Aşılama aşılama yaptıranlar,hiç ağrınız oldu mu

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

haticebio

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
7
0
Arkadaşlar bir hafta önce aşılama yaptırdım,test yaptırıncaya kadar hangi belirtiler vardı sizde,bilgi verir misiniz

canim herhangi bir belirti olmadi sadece kasiklarimda agri vardi bende heveslenmistim bebek var diye ama olmadi!!

desene tüm ümitlerim çöpe gidiyor,bugün ağrım başladı da,yanız benim ilk aşılamam tutmuştu,onda da biraz ağrım olmuştu,bakalım hayırlısı

arkadaşım hayırlısı olsun geçen ay aşılama olmuştum hiçbi belirti yoktu sadece kasıklarımda ağrı vardı ama tutmadı hayırlısı buymuş....

benimde sadece kasıklarım ağrıyordu bide karnım şişmişti ama malesef tutmadı.hayırlısı canım

Kasık bölgesinde sürekli hafif bir ağrı oluyor.Hayırlısı canım umarım tutar aşılaman.

bende ayın 20 de aşılama yaptırdım sadece regl belirtileri var farklı herhangi bir belirti yok

ben de 3 defa yaptırdım,takip eden günlerde fazla bi ağrım olmadı. yalnız crinone jel vermişlerdi o yorgunluk hissi veriyordu. açıkçası ben de acaba oldu mu diye hep ümitlendim ama bişey olmadı. şimdi tüp bebek deniyoruz.inşallah hamilesindir ne diyelim, nasip!!

yeniden yaptırdın mı yoksa bırakttınız mı,bende eğitimciyim,kendi eğitim kurumumda yöneticilik yapıyorum,bende sonucu7-8 eylül gibi öğrencem

canim hayirlisi insallah elbet birgun olacak hepimiz o sevinci yasayacagimiz gunleri bekliyoruz ...yakindir insallah!!!

bende ayın 8 inde aşılama yaptırdım benimde kasıklarımda hafif ağrı var bu tutmadı demekmi yorumları okuyunca korktum 2 ün sonra progestan a başladım aşılamadan sonra

bendede ilk zamanlar hafif bi ağrı oldu şimdi yok hiç bişey.Yalnız göğ.lerde hassasiyet var. Bende umutsuzluğa kapıldım.İlk hafta bide karnım çok şişti. Benim belirtilerim bunlardı.Sonuç daha belli deil.Hayırlısı diyelim ,bekleyelim.

arkadaşlar ben 5ay önce aşılama yaptırdım tutmadı şimdi tedaviye yine başladık gonal-f kullandım ama yumurtam yeterince büyümediği için aşılama yapmadı doktor ilişki verdi 2gün sonra regli olmam lazım kasıklarım 1haftadır çok ağrıyo çok merak ediyorum aşılama olmadığı için ümidim yok ama yinede heyecanlıyım azıcık

X