Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Yarın Büyük gün Hadi İnşallah - De Çıkarım Hayal Kırıklığına Uğramam O Kadar Çalışmaya 🥺 Yoksa Motivasyonum Düşer 🥺 Birde Regl Oldum oda etkiliyordu sanırım 🥺

Kahvaltı

Mantarlı omlet
Domates salatalık
5 zeytin
1 dilim tam buğday ekmek

Ara öğün
Şekersiz latte
3 hurma
10.kaju

Akşam
Tavuk buğulama salata

3 lt su
30 dk leslie

Dutt Dutt Chocolita Chocolita

Eklentiler

• 20240520_223402.jpg
    20240520_223402.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 11
20 Mayıs Menüm

Kahvaltı
2 dilim ekmek yumurta tahin pekmez

Öğlen
Köfte Patates 1 dilim ekmek

Akşam
Hicbirsey yemedim.

1 saat yürüyüş yaptım
1 saat ev temizliği
5 dakika kardiyo bisiklet

1.5 litre su

20 Mayıs Menü

Sabah
2 yumurtadan omlet-1 çay kaşığı yağ ile
1 Asrın t lavaş
1 dilim peynir
Domates salatalık

Ara
100 ml Laktozsuz sütle latte
2 tane züber lokma - 1 çay kaşığı Züber kakaolu şey

Öğle
1 Paket Quark içine 1 yemek kaşığı granola
1.5 Yulaflı Fit Tuzlu Top

Akşam
4 köfte
1 kase salata
10 tane fırında patates
Ayran

Bu arada Laktozsuz sütle kahve içip akşam ayran ne alaka diyenler için laktozsuz süt daha tatlı olduğu için kahvenin acımsı tadını kırıyor :KK70:
Süt yoğurt hepsini bir arada yerim :pAfiyet olsun
Bende çok yansıyor keske reglde tartilmasak 😓
Yarın Büyük gün Hadi İnşallah - De Çıkarım Hayal Kırıklığına Uğramam O Kadar Çalışmaya 🥺 Yoksa Motivasyonum Düşer 🥺 Birde Regl Oldum oda etkiliyordu sanırım 🥺
Herkesin Regl günü farklı olduğu için tartı almazsak bir düzen tutturamayiz kizlar. Ne kural kalir ne yaris. O yüzden her salı tartı alıyoruz
Regl haftası gelen tartıya üzülmüyoruz. Bu hafta ful boya yapıp hareket etmeme rağmen tartı eksi gelmezse hiç üzülmicem çünkü daha dün regl oldum. Şişkinlik buradan geliyor biliyorum. Hafta boyu ne yediğim belli. Motivasyon kaybetmiyoruz. Regl sonrası cok daha açık arayla yolumuza devam edicez.
Hem durun bakalım daha tartilmadik. İhtimaller üstünden konuşuyoruz

Süt yoğurt hepsini bir arada yerim :pAfiyet olsun

Herkesin Regl günü farklı olduğu için tartı almazsak bir düzen tutturamayiz kizlar. Ne kural kalir ne yaris. O yüzden her salı tartı alıyoruz
Regl haftası gelen tartıya üzülmüyoruz. Bu hafta ful boya yapıp hareket etmeme rağmen tartı eksi gelmezse hiç üzülmicem çünkü daha dün regl oldum. Şişkinlik buradan geliyor biliyorum. Hafta boyu ne yediğim belli. Motivasyon kaybetmiyoruz. Regl sonrası cok daha açık arayla yolumuza devam edicez.
Hem durun bakalım daha tartilmadik. İhtimaller üstünden konuşuyoruz
Bende dün oldum ondan endişeliyim 🥲 ilk haftaya gelmesi biraz kötü oldu zaten motivasyonum düşecek yer arıyor 🤦🏼‍♀️ elimde çok kilo aldın diyip duruyor gitmiyor falan diyor, çevremde kimsede destek olmuyor, sanırım ondan korkuyorum kendi motivasyonumu düşürürsem diye, daha perşembe başladım diyete spora falan, regl duygusallığı alınganlığı falan da eklenince gerçekten çıkılmaz hal aldım 🤦🏼‍♀️ yarını sabırsızlıkla bekliyorum ama bir taraftan da içim içimi yiyor korkuyorum 🥺

Bende dün oldum ondan endişeliyim 🥲 ilk haftaya gelmesi biraz kötü oldu zaten motivasyonum düşecek yer arıyor 🤦🏼‍♀️ elimde çok kilo aldın diyip duruyor gitmiyor falan diyor, çevremde kimsede destek olmuyor, sanırım ondan korkuyorum kendi motivasyonumu düşürürsem diye, daha perşembe başladım diyete spora falan, regl duygusallığı alınganlığı falan da eklenince gerçekten çıkılmaz hal aldım 🤦🏼‍♀️ yarını sabırsızlıkla bekliyorum ama bir taraftan da içim içimi yiyor korkuyorum 🥺
Bugün benimde sabahtan beri hiç tadım yok. Dediğin gibi reglden olsa gerek. Hormonlar dağınık 🥴 olsun. Geçici bir durum.
Destek veren yoksa daha çok sarıl. Burada birbirimize yeteriz. Hepimiz aynı derdi paylaşıyoruz bu yüzden seni ben, beni de sen anlarsın. Başkaları için dışarıdan yorum yapması kolay olur. Çabamız çok değerli lütfen aklından cikarma ❤️

Bugün benimde sabahtan beri hiç tadım yok. Dediğin gibi reglden olsa gerek. Hormonlar dağınık 🥴 olsun. Geçici bir durum.
Destek veren yoksa daha çok sarıl. Burada birbirimize yeteriz. Hepimiz aynı derdi paylaşıyoruz bu yüzden seni ben, beni de sen anlarsın. Başkaları için dışarıdan yorum yapması kolay olur. Çabamız çok değerli lütfen aklından cikarma ❤️
İnşallah teşekkür ederim desteğin için 😊 75 ile başlamıştım fotoğraf atamamıştım, yarın sanurım fotoğrafla birlikte tabloya ismim yazılacak, hadi bakalım bol - li zamanlarımız olsun inşallah 🥺

İnşallah teşekkür ederim desteğin için 😊 75 ile başlamıştım fotoğraf atamamıştım, yarın sanurım fotoğrafla birlikte tabloya ismim yazılacak, hadi bakalım bol - li zamanlarımız olsun inşallah 🥺
Evet başlangıç tartı fotoğrafıyla yapılır. Yarın listeye almış olurum
İnşallah olacak ☘️🤗

📌 Tartı günleri ilk sayfa güncellemesi ve bildirimlerim akşamı bulabiliyor. Oğlumun kursu oluyor. Şimdiden anlayışınız için teşekkür ederim 🌷

Allah gönlünüze ferahlık versin canım. Dediğin gibi şükür sağlıkla ilgili değil. Canları sağolsun da seneye inşallah tatil yaparsınız

Selamlar 🥰
Sabah limonlu su 500 ml
Öğlen tarçınlı kahve
14:00 1 tabak salata 1 kase yoğurtlu mercimek topcukları
19:00 yoğurtlu köz patlıcan salatası 2 karabuğday patlağı
2,5 lt su
Yeşilçay
Chocolita Chocolita
Eki Görüntüle 3430058
Tarti oncesi guzel olmus canim🤓
Hello kizlar,

Bugun tatildi, kendimi ev işlerine ve mutfaga verdim 😀

Kac makina camasir katladim 🤣 nasil bir biriktiyse artik. Utu yaptim.

Tavuk suyu yaptim 2-3 aylik 😃

Yemek yaptim, evlatcagizlarima hamur islerisi yaptim 😁

Artik yatis.

Adimim az ama hic tamamlarim diye cesaretim yok 😭

yurumekten cok yoruluyor insan dimi, eline saglik uzun sure rahat edersininiz

Benim 14 günlük helikobakteri vardı.Gerçeği ben 13 güne kadar ancak dayanabildim.16 Mayıs Perşembe günü bitirdim. O günden sonra sadece lansor isimli mide koruyucu kullanıyorum. Daha önce ilaç içtikten sonra ara ara olan sağ kulak çınlaması ilaçları kestikten sonra şimdi gece gündüz demeden ara vermeden devam ediyor. Solda da hafif çınlama var.Bu normal mi yani geçici mi? Sizde de oluyor muydu? Bu saatte sesle uyandım ve inanılmaz bir şekilde çınlıyorlar.😥😥😥

X