bildiğiniz 50 liranın altı ve müthiş olan parfümler..

avon parfumlerinden treselle little black dress 50 tl altı guzel parfumlerden

Yazıldı mı bilmiyorum ama Cecile Dİva (pembe olan-kış kokusu için iyi bir tercih) ve Cecile İris (Yeşil-mükemmel bir yaz kokusu-oldukça hafif).Ben bu ikisinden vazgeçemiyorum, ikisi de benim tenimde uzun süre kalıyor.Ve herkes parfümümün adını soruyor,söylediğimdeyse şaşırıyorlar.Fiyatlarına göre oldukça kalıcı bence.Tabi bu tenle de alakalı biraz.Beyaz tende bu tip şekerli kokular daha çok kalıyor diye biliyorum.

Emotion Romance'de christian dior Jador'un tıpkısının aynısı..:107:

diesel plus plus 50 tl altında alınabilecek en kaliteli koku. ilkbahar yaz mevsimine çok uygun

diesel plus plus 50 tl altında alınabilecek en kaliteli koku. ilkbahar yaz mevsimine çok uygun

emotion violet de lancome miracle in aynısı :KK1:

ciddimi :) amoniton ne kadarki baya ucuzdu hatırladığım
miracleyide pek sevmiyom gerçi
oriflame elixir de 50 altı kokusu birine fena benziyo çıkaramadım ama kokusu pahalı parfümlerle yarışır bence

evet fiyatı uygundu yanlış hatırlamıyosam.aldığım zaman bilmiyodum denediğim emotionların içinden en çok bunu beğenmiştim.
avon ve oriflame in kokuları hoş oluyo gerçekten ama hiç kalıcı değiller ya. bu yüzden uzak durmaya çalışıyorum. emotion bile daha kalıcıydı herhalde
bu arada yine 50 tl altı watsonslarda ulric de varens var.fransız markası.onun kokuları da baya bi hoş

david beckham intimately
hanımeli gibi kokuyor (ama kalıcı değil)
gratisten 43 tl ye almıştım 100 ml.

Privacy'nin şeffaf şişede olanını çok beğendim. Böyle pudralı değişik bir koku.
40lira civarıydı sanırım.
Bir de adidas kokuları güzel oluyor. Mavi olanı kavunlu gibi bir şey.
Ama ben bu parfümlere 40-50 lira vermektense açık parfümü tercih ederim.
Açıklar çok daha kalıcı ve koku seçeneği de çok.
Bunlarda öyle olmuyor.

Konu ya bak, ben liseden mezun olduğum yıl açılmış, 50 TL altı parfümlerin olduğu yıl.
Şimdi açık parfümleri o fiyata alırız anca.

X