Ayak Kokusu Sorunu Yaşayanlar

Bende de böyle bir sorun varDI. Avon Footworks Koku Giderici Ayak Spreyi'ni düzenli kullanımda kurtuldum. Tavsiye ederim

Bu tabanlığı nereden temin edebiliriz..?? Annesi aramış bulamamış, ancak hostesler tek tip ayakkabı giymek zorundalarmış bu tabanlığın uymama ihtimali olabilirmi? veya saatlerce ayakta durduklarından rahatsızlık yaparmı ?
cnm benım esım sahıbınden .comdan bı tabanlık aldı bununla kurtuldu
kozmetık vs hıkaye bence hemde bakımı zor
bu tabanlıgı ayaklarının ölçüsünde kesıp içine yerleştırıyosun ayaklarındakı kokuyu tamamen alıyo:KK9:

en güzel çözüm ayakkabınızın içine orkid koyun hem kokuyu ve terlemeyi önlüyor hemde ayakkabı vurmasını önlüyor.ayrıca yazın blüzlerinizin koltuk altına şu g-string ler için günlük pedler var onu blüzlerinize yapıştırdığınızda ter lekesi dışarı çıkmıyor.

Çok ilginçmiş. Siyah bluzlerim roll-on yüzünden kol altları beyazlıyor. Denerim belki bir ara. Rahatsız etmez herhalde. :KK1:

ayağımı tavsiye üzerine aldığım Eau Savonneuse marka ayak bakım sabunu ile her akşam yıkıyorum bütün koku ve kaşıntı yok oldu. daha önce krem vs ürünler denedim birçoğu kokuyu yok etti fakat kullanımları çok zahmetliydi ve çorabıma bulaştı. bu ürün çok pratik ve kesin çözüm sunuyor.tavsiye ederim kızlar..:KK1:

Bende de ayak kokusu sorunu hep vardı ancak ben bununla savaşmayı hiç düşünmedim.
Tam tersine, hayatımda beraber olduğum üç erkek arkadaşım da bundan çok memnundular.Inanmayacaksınız ama bir tanesi dozunu bile arttırmamı istiyordu.
Kesinlikle şaka değil...Siz nasıl böyle bir tecrübe yaşamadınız hayret.

Ay, sevgili Nergiz, yazini simdi gordum ve beni eski gunlere goturdu. Benim de boyle bir sevgilim vardi. Ayak kokumdan tahrik oluyordu (ama beraber oldugum erkekler arasinda bir istisnaydi bu konuda). Onla beraberken, isten dondugumde, sirf o oyle istiyor diye, dus almadigim zamanlar oluyordu. Yoksa, ben her gun hem sabahlari hem de is/sokak donusu dus alan biriyim.

Bazi erkeklerin ilginc ozellikleri var iste :)

arkadaşlar bu tip şeylere niye bu kadar para döküyorsunuz ki. ayakkabınızın içine eczanelerde toz halinde satılan borik asitten dökün biraz. ayaklarınızı d aborik asitli suda bekletin bakın bakalım koku kalacak mı. hıı bu arada adının asit olmasından da korkmayın araştırın netten:KK66:

Kardeşimde de okul zamanı bütün gün ayakkabı giyip bir de muz çorap giymekten koku oluyordu ve annem ayaklarına kına yaktı, koku kalmadı, kına yakmayı birkaç sefer tekrarlayınca koku sorunu tamamen ortadan kalkıyor, görüntüden dolayı tereddüt edenler olabilir o yüzden kışın yapmakta fayda var zaten ayaklar çoraplı oluyor en kötü ihtimalle. Mantar da varsa kınayı sulandırırken içine şap katılıyormuş hem mantarı hem kokuyu ortadan kaldırıyor.

Kızlar nişanlım askerde şuanda, askeri gazinoda garson. Bugün aradığında ayaklarının çok kötü koktuğunu kendisininde bu durumdan çok rahatsız olduğunu söyledi.
Napıcam ben aşkım nasıl gidericem bunu dedi.

Var mı bildiğiniz kesin çözümler kızlar?

kızlar slm burda bir arkadaş terkur demişti şimdi baştan okuyamadığım için bulamadım valla allah razı olsun nasıl dua ediyorum anlatamam cilt bakımı tarafında da bir arkadaş koltuk altı için deodak demişti ikisinide aldım eczaneden gayette ucuz neler denemiştim vallahi kurtuldum özellikle terkur süper valla allah razı olsun artık iş çıkışı rahat rahat misafirliğe gidiyorum:KK1:. Sorusu olan arkadaşlar olursa bende yardımcı olmaktan mutluluk duyarım :KK42::KK42::KK42:

bayanlar ben de ayak kokusundan oldukça dertliydim neler denedim ama hepsi geçici, geçen gün eczaneye gittim sordum ve bana terkur diye bir krem verdi ''abla bu ilaçtır dedi, kozmetik değil'' her akşam yatmadan önce ayaklarını yıka ve bunu sür öyle yat dedi, daha 2 günde farketti ayaklarım kokmuyo ve eskisi kadar da terlemiyo herkese tavsiye ederim.

forumda gezinirken gördüm yazayım dedim arkadaşlar bende forumdan bir yerde okumuştum hatırlamıyorum şimdi terkur eczaneden aldım ucuz bir krem ruj gibi kokuyor hoşuma gidiyor benim bankacı olduğum için sanırım ince çoraptan ve ayakkabıdan oldu geçen sene ayaklarımda bir koku utançtan iş çıkışı biryere gidemiyordum haftasonu normalde bile kokuyordu tüm yıkamalara parfümlere rağmen aldım bu terkuru 1 ay düzenli kullandım 1 yıldır rahatım hiç bir koku yok tavsiye ederim.

koltuk altı kokusu problemi yaşanyanlarada deodak öneriyorum oda eczanede resmen bu ikisi kurtarıcı:nazar:

ben de yazları yaşıyorum o sorunu.
shoes fresh diye küçük bir sprey vardı, çok iyi geliyordu ama bu yıl bulmadım hiç bir yerde.
dr foot diye bi sprey var, ayağa ve ayakkabıya sıkılabiliyor. o da koku gideriyor, terlemeyi önlüyor ama kuruttuğunu hissettim ayaklarımı.
piedi tak diye bi jel krem var. onu kullanıyorum. ondan da çok memnunum. akşamları sürüyorum iyi geliyor. ama içeriğinde paraben varmış, biraz soğudum o yüzden.

ben yillardir koltuk altima kullandigim normal marketlerde kullanilan roll-on lardan kullaniyorum...her banyodan sonra hem koltuk altima hemde ayaklarima sürüyorum...yillardir hic kokmuyor...ne yazin ne kisin istedigim kadar kapali ayakkabi giyeyim asla koku olmuyor...

ben yillardir koltuk altima kullandigim normal marketlerde kullanilan roll-on lardan kullaniyorum...her banyodan sonra hem koltuk altima hemde ayaklarima sürüyorum...yillardir hic kokmuyor...ne yazin ne kisin istedigim kadar kapali ayakkabi giyeyim asla koku olmuyor...

ayaklarınıza mı sürüyorsunuz roll on? siz öyle deyince ben de sürdüm bugün mis gibi kokuyo şu an umarım terlemez ve aynı koku devam eder.bir zararı var mı acaba?

ayaklarınıza mı sürüyorsunuz roll on? siz öyle deyince ben de sürdüm bugün mis gibi kokuyo şu an umarım terlemez ve aynı koku devam eder.bir zararı var mı acaba?

pardon cok uzun zamandir giremiyordum bu siteye simdi gördüm:KK43:( zamaninda cevap veremedigim icin özürdilerim...umarim sizinde derdinize cagre olmustur...herhangi bir zarari olcagini sanmiyorum...

Sayfaların hepsini tek tek okuyamadım ancak elma sirkesini suyla aynı oranda olmak üzere karıştırıp ayaklarınızı yarım saat kadar bekletirseniz ayak kokusu için kalıcı çözümler elde edersiniz. Terlemeye karşı da ben pudra kullanıyorum. Oriflame den vücut pudrası almıştım onu kullanıyorum. Ya da bebek pudrası.

Bir defa kullandigin ayakkabilari yikaniyorsa yika. Sonra hepsinin icine karbonat doldur bir miktar ve beklet bir gece, ayakkabini hergun degisir. Bir ayakkabiyi iki gun ust uste giyme! Ayakkabini ciplak ayakla kullanma, karbonatli suda beklet ayaklarini 1 saat ve ilik suyla yika... İsine yarar umarim....

X