bi akıl verin deliricem :(:(:(:(

my._.angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2007
43
0
36
arkadaşlar benim 4 yıllık erkek arkadaşım var evlenmeyi düşünüyoruz kısmetse. geçen hafta çarşamba biz sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ama o boşalmadı sadece zevk suyu geldi .cuma günü de benim kasıklarım ağrımaya başladı sonra ben netten baktığımda hamilelik belirtisi olduğunu okudum.adetime 5-6 gün var kasıkta ağrılar bu kadar erken başlar mı test aldım negatif çıktı çok korkuyorum ölmek istiyorum.bide eğer hamileysem anneme sölesem nasıl olur en doğru kararı o verir lütfen kızmadan bana yardım edin arkadaşlar acil cvp :çok üzgünüm::a015:senağlamasenağlama

Daha anlaman için çok erken canım.
Gecikmemiş bile.
Biraz bekle,telaş yapma.
Büyük ihtimal değilsindir.

peki kasık ağrıları neden olabilir psikolojik mi acaba çok kötü duurmdayım hiç iştah filan kalmadı yerdemiyim gökdemi tövbe ettim zaten bida kesinlikle yok hep dua ediyorum lütfen moral verin biraz ama gerçekçi de olun 4 gözle adetimi bekliyorum zevk suyunda da sperm olduğunu okudum bi yerde o yüzden telaşlanıyorum

peki kasık ağrıları neden olabilir psikolojik mi acaba çok kötü duurmdayım hiç iştah filan kalmadı yerdemiyim gökdemi tövbe ettim zaten bida kesinlikle yok hep dua ediyorum lütfen moral verin biraz ama gerçekçi de olun 4 gözle adetimi bekliyorum zevk suyunda da sperm olduğunu okudum bi yerde o yüzden telaşlanıyorum

Zevk suyuyla hamile kalma olasılığı sıfır değil.
Sperm olabilir ama seninki adet sancısıdır muhtemelen canım.
Stres yaptığından olmuştur.

lütfen dua edin benim için yalvarıırm çok kötü duurmdayım erkek arkadşım şırnakta asker hamileysem hayatım kararır ölürüm değilimdir ama dimi benneyaptımki

sen kafana takmısın şimdi artık bütün belirtileri ona yorarsın ama bence hamile kalma ihtimalin yok epaq arkadasımızın dediğini ben ilkkez duydum

Bu kadar çabuk hamilelik belirtisi olmaz ki kuzum.
Sürtünmeyle hamile kalma ihtimali çooooooookkk düşük bi kere.Mucize gibi bişey.

Hamile kalmak o kadar kolay bişi değil.Bu sıvının içinde sperm olması , bu spermlerin uygun olması.
Senin yumurtlama gününde olman felan filan gerekli

ı

o kadar umutsuz olma neden ölesin eger öylede birsey olsa çözümüne bakılır evlenmeyi düşünüyormussunuz zaten bu kadar karamsar olma

sperm olma ihtimali söyle sperm hücresi içeriyor evet ama olayda sürtünme yoluyla yani o sıvı vajina içine akmamıs cok mu detay yaptım bu saatte ne -tatlicadiarzu- anladınız siz onu

evlenmeyi düşünüyorum ama daha askerliğin bitmesine 12 ay var ve şırnakta allah korusun da bişi olursa ben naparım içime filan girmedi kesinlikle de bu bel ve kasık ağrıları beni korkutuyo hiç böle ağrımamıştı üşütmüşsündür diyorlar bide ben plates yaptım topla topun üstünde kasıklarım vardı ondan mı oldu diyorum ama içim içimi de yiyo ne dersiniz

Ya korkma angelcim
bişi olmamıştır bu kadarla.
Ama bi da dikkatli olun sizde.
Böyle şeyler riskli şeyler.

Spordanda olabilir.
Bende spor yapınca ağrıyor kasıklar yumurtalıklar felan.ben doktora giderek sebebinide öğrendim.Kum varmış meğersem.Belki sendede böle bişey vardır bilmediğin.Yada
üş
tmüşsündür

eğer hamile diilsem iş yerine baklava dağıtacam valla bida da nikaha kadar yok bişi allahım lütfen hamile olmayım

dağıtırım inanın yetrki adetim gelsinnnn lütfen allahım kasıklarım hala ağrıyoo amaa :KK43::KK43::KK43:

canım, çocuk isteğimizden bu yana her ay mide bulantısına kadar her şeyi yaşıyorum. muhtemelen vücudunu dinlediğinden farkına varıyorsundur. zaten adet günü yaklaşmadan 3-4 gün önce bu kasık ağrıları hissedilir şekilde sızı yapar. sen hiç moralini bözma canım. hr hafta bu sitede bi sürtünme olayı yaşanıyor. ancak hamile kalan yok olmadı. sadece rahat ol. şimdi reglini de geciktirirsin. daha bi bunalıma girersin. kolay gelsin. umarım arkadaşının vatani görevi göz açıp kapayana kadar biter kavuşursunuz.

arkadaşlar benim 4 yıllık erkek arkadaşım var evlenmeyi düşünüyoruz kısmetse. geçen hafta çarşamba biz sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ama o boşalmadı sadece zevk suyu geldi .cuma günü de benim kasıklarım ağrımaya başladı sonra ben netten baktığımda hamilelik belirtisi olduğunu okudum.adetime 5-6 gün var kasıkta ağrılar bu kadar erken başlar mı test aldım negatif çıktı çok korkuyorum ölmek istiyorum.bide eğer hamileysem anneme sölesem nasıl olur en doğru kararı o verir lütfen kızmadan bana yardım edin arkadaşlar acil cvp :çok üzgünüm::a015:senağlamasenağlama

Hayir canim emin ol ki hamile degilsin çünki zevk suyuyla hamile kalmak mümkün degil.O sadece ihtirasdan dogan bişi.İlişkiye hazırlık durumu.Esas olan spermdir ve tam ilişkidir.Ama dikkatli ol sperm ilişki olmasa bile kadini dollendire biliyormush.Canını sıkma hepsi stresden kaynaklanir.

X