bildiğiniz 50 liranın altı ve müthiş olan parfümler..

E

Elifz

Ziyaretçi
başlık basit.öğrenciyim sonuçta daha fazla veremem ki..mirmirmirmir

çakma al
orjinalleriyle yarışıyorlar
orjinal alıcam diye bunca yıl heba ettim paramı
çakma aldım çok memnunum :KK70:

harika bi konu olmuş güzelima.s
geçen gün burda parfümlerle ilgili bi topiğe baktım
önerilen parfümleri netten bulup inceledim belki bütçeme uygun bulabilirim diye:kahve:
herşey çok güzel iyi hoştaa fiyatlar uçmuş resmen:1shok:
150 / 200 ytl lerde:nazar:

Çakma değil de kaliteli açık parfümcülerden alabilirsin. D&P ve rosental benim başarılı bulduklarım. Birde farklı markalar altında for you golden shop..vs lerde satılar secrets, prestige, blue dream, trendy, mood ( aslında hepsi aynı) markaları var. Fiyatları çok uygun. Bir iki çeşidi hariç çok başarılılar .
Yerli markalar da çok güzel she, cecile gibi.

bide bazı dükkanlarda testerlar satılıyor ucuza büyük şişelerde onlardan alabilirsin

açık prafüm istesem zaten konuyu açmazdım.sizlere 10 liraya lacoste bulabilrmiyim diye sormadım.mesela ne bileyim avon olur.angie diye marka var mesela 6 liraya aldım kipadan mis gibi çilek kokuyo.bunun gibi şeyler sordum

privacy ben hiç beğenmemiştim ama viva cappionunkiler çok hoş çevremdeki herkes beğeniyor.

caldion en has parfüm ya kullanmadıysan şiddetle tavsiye ederim dolce vita buda fovirilerim arasında ha birde oriflame kasım katoloğuna girecek olan yeni bir parfüm var ismi enigma siyah gül özlerinden yapılmış süper koku bayıldımm

açık prafüm istesem zaten konuyu açmazdım.sizlere 10 liraya lacoste bulabilrmiyim diye sormadım.mesela ne bileyim avon olur.angie diye marka var mesela 6 liraya aldım kipadan mis gibi çilek kokuyo.bunun gibi şeyler sordum
Özür dileriz ama azarlar gibi olmuş biraz. Ben senin yerinde olsaydım " Açık tercih etmiyorum, önerebileceğiniz başka markalar var mı" diye sorardım daha kibar olurdu. Sonuçta sana yardımcı olmaya calıştık.

Özür dileriz ama azarlar gibi olmuş biraz. Ben senin yerinde olsaydım " Açık tercih etmiyorum, önerebileceğiniz başka markalar var mı" diye sorardım daha kibar olurdu. Sonuçta sana yardımcı olmaya calıştık.

asıl ben özür dilerim kabalığım için ilaç kullanıyorum ve o yüzden hep sinirliyim.

canım bugün ofise bi adam geldi bizim ucuza orijinal parfüm sattı gitti güya ama o gidince analdık ki hepsi sahta kokular sıtıktan 1saat sonra uçtu gitti...neyse sen cebine uygun al bence de hatta 300 e 200 e parfüm ben hiç almadım ki zaten iyi de kazanıorum ama almadım millet aclıktan ölüyor bence böyle bi lüksümüz yok uçup giden bi şeye o kadar para cok olur zaten...cok da kalıcı olan aynı zamanda ucuz da olan en iyi parfümler avonda ve oriflama da bence...kaliteli olduklarını düşünüyorum hem farklı herkes gibi kokmanın anlamı yok...ordan bak sen secersin..

canım ben geçen sene Avon PUR BLANCA kullanmıştım, çok ta güzeldi. kalıcı sayılır. fiyatı da 28 YTL idi. belki bu sene biraz artmıştır ama yine 50'nin altındadır yani. ben tavsiye ederim =))

canım ben geçen sene Avon PUR BLANCA kullanmıştım, çok ta güzeldi. kalıcı sayılır. fiyatı da 28 YTL idi. belki bu sene biraz artmıştır ama yine 50'nin altındadır yani. ben tavsiye ederim =))

pur blanca harıka bır kokudur ..bencede bunu denemelısın..

iyi akşamlar canım

öncelikle öğrenci olduğunu okudum okul hayatında başarılar dilerim.sen de benim gibi mecburen bu ilde yaşayanlardansın anladğım kadarıyla.avonun for avay sarı yuvarlak püsküllü şişe de olanı.bi de kırmızı renkte olanı var o daha yeni çıktı o biraz daha hafif ama ben önce sarı renkli olanı tanıdığım için diğerini pek tutmadım neyse..avonun son kataloğunu bulabilirsen sarı renkli şişe şu an indirim de 60 ytl nin üstünde olan parfüm şu an 27 ytl.ve harika bi kalıcılığı ve etkileyiciliği var çevremde tanıdığım tüm yakın arkadaşlarım kullanıyor ve beğeniden tam not aldı kokusunu alanlardan:)ben sipariş verdim bile.kataloğunda bileğini sürüp kokusua bakma bölümü de var.ama şu da önemli zevkler ve renkler tartışılmaz.senin ne tür kokulardan hoşlandığını da bilmek gerek bu konu da yardım edebilmek için sana.ama genelde bunu kullandığıma başkaları ile ilgili pek bilgim yok.avon parfümleri revaçta ama bilgin olsun.her ay bi çeşit mükemmel indirime girer genelde.netten de takip edebilirsin katalogları.

hayatta başarılar
sevgiyle kal herşey gönnnnnlünce olsuuun:))))))

arkadaşım ben sana avon dan tavsiye edeceğim.for away bir numara.normalde 60 ytl falan ama indirimini takip edersen 26-30 civarı.bu ay 26 ydı mesela.son derece kalıcıdır.kış için ideal bir koku.purblanca diye bir koku var.yaz için ideal.hafif bir koku ama çok kalıcı değil.bunun fiyatı indirim zamanları 20 ytl ye kadar düşüyor.yeni aldığım bir koku var incandessence harika bir koku.hafif,hem kış hem yaz kullanabilirsin.normalde 60 civarı.ekim ayı katologunda 25 ytl lik alışveriş yapana bu parfüm 22 ytl ye geliyordu.ben for away aldım 26 ytl ye birde bundan aldım 22 ytl ye.benden şimdilik bu kadar.umarım yardımcı olmuşumdur.ama benim vazgeçilmez kokum for away

avonun kokuları güzel bende hemen hemen hepsinden var :KK66:

avon celebre güzeldir.. kampanyasını takip edersen bu ay 25 ytl civarıydı... bunun dışında yine avonun ıncandessence parfümü o da bu ay kampanyadaydı fiyatı 25 ytl civarıydı... for avay paradise da güzel.. bunlar avonun parfümleri.. ben bu parfümleri kullanıyorum ve oldukça da kullanıyorum... kampanyalarını takip edersen eğer, çok uyguna geliyor.. yani 50 ytl ye iki parfüm alabiliyorsuna.s

avon un far away suan 27 ytl... ve acayip kalıcı... dün surdum haeln üstümde.. bond 07 var onu oneririm cok güzel..

slm canım ben avon satıcısıyım dolayısıyla hemen hemen bütün kokularını gerek testerlardan gerekse bizzat kullanmamdan iii biliyorum arkadaşların sölediği parfümler güzel ama sölemem lazım far away sana biraz ağır gelebilir (öğrenci yazdığı için 20 yaş civarı oldğunu düşünerek konuşuyorum) wish of happinies wish of love bunlar yaşına uygun hafif ama bi yandan da kalıcı kokular ve diğerlerinden ucuz katalogta genelde 22 civarı ama tanıdık kar yapma amacı olmayan birini bulursan 18 e bile alırsın...:)

X