Avusturya Paylasim Alani(Tanisma)

Bütün günüm evde geçiyo işten çıktıgımdan beri oturdugum yerde türk yok ama 23 daha fazla türk var onun dışında çevreniz varsa yanlızlık çrkmezdiniz fakat benim burada kimsem yok gezebilirsiniz eger kapalıysanız camiye gidebilirsiniz sanırım öyle duydum çünkü onun dışında viyanayı gezebilirsiniz

Selam bayanlar sormak istediğiniz olursa bende varım Viyanada doğup büyüdüm ama 2 yıldır TRde yaşıyorum bende buraya alışamadım pek.

Evet o yönden cok iyi komsular fln akrabadan daha yakin birbirine. Maslesefki artik orda degilim trdeyim ama uzun uzun gifip kalabiliyprum allahtan

Evet sanirin öyle ben her yeri bilmeme ragmen burdada dilini bilmeme ragmen alisamadim cok sıkılıyorum.. seni tahmin bile edemiyorum ben eşimi götürmüştüm oraya evlenince 2buçuk sene kaldı geri dönmek istedi öylelikle geldik o da oraya alışamadı sevmedi

Alistigin yer onemli cevren olmasi gerek biz cevremizi arkamizda biraktik geldik buralara sonumuz hayirli olur insallah

Merhaba bir sorum olacakti yardimci olabilecek arkadaslar veya buna benzer olay cevresinde yasayan varmidir Viyana icin aile birlesimi basvurusunda bulundum 13 ay oldu 7 aydirda poliste dosyamiz esimin ilk evliliginden dolayi soruaturma baslatmislardi Agustosda bildiri geldi savcilik sorusturmayi durdurdu diye ama polis 3 hafta once tekrar baslatmis esimin ilk esini sorguya cagirmislar ama esimi hic cagirmadilar herseyimiz tamam suphe duyduklari ilk evliligini oturum icinmi aldi bundan dolayi red verirlermi

Müslümanlara karşı bir ülke oldukları için çok sorun cikaracaklarini düşünüyorum size..

X