bi akıl verin deliricem :(:(:(:(

canım benim :) tabikide değilsin kasık agrıları ilk tremesterda(ilk üç içerisinde) ama ilk ay pek olmas
orgazm öncesi sıvıda sperm var ama sürtünme yoluyla ilkişki olmuş bosuna kendini üzme hamile değilsin
artı geri çekme yöntemini duymussundur tam boşalma anında meniyi dısarı akıtıyorlar bunu kullanan bi çok insan hamile kalmıyor yani orgazm öncesi svıda sperm var ama hamile kalma şansı çok düşük

arkadaşlar benim 4 yıllık erkek arkadaşım var evlenmeyi düşünüyoruz kısmetse. geçen hafta çarşamba biz sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ama o boşalmadı sadece zevk suyu geldi .cuma günü de benim kasıklarım ağrımaya başladı sonra ben netten baktığımda hamilelik belirtisi olduğunu okudum.adetime 5-6 gün var kasıkta ağrılar bu kadar erken başlar mı test aldım negatif çıktı çok korkuyorum ölmek istiyorum.bide eğer hamileysem anneme sölesem nasıl olur en doğru kararı o verir lütfen kızmadan bana yardım edin arkadaşlar acil cvp :çok üzgünüm::a015:senağlamasenağlama

:teytey:

canım tabiki zevk suyu içinde de sperm var ama bunun hamile kalmak için yeterli olması çok zor.korkma canım adet belirtisidir o kasık ağrıları hem ne kadar test yaparsan yap hemen göstermesi imkansız:1no2:

arkadaşlar yorumlarınız için tşk ler bu sabah sanki idrarım da koyu ve kokuluydu yada ben iice psikopata bağladım şu adetim gelse de rahatlasam herkesi öptm ii günler

canım boşuna stres yapıyorsun reglin yakınmış ondan oluyordur o sancılar korkma. sabah idrarı zaten diğer idrarlara göre daha koyu ve kokulu olur bütün gece idrara çıkmadıysan.

ama ne diyoruz, bir daha bu sıkıntıları korkuları yaşamamak için dikkatli oluyoruz, korunuyoruz...

Gene bır sÜrtÜnme vakası
ıyıde cnm madem korkuyosun neden yapıyonuz
yapıyosanızda sonucunu dÜŞÜnerek tedbır alın
Şımdı sana olacakları sÖyleyeyım
muhtemelen adetın gecıkecek
sende kesın hamıleyım dıye delı olacaksın
ve bıdaha asla yapmam dıceksın
testler yapıcaksın
sona bı gÜn adet olucaksın ŞÜkredecek ve burdakı herkese
teŞekkÜr edeceksın yanlız bırakmadınız dıye
merak etme yoktur bebek
Çok dÜŞÜk bı ıhtımal yada
kk bu tÜr vakalarla dolu Şekerım
en olmadı evlenmeyı dÜŞÜnÜyomuŞsunuz yıldırım nıkahı yapar kurtulursunuz
sevgıler....

Gene bİr sÜrtÜnme vakası
İyİde cnm madem korkuyosun neden yapıyonuz
yapıyosanızda sonucunu dÜŞÜnerek tedbİr alın
Şİmdİ sana olacakları sÖyleyeyİm
muhtemelen adetİn gecİkecek
sende kesİn hamİleyİm dİye delİ olacaksın
ve bİdaha asla yapmam dİceksİn
testler yapıcaksın
sona bİ gÜn adet olucaksın ŞÜkredecek ve burdakİ herkese
teŞekkÜr edeceksİn yanlız bırakmadınız dİye
merak etme yoktur bebek
Çok dÜŞÜk bİ İhtİmal yada
kk bu tÜr vakalarla dolu Şekerİm
en olmadı evlenmeyİ dÜŞÜnÜyomuŞsunuz yıldırım nİkahı yapar kurtulursunuz
sevgİler....

:roflol:

kesinlikle katılıyorum, bak ben de bu ay bebek olsun diye sıkıntıya girdiğimden ister istemez adetim 2 gün gecikti. Karnım ağrıyor sanki adet olacakmışım gibi (tabi hayırlısı, inşallah adet olmam) yani diyeceğim... böyle sürtünmeyle hamile kalma ihitmalin yok denecek kadar az. İçine boşalmamış zaten, ve sen kafaya takıp stres yaptıkça arkadaşın dadiği gibi günün gecikabilir. Lütfen rahat ol...

:roflol:

Kesinlikle katılıyorum, bak ben de bu ay bebek olsun diye sıkıntıya girdiğimden ister istemez adetim 2 gün gecikti. Karnım ağrıyor sanki adet olacakmışım gibi (tabi hayırlısı, inşallah adet olmam) yani diyeceğim... Böyle sürtünmeyle hamile kalma ihitmalin yok denecek kadar az. Içine boşalmamış zaten, ve sen kafaya takıp stres yaptıkça arkadaşın dadiği gibi günün gecikabilir. Lütfen rahat ol...

millet yıllarca uğraşır olmaz
kimisi kota boşalır hamile kalır
düny hali işte
allah tez zamanda versin inşallah

Gene bİr sÜrtÜnme vakası
İyİde cnm madem korkuyosun neden yapıyonuz
yapıyosanızda sonucunu dÜŞÜnerek tedbİr alın
Şİmdİ sana olacakları sÖyleyeyİm
muhtemelen adetİn gecİkecek
sende kesİn hamİleyİm dİye delİ olacaksın
ve bİdaha asla yapmam dİceksİn
testler yapıcaksın
sona bİ gÜn adet olucaksın ŞÜkredecek ve burdakİ herkese
teŞekkÜr edeceksİn yanlız bırakmadınız dİye
merak etme yoktur bebek
Çok dÜŞÜk bİ İhtİmal yada
kk bu tÜr vakalarla dolu Şekerİm
en olmadı evlenmeyİ dÜŞÜnÜyomuŞsunuz yıldırım nİkahı yapar kurtulursunuz
sevgİler....

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Bende buna benzer vakka yaşadım bencede değilsin çünkü bende kasıklarım ağrıdı hatta stres yaptım adetim 4 gün gecikti. Test yaptırdım kan testi çünkü kafayı yiyecektim hamile değilim eğer çok dayanmazsan test yaptır. O kesin sonuç. Zaten 15 dk. veriyorlar. Ne için içini yer nede kafanda kurtlar dolanır rahatlarsın.. Ama sölim ben sana değilsindir.

ooo, kaliteli sperm çıkıcakta vajinadan içeri girecek te fallap tüpüne ulaşacak ta, eğer müsait ve de çatlaksa yumurtanız da döllenecek...

zor biraz :kahve:

bana da öle geliyo zor olur sonuçta kızlık zarı var daha arada ama işte kasıklarım ve belim ağrıyınca stres yaptım bide idrarımda beyaz bişiler geliyo üşütmüş müyümdür acaba yada iltihap filan mıdır içimi rahatlattınız kızlar sağolunaz önce sevgilim aradı askerden ona da söledim ağladım bişi yoktur üzme kendini boşuna dedi inş da yoktur

peki bu idrardaki beyaz tortu gibi şey neden oluyo ki ona takıldı kafam şimdi de :KK43: cuma bida test yapıcam ama inş cumaya kadar adetim olur amin

adet sancısı bence sendeki önünde çok engel var hamilelik için
bende üniversitede 3 ay hastalanmamıştım erkek arkadaşımda yoktu kızlarda çeşitli senaryolar ürettiler korkmuştum valla bende sabah kalkıp doktora gidecektim bide baktım hastalanmışım psikolojıkte oluo bazen

arkadaşlar benim 4 yıllık erkek arkadaşım var evlenmeyi düşünüyoruz kısmetse. geçen hafta çarşamba biz sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ama o boşalmadı sadece zevk suyu geldi .cuma günü de benim kasıklarım ağrımaya başladı sonra ben netten baktığımda hamilelik belirtisi olduğunu okudum.adetime 5-6 gün var kasıkta ağrılar bu kadar erken başlar mı test aldım negatif çıktı çok korkuyorum ölmek istiyorum.bide eğer hamileysem anneme sölesem nasıl olur en doğru kararı o verir lütfen kızmadan bana yardım edin arkadaşlar acil cvp :çok üzgünüm::a015:senağlamasenağlama[/QU
herkeze selamlar
canım zevk suyundan hamile kalınmaz.madem bu kadar sıkıntı yapcaksın ölmeyi düşünecek kadar stresleneceksin niye böyle bişeye kalkışıyosun.sonunuzun ne olacağı belli mi bence çok yanlış :eek:lmaz:eğer evlenmeden hamile kalsan annen eminim yıkılır.eğer boşalmadıysa kesinlikle korkma bebek yoktur.a.s

bana da öle geliyo zor olur sonuçta kızlık zarı var daha arada ama işte kasıklarım ve belim ağrıyınca stres yaptım bide idrarımda beyaz bişiler geliyo üşütmüş müyümdür acaba yada iltihap filan mıdır içimi rahatlattınız kızlar sağolunaz önce sevgilim aradı askerden ona da söledim ağladım bişi yoktur üzme kendini boşuna dedi inş da yoktur

canım idrarında beyaz tül gibi parçacıklar gördüysen reglin çok yakın demektir. bana hep öyle olur. görürsün reglin bugün yarın gelir.

arkadaşlar benim 4 yıllık erkek arkadaşım var evlenmeyi düşünüyoruz kısmetse. Geçen hafta çarşamba biz sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ama o boşalmadı sadece zevk suyu geldi .cuma günü de benim kasıklarım ağrımaya başladı sonra ben netten baktığımda hamilelik belirtisi olduğunu okudum.adetime 5-6 gün var kasıkta ağrılar bu kadar erken başlar mı test aldım negatif çıktı çok korkuyorum ölmek istiyorum.bide eğer hamileysem anneme sölesem nasıl olur en doğru kararı o verir lütfen kızmadan bana yardım edin arkadaşlar acil cvp :çok üzgünüm::a015:senağlamasenağlama
canım hiç korkma bi kere gebelik için tazyikli sperm akışı olmalı sen boşalmadı bile diyorsun ayrıca bide bakireysen kızlık zarını nasıl gececekki bu kadar kolay değil canım kasıkların adet olmak üzere olmandan ağrıyor ayaklarını üşütmüşsündür. Adeyin gecikir şimdi stresten panik yapma en garantisi git bir poliklinikte kan testi yaptır rahatla ama hamile falan değilsin meraklanma

arkadaşlar bugün regl oldum ohhh :) bu seferde üstüne görmek var ya ondan olduysam die korkuyorum :KK43: ama diilimdir herhalde çünkü belim çok ağrıyo önceki adetlerimde belim bu kadar ağrımamıştı sizce üstüne gelmek olmuş mudur

X