belki cay icerim o zamana kadar belli olmaz
Harika, gerçekten çok iyi ilerliyorsun, ben en fazla 20/4 yaptım şimdiye kadar. İnşallah bende ilerleyen zamanlarda yapabilirim. Ben bugün ailemin zoruyla azcık kahvaltı yaptım. Bir kaç peynir, zeytin ve bir dilim ekmek yedim. Akşama kadar hiç bir şey yemeyeceğim. Ve inşallah yarın eski düzene döneceğim. Bugünlük 2 öğün olacak yani. Ailemin yanında diyet yapmak gerçekten çok zor. Başım ağrısa diyet yüzünden diyorlar. O yüzden arada bu tür kaçamaklar maalesef oluyor.

baby cat sen misin canım? sayfan hayırlı olsun 🥰🥰🥰
Evettt benim😍 tesekkur ederimm
Sayfan hayırlı olsun canım hayatındada yeni sayfalar açsın istediğin kiloya en kısa zamanda geleceğine inanıyorum 😘
Insallah hep beraber kuzum😊🌸
Harika, gerçekten çok iyi ilerliyorsun, ben en fazla 20/4 yaptım şimdiye kadar. İnşallah bende ilerleyen zamanlarda yapabilirim. Ben bugün ailemin zoruyla azcık kahvaltı yaptım. Bir kaç peynir, zeytin ve bir dilim ekmek yedim. Akşama kadar hiç bir şey yemeyeceğim. Ve inşallah yarın eski düzene döneceğim. Bugünlük 2 öğün olacak yani. Ailemin yanında diyet yapmak gerçekten çok zor. Başım ağrısa diyet yüzünden diyorlar. O yüzden arada bu tür kaçamaklar maalesef oluyor.
Olsun oldugu kadar .peşini birakmak yok. Benim bagirsak problemim var neredeyse 15 yildir. Ama az yedigim icin oluyormus kahvalti yapmadigim icin calismiyormus bagirsaklarim onlarinki cok guzelmis falan falan . Dış sesler her daim olur çok takılmamak lazim 😊birlikte basaracagiz😍

Kizlar sevgili Aker Kartal Hoca'nın bir sozu var buradan da adını anayım😊

Herkes konuşur ,evet birileri arkanızdan konuşacaktır ama ne konusacaklarına sen karar vereceksin.
Çok dogru ve bu sene bu iş bitecek insallah. Hem Kpss hem de zayiflama işi☺

Evettt benim😍 tesekkur ederimm

Insallah hep beraber kuzum😊🌸

Olsun oldugu kadar .peşini birakmak yok. Benim bagirsak problemim var neredeyse 15 yildir. Ama az yedigim icin oluyormus kahvalti yapmadigim icin calismiyormus bagirsaklarim onlarinki cok guzelmis falan falan . Dış sesler her daim olur çok takılmamak lazim 😊birlikte basaracagiz😍
Benimde aynı problemim var bana da herkes, yemek yemediğim için olduğunu söylüyor. Benim migrenim var açlık migreni tetikliyor o yüzden biraz ailemin tedirginliği. Maalesef ramazan ayında bile sürekli migrenim tutar. Doktor da bana bu yüzden oruç tutamazsın falan demişti,ailem o yüzden hemen aç kaldığın için ağrıyor başın falan diyorlar 😀 ama yapacak bir şey yok, inşallah bu sefer birlikte başaracağız.

Evet acisiyla tatlisiyla dogrusuyla yanlisiyla her seyi yazacagim diyet ile ilgili😊
Az once ogluma makarna yapmaya indim , cocuk bugun tum gun disarida tam doyamadi neyse
Dolabi bir acarim ki yaş pasta
Aboo🙈
En son Ocak ayinda babamin dogum gununde yemistim 2 ay gecmis, tabi gömüldüm 3 dilim yedim
Midem bulandi 3 kasik da makarnadan yedim tuzlu
Maalesef tatli uzerine tuzlu yemeden duramayan bir sahısım :)
.
Yani yarindan itibaren zaten her gun oruc tutacagim ramazan ayina kadar
Yarin hem ac kalip hem de 11 km yurursem bu hatayi telafi edebilirim
O halde Allah in izniyle yarın dabana guvvet
Yuru bakalim ayaklarim 😊

Evet acisiyla tatlisiyla dogrusuyla yanlisiyla her seyi yazacagim diyet ile ilgili😊
Az once ogluma makarna yapmaya indim , cocuk bugun tum gun disarida tam doyamadi neyse
Dolabi bir acarim ki yaş pasta
Aboo🙈
En son Ocak ayinda babamin dogum gununde yemistim 2 ay gecmis, tabi gömüldüm 3 dilim yedim
Midem bulandi 3 kasik da makarnadan yedim tuzlu
Maalesef tatli uzerine tuzlu yemeden duramayan bir sahısım :)
.
Yani yarindan itibaren zaten her gun oruc tutacagim ramazan ayina kadar
Yarin hem ac kalip hem de 11 km yurursem bu hatayi telafi edebilirim
O halde Allah in izniyle yarın dabana guvvet
Yuru bakalim ayaklarim 😊
Bu tür kaçamaklar oluyor sonuçta tek başına yaşayan insanlar değiliz, bazı zamanlar evdekilere uyum sağlıyoruz,
Bende de oluyor mesela bugün akşam bir şey yemeyelim diyorum ama Bi bakıyorum annem yine döktürmüş dayanamıyorum oturuyorum sofraya, ama önemli olan ben zaten diyeti bozdum devam etmemeyeyim dememek, bugün bozduysan dediğin gibi yarın biraz daha fazla hareket ederek o açığı kapatırsın olur biter. 😊

Bu tür kaçamaklar oluyor sonuçta tek başına yaşayan insanlar değiliz, bazı zamanlar evdekilere uyum sağlıyoruz,
Bende de oluyor mesela bugün akşam bir şey yemeyelim diyorum ama Bi bakıyorum annem yine döktürmüş dayanamıyorum oturuyorum sofraya, ama önemli olan ben zaten diyeti bozdum devam etmemeyeyim dememek, bugün bozduysan dediğin gibi yarın biraz daha fazla hareket ederek o açığı kapatırsın olur biter. 😊
Aynen 😊 bu arada yaş kaç Eda'cım

Simdiden 7.7 km yurudum bile
Bunun bie de geri donusu var 😁😁
Ama o kadar aşırı basim agridi ki,bu ay regl bas agrisi olmamisti sevinmistim,bugune nasipmis
Tanidik dukkan vardi ondan agri kesici aldim
Su aldim ictim .oruc tutamiyorum ama.yemek d3 yemeyecegim tabi su ictim.diye.
aynen devam

Simdiden 7.7 km yurudum bile
Bunun bie de geri donusu var 😁😁
Ama o kadar aşırı basim agridi ki,bu ay regl bas agrisi olmamisti sevinmistim,bugune nasipmis
Tanidik dukkan vardi ondan agri kesici aldim
Su aldim ictim .oruc tutamiyorum ama.yemek d3 yemeyecegim tabi su ictim.diye.
aynen devam
Bende bugün yürüyüşe çıktım, çıkmadan önce Bi limonlu sade nescafe içtim, 12.000 adım atmışım. Bende su, sade kahve dışında bir şey yiyip içmiyorum. Yürüyüş iyi geldi umarım bırakmam geri 😊

Ya bu nasil bir agri
Normalde benim agrim 1.5 gun surer ( eskiden 2.5 veya 3 tü ta ki Parol Plus ı keşfedene kadar
Onceden düz parol.var ya mavi
Ondan 6,7,8 tane atardim g3cmezdi
Artik parol plus tan 3 veya cok agrirsa 4 tane atiyorum 2 gun icerinde geçiyor. Acil eve gidip parol plus atmam lazim.
.
Abi bana duz parol verdi dedim iki tane alayim :)
O da gecirmedi
Aimdi kaynar bir cay ictim normalde kaynar pek icemem.ama oyle bir iCtim ki sanki bir tık iyi gelit gibi oldu
.
Parol plus ı keske 34 ten once kesfetseydim yaklasik 10 kusur senem bas agrisiyla gecti😊olsun sonunda buldum bu bilgiyi de paylastim ki benim gibi komalik bas agrisi ceken bir kisi dahi gorse yarari olur
(Baska ilac denem3din mi derseniz, diger ilaclari kutusuyla icsem ise yaramıyor ☺)

Ya bu nasil bir agri
Normalde benim agrim 1.5 gun surer ( eskiden 2.5 veya 3 tü ta ki Parol Plus ı keşfedene kadar
Onceden düz parol.var ya mavi
Ondan 6,7,8 tane atardim g3cmezdi
Artik parol plus tan 3 veya cok agrirsa 4 tane atiyorum 2 gun icerinde geçiyor. Acil eve gidip parol plus atmam lazim.
.
Abi bana duz parol verdi dedim iki tane alayim :)
O da gecirmedi
Aimdi kaynar bir cay ictim normalde kaynar pek icemem.ama oyle bir iCtim ki sanki bir tık iyi gelit gibi oldu
.
Parol plus ı keske 34 ten once kesfetseydim yaklasik 10 kusur senem bas agrisiyla gecti😊olsun sonunda buldum bu bilgiyi de paylastim ki benim gibi komalik bas agrisi ceken bir kisi dahi gorse yarari olur
(Baska ilac denem3din mi derseniz, diger ilaclari kutusuyla icsem ise yaramıyor ☺)
Geçmiş olsun migren mi acaba sizin ki? Nöroloji polikliniğine gittiniz mi hiç?

Eveeet bugunun muhasebesini yapip konuyu kapatalim bugünlük

Bugun yaklasik 16 km yürümüşüm
Eve gelince tek öğünlük tıkınmamı da yaptım. Eger yarin agrim olmazsa oruç tutacagim icin yaklasik 24 saat aclik olacak insallah 😊
.
Saat 17.00
1 ince dilim ekmege cikolata surdum
1 dilim yas pasta ( bitti cok sukur ehehehe :)
5 kepçe mercimek çorbası
.
Suya baslayacagim hedef 2 lt
.
Yarin daha guzel bir performans bekliyorum
Çikolatasız .
yulaf ezmesi haslayipnyogurta katmayıdusunuyorum yarin aksam
Eger bunu becerrbilirsem öbür gun 71 i bile gorecegime inaniyorumhedefim cumartesiye 70kusur olmak
En son 72.8 cikmistim

Eklentiler

• Screenshot_20220328-162419_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20220328-162419_Pedometer Step Counter.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleme:
Bir kaç
Eveeet bugunun muhasebesini yapip konuyu kapatalim bugünlük

Bugun yaklasik 16 km yürümüşüm
Eve gelince tek öğünlük tıkınmamı da yaptım. Eger yarin agrim olmazsa oruç tutacagim icin yaklasik 24 saat aclik olacak insallah 😊
.
Saat 17.00
1 ince dilim ekmege cikolata surdum
1 dilim yas pasta ( bitti cok sukur ehehehe :)
5 kepçe mercimek çorbası
.
Suya baslayacagim hedef 2 lt
.
Yarin daha guzel bir performans bekliyorum
Çikolatasız .
yulaf ezmesi haslayipnyogurta katmayıdusunuyorum yarin aksam
Eger bunu becerrbilirsem öbür gun 71 i bile gorecegime inaniyorumhedefim cumartesiye 70kusur olmak
En son 72.8 cikmistim
Bugün çok uzun bir yürüyüş yaptın ve dengeledin bir önceki günü. Yarında daha hafif bir şeyler yediğinde de bugünü dengelemiş olursun. Bende artık 70 i görmek istiyorum. Ama regl günüm yakın o yüzden başlayıp bitinceye kadar tartışmak istemiyorum. Fazla falan çıkarsa moralim bozulur.
Bende 18.30 da 2 yemek kaşığı yulaf, yarım yemek kaşığı cia tohumu ve 3 yemek kaşık yoğurt yedim. Ayrıca 3 kaşık falanda topalak yedim bir kaç çatalda salatadan aldım. Bizimkiler yerken dayanamadım çünkü. Nefsimi köreltecek kadar aldım o yüzden.

Bir kaç

Bugün çok uzun bir yürüyüş yaptın ve dengeledin bir önceki günü. Yarında daha hafif bir şeyler yediğinde de bugünü dengelemiş olursun. Bende artık 70 i görmek istiyorum. Ama regl günüm yakın o yüzden başlayıp bitinceye kadar tartışmak istemiyorum. Fazla falan çıkarsa moralim bozulur.
Bende 18.30 da 2 yemek kaşığı yulaf, yarım yemek kaşığı cia tohumu ve 3 yemek kaşık yoğurt yedim. Ayrıca 3 kaşık falanda topalak yedim bir kaç çatalda salatadan aldım. Bizimkiler yerken dayanamadım çünkü. Nefsimi köreltecek kadar aldım o yüzden.
Afiyet olsun hafif gecmis bugun ne guzel 😊

X