Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Selam kızlar
Sabah 1 kase yoğurtla yulaf keten tohumlu
Ara kahve
Akşam 1 servis kaşığı makarna 1 kase yoğurt
Su 1,5 lt
Chocolita Chocolita A Arrietty_
Adım 11.000 resim isterseniz atarım birazdan saati çıkardım kolumdan 🫠
Istiyorum
Yarin guncellicem tabloyu 🤣

Tamamdır 😊♥️

Sağol canım. Kalp ağrısı gibi tuhaf bir his var bende. Benim kolesterol diyeti yapmam lazım. Ben diyet yaptığımı sanıyorum ama kolesterol çok yüksek. Ona göre hareket etmeliyim. Böyle olmayacak. Tansiyon buna bağlı çıkmadı bence. Stresten oluyor ama bu da çok önemli
kolestrol degerlerine hic baktırdın mi canim ,benim esiminki yuksek mesela biraz rahatsiz oldugu zaman çarpıntısı olur ,gogsu ağrır genelde dokunan besinden sonra oluyor. herkeste aynı etkisi olmayabilir ama yorgun dusurucu bir hastalık 😪

Menu,
Sabah
mini kruvasan ,kahve
Aksam
Bulgur pilavi ,sulu kofte ve salata
Ara
erik ,3hurma
1.5ltsu
Chocolita Chocolita

Eklentiler

• Screenshot_20240429_205836_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20240429_205836_Samsung Health.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 6
Çok şükür daha iyi doktor taburcu etti bugün tedaviye evde devam edecez ama neyden kaynaklı olduğu bulunamadı ona canım sıkıldı tahliller yine temiz yine temiz
İnfluenza olabilir mi? Bakteriyel olsaydı testlerde dusukte olsa cikardi. Crp yüksek olurdu. Rabbim şifa versin
Chocolita Chocolita ben yine 14 gibi bildirim yapacagim ise gidecegim icin
Tamam canim
kolestrol degerlerine hic baktırdın mi canim ,benim esiminki yuksek mesela biraz rahatsiz oldugu zaman çarpıntısı olur ,gogsu ağrır genelde dokunan besinden sonra oluyor. herkeste aynı etkisi olmayabilir ama yorgun dusurucu bir hastalık 😪
Baktırdım canım trigliserid kolesterol falan sınırın çok üzerinde. Yine de ilaç vermiyorlar. Esin ilaç kullanıyor mu

İyi Aksamlar

Sabah salata
Öğlen kuruyemiş yedim. Biraz abarttım gibi. Kahvaltım az olduğu için böyle oldu. Dengeli olmadı beni de rahatsiz etti
Akşam da domatesli yumurtalı makarna yedim
Suyum tamam

Adımlar bu kadar oldu A Arrietty_

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-30-00-27-53-621_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-04-30-00-27-53-621_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 9
29 Nisan menüm
Kahvaltı; peynir, 5-6 zeytin, 1 dilim ekmek, domates, ceviz, bal

Kahve

Akşam; patates ve sebze yemeği, 2 dilim ekmek, ayran

Dondurma ev yapımı buzluktan çıkarmıştım unutmuşum bozulmasın diye yedik.

Maden suyu
Su 2 litre
5 bin adım Chocolita Chocolita

Eklentiler

• IMG_3688.jpeg
    IMG_3688.jpeg
    119,9 KB · Görüntüleme: 5
İnfluenza olabilir mi? Bakteriyel olsaydı testlerde dusukte olsa cikardi. Crp yüksek olurdu. Rabbim şifa versin

Tamam canim

Baktırdım canım trigliserid kolesterol falan sınırın çok üzerinde. Yine de ilaç vermiyorlar. Esin ilaç kullanıyor mu
Valla doktor bi tani koymadi dillenmeyen bi virüs var yine ortada eşimde çok kötü 8 gün oldu hala iyilesemedi çok acayip bir şekilde seyrediyor bi de serumlar ilaclar etki etmiyor

Tamam canim

yaa diyetle duzelmesini mi bekliyor acaba, esiminkide ayri ayri sınırın uzerinde ama totalde yuksek cikiyor evet kullaniyor surekli almasi gereksede dönem dönem birakip basliyor🤦🏽‍♀️ ilac mide bulantisi yapiyormus ,gecmis olsun sanada tekrar jir doktorla gorus bence bazen genc olunca hemen ilac vermek istemiyorlar

Valla doktor bi tani koymadi dillenmeyen bi virüs var yine ortada eşimde çok kötü 8 gün oldu hala iyilesemedi çok acayip bir şekilde seyrediyor bi de serumlar ilaclar etki etetmiyorge
gecmis olsun ,herkes aynı seyi konusuyor bu sıralar okullardada baya artıs baslamıs 😪

X