Aralıklı oruç ile zayıflama serüvenim 76.1 den 60 'a 😊 en kısa sürede

Selam gunaydin herkese
Ac karna 3 tane agri kesici icince benim mide malum
Cok bulandi baya bi
Minnoşuma biber dolmasi yaptim 1 saat kadar once , ondan 1 adet yedim bir parca ekmek kabugu ile mide bulantisina dayanamadim
Saat 05.00 gibi
Yani 12 saat aclik yapmis oldum olsun bu da guzel zaten Allah izin verirse 3_4saat sonra oglumu okula biraktiktan sonra yuruyusss

Oyyy saat 14.15
10 km yurudum simdiye kadar ama ayaklarim yaniyor ayakkabim da kötü biraz da ondan
Olsun sonuca giden yolda cekilen acılar yerinde güller açacak insallah ileride
Bu hafta70 i görmek istiyorummmm 🙏🙏🙏🙏🙏

Oyyy saat 14.15
10 km yurudum simdiye kadar ama ayaklarim yaniyor ayakkabim da kötü biraz da ondan
Olsun sonuca giden yolda cekilen acılar yerinde güller açacak insallah ileride
Bu hafta70 i görmek istiyorummmm 🙏🙏🙏🙏🙏
Maşallah ya, ben bugün 11.30 da uyandım Bi kalktım hava kapalı, böyle resmen can sıkan Bi hava var. Yürüyüşe çıkmadım bile. Aslında yürümem lazım ama işte bahane arayanın bahanesi çok oluyor maalesef 😔
Seni gerçekten tebrik ederim harika ilerliyorsun 💪🏻😊

Senin yazdıklarını okuduktan sonra bende hazırlandım ve yürüyüşe çıktım 😊 kendime resmen şunu dedim, evli ve çocuğu var ama o kadar yoğunluğa rağmen yürüyüşe çıktı sende ancak otur evde dedim. Ve sonra Bi anda kalkıp hazırlanıp yürüyüşe çıktım 😀 1 saate yakım yürüdüm geldim. Hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum. Bende 6.000 adım falan atmışım.

Senin yazdıklarını okuduktan sonra bende hazırlandım ve yürüyüşe çıktım 😊 kendime resmen şunu dedim, evli ve çocuğu var ama o kadar yoğunluğa rağmen yürüyüşe çıktı sende ancak otur evde dedim. Ve sonra Bi anda kalkıp hazırlanıp yürüyüşe çıktım 😀 1 saate yakım yürüdüm geldim. Hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum. Bende 6.000 adım falan atmışım.
Evli degilim tatlım mis gibi bekarım😍😃😃

Evli degilim tatlım mis gibi bekarım😍😃😃
Pardon canım ben oğlum falan dediğin için öyle dedim.
Ama yine de çok iyisin çocuğun var sonuçta ama bırakmıyorsun, ben sadece evde oturup duruyorum. Baktım hava kapalı çıkmamıştım yürüyüşe. Senin yazdıklarını okuyunca motive oldum çıktım. 😀 Ama gerçekten dışarısı rüzgarlıymış, başım ağrıyor şuanda da 😀 yemekten sonra Bi ilaç almam gerek

Tabiki de hic yoktan iyidir en ufak hareket bile
Ben yuruyus yapiyorum ama boş durmuyorum ,yuruyus esnasinda takiyorum kulakligi Ramazan Hoca'yı dinliyorum. Tarihi bititmem lazım en gec 15 20 gunde falan malum KPSS 😊

Tabiki de hic yoktan iyidir en ufak hareket bile
Ben yuruyus yapiyorum ama boş durmuyorum ,yuruyus esnasinda takiyorum kulakligi Ramazan Hoca'yı dinliyorum. Tarihi bititmem lazım en gec 15 20 gunde falan malum KPSS 😊
Bende kulaklığı takıp müzik dinliyorum 😀 bende gireceğim ama bu yıl çok olacak gibi bakmıyorum. 2 üniversite bitirdim şuan ki modum Allahın izniyle evlenmek çocuğumu büyütmek 😀 daha sonra sıkı çalışıp tekrar denerim inşallah.

E Eda656 Kız iyi ki sayfamdasın tek başına sarmıyor bu diyet motivasyon işi seninle cok guzel yollar kat edecegiz insallah😊:KK60:
Kesinlikle iyi ki deyse bende şuan yürüyüşe falan çıkmazdım sadece diyetle bitiririm günü. Ama motivasyon kaynağım oldun bu aralar, 😊🥰 inşallah 60 lı kiloları birlikte göreceğiz

Son düzenleme:
Bugun biraz karisik yedim ne yediğimi yazmayayim
Zaten annem buzluktan fasulye cikarmis kizartmis. Benim de buzluktan cikan malzemelere alerjim varmiş onu ogrendim
Birkac kez daha olmustu ama her defasinda belki tesadüftür dedim ama bu sefer k3sin eminim
Yaaaa alerji ömrümü yedin ömrümü
En son 20.00 gibi bir sey yedim
Al3rji hapi attim
Basim agrimazsa ki bitti diye dusunuyorum agri 1 gun surdu . Şükür az sürdü. Hafif bir eser kaldı ama o da geçer insallah yarina otuc tutup yurudum mu is tamamdir insallah

Bende bugün akşam bir kaç kaşık kuru fasulye yedim. Sonra 1 havuç ve 1 elma yedim. Saat 10 da pul biberli yoğurt yedim ve yeme işini bitirdim. Yarın inşallah hava daha güzel olur ve erkenden yürüyüşe çıkarım.

Bugün saat 11 gibi yürüşüye çıktım. 8.000 adım atmışım. Reglim yakın o yüzden bacaklarımda ve karnımda ağrım var daha fazla yürüyemedim.
Lonely single girl Lonely single girl senin nasıl gidiyor canım birazcık bahset 😀 belki yine senin yaptıklarından sonra gaza gelir bir daha giderim yürüyüşe 😀

Bugün saat 11 gibi yürüşüye çıktım. 8.000 adım atmışım. Reglim yakın o yüzden bacaklarımda ve karnımda ağrım var daha fazla yürüyemedim.
Lonely single girl Lonely single girl senin nasıl gidiyor canım birazcık bahset 😀 belki yine senin yaptıklarından sonra gaza gelir bir daha giderim yürüyüşe 😀
Ay ben de girdim siteye simdi
Bi motivasyon konusmasi yapam bi dedim
Zira şu an acayip motive olmus durumdayim :)))
. Sen de cok guzel gitmissin
.
Dun aksam en son 20.00 de yemek yedim yemek dedigim de 1 dilim ekmegin uzerine nutella tarxi çikolata iste
.
O saatten beri bir sey yemedim yani 18 kusur saat olmus
Zaten orucluyum bugun
Yoksa nerde ac kalicam ben🙂
Simdi baktim 20 bin adim atmisim ac karna 14 bucuk km yapmis :)
Ama var ya motibasyon konusmam su olacakti
Ayaklarimin alti,bacaklarım, yani bacak kaslarimin resmen şoğul şoğul agridigini hissediyorum
Tabiri caizse böyle
:KK53: hehehehhe
Ama her sabah kalktigimda vucudumdan 100 gr 200 gr neyse 1 gr dahi olsa yag gittiğini hafiflediğini hissetmek oyle bir duygu ki 🥰😍
Buna deger
Saat 15.00 gibi minnosu okuldan alicam su an 30 dk var yetismem lazim yürüyorum hala
Sonra dolmusa binip eve Allah nasip ederse ayaklarimi kaldirip uzanmak istiyorummmm 🙃🙃

Ay ben de girdim siteye simdi
Bi motivasyon konusmasi yapam bi dedim
Zira şu an acayip motive olmus durumdayim :)))
. Sen de cok guzel gitmissin
.
Dun aksam en son 20.00 de yemek yedim yemek dedigim de 1 dilim ekmegin uzerine nutella tarxi çikolata iste
.
O saatten beri bir sey yemedim yani 18 kusur saat olmus
Zaten orucluyum bugun
Yoksa nerde ac kalicam ben🙂
Simdi baktim 20 bin adim atmisim ac karna 14 bucuk km yapmis :)
Ama var ya motibasyon konusmam su olacakti
Ayaklarimin alti,bacaklarım, yani bacak kaslarimin resmen şoğul şoğul agridigini hissediyorum
Tabiri caizse böyle
:KK53: hehehehhe
Ama her sabah kalktigimda vucudumdan 100 gr 200 gr neyse 1 gr dahi olsa yag gittiğini hafiflediğini hissetmek oyle bir duygu ki 🥰😍
Buna deger
Saat 15.00 gibi minnosu okuldan alicam su an 30 dk var yetismem lazim yürüyorum hala
Sonra dolmusa binip eve Allah nasip ederse ayaklarimi kaldirip uzanmak istiyorummmm 🙃🙃
Süpersin ya 20.000 adım ben hayatta yapamam gerçekten şuan da bile bacaklarımda ve belimde ağrı var. Bunun bir kısmı reglim yaklaştığı için bir kısmında yürüyüşten diye düşünüyorum 😀 20.000 adım falan atsam galiba yerimden kalkamam. Ama bugün bisikletimin tekerleri inikti babama onu şişirttirip bisiklet sürmeyi düşünüyorum inşallah yaparım 😀 ne zaman tartılacaksın senin sonucunu bende çok merak ediyorum

Süpersin ya 20.000 adım ben hayatta yapamam gerçekten şuan da bile bacaklarımda ve belimde ağrı var. Bunun bir kısmı reglim yaklaştığı için bir kısmında yürüyüşten diye düşünüyorum 😀 20.000 adım falan atsam galiba yerimden kalkamam. Ama bugün bisikletimin tekerleri inikti babama onu şişirttirip bisiklet sürmeyi düşünüyorum inşallah yaparım 😀 ne zaman tartılacaksın senin sonucunu bende çok merak ediyorum
Cumartesi asıl tarti gunum
Her cumartesi tartiliyorum. Aslinda her gun tartiliyotum ama haftada bir buraya yaziyorum cunku bir ileri bir geri gidebiliyor gun gun
Dun biraz ekmek yedigim icin bugun tartılmadım şiş hissediyorum . Ve de nefesim kesiliyor ekmek yiyince maalesef.
Bakalim eve gideyim tartilicam 😊ama asil cumartesi. Sen de cumartesi tartilirsin istersen bakariz ne durumdayiz

Cumartesi asıl tarti gunum
Her cumartesi tartiliyorum. Aslinda her gun tartiliyotum ama haftada bir buraya yaziyorum cunku bir ileri bir geri gidebiliyor gun gun
Dun biraz ekmek yedigim icin bugun tartılmadım şiş hissediyorum . Ve de nefesim kesiliyor ekmek yiyince maalesef.
Bakalim eve gideyim tartilicam 😊ama asil cumartesi. Sen de cumartesi tartilirsin istersen bakariz ne durumdayiz
Bende öyleyim her gün tartıya kaç kere çıkıyorum tahmin edemezsin. Sanki saatler içinde kilo verecekmişim gibi davranıyorum. Ama bu 2 gündür tartılmıyorum çünkü bugün yarın regli olacağım şimdi fazla falan çıkarda motivasyonum kaçar diye korkuyorum. O yüzden reglim bittikten sonra 3.gün falan ancak tartılırım ben. Daha sonra her cumartesi yazmaya başlarız birlikte

Bu arada bir onceki m3sajda yanls yazmisim 14 km henuz olmamis 12 yazmam gerekirmis :) e olsun yururken yazdigim icin olur oyle seyler eheheh
Olur öyle yanlışlar 😊 bende çıktım Bi yarım saatte bisiklet sürdüm geldim 😀 şimdi akşam yemeği falan hazırlamaya başlarım vakit geçer o şekilde

X