boşanıyoruz ve duygularım karmakarışık

Ne hissettiğimi bilmiyorum ki, mental olarak çöküşteyim. Dışada yansımaya başladı. O evden gidince bir rahatlıyorum ama bilmiyorum. Avukatlık olmuş bir bankada. Dedim ki eve haciz gelmez maaşını keserler dedim. Ben de zamanında aile evindeyken borç içindeydik. Oda bu rahatlığıma kızıyor aslında.
Bence rahatlığına değil ona koşulsuz cok sevgi göstermissiniz yani adam asiri cepte görüyor zaten calisan birisiniz illa ki destek oluyorsunuzdur adam sizi gözden çıkarmış meselenin sadece borc olduğunu düşünmüyorum

Ha evet geri yatağa çağırma detayını eleştirmeyi unuttum doğru. 🥲
Yani sonuç itibariyle yine de kocam, gitmesini istemediğiniz birine git dersiniz ama içten içe gitmesini istemezsiniz. Beşeriyiz ya hani. Sekste değil adı üstünde, öpüşme dahi yok içerisinde. Yarı yoldan dönülüyor, Hayatta herşey oluyor. Boşanalım dedik, oldu bitti MaşAllah mı bu? Ben anlamadım

Siz boşanalım diyince tamam diyen adam sabah sırnaşmaya başladığından kendine gel diyecektiniz bu arada. Yorum sahipleri haklı. Erkekler aşık olmadıkları zaman bizim gibi duygusal falan olmazlar. Kendinizi koruyun ve akıllı hareket edin. Sonra pişman olursunuz.
Haklısınız duygusal olarak Kadınlar yıpranıyor

Aaa yaşın çok ufakmış, o zaman kesinlikle boşan. Zaten niye bu yaşta evlendiniz o ayrı konu. Ama küsen iletişime kapalı insanlar hayat boyu öyle gidiyor. Hayatı boyunca ayda 1-2 hafta, bazen aylarca küsen yatak ayıran sözde evli insanlar var bildiğim. Emin ol yorar yaşlandırır yol yakınken çocuk yokken önüne bak

Aaa yaşın çok ufakmış, o zaman kesinlikle boşan. Zaten niye bu yaşta evlendiniz o ayrı konu. Ama küsen iletişime kapalı insanlar hayat boyu öyle gidiyor. Hayatı boyunca ayda 1-2 hafta, bazen aylarca küsen yatak ayıran sözde evli insanlar var bildiğim. Emin ol yorar yaşlandırır yol yakınken çocuk yokken önüne bak
Milletin okulu yeni yeni bitirdiği, o konserden bu konsere aktığı, o ülkeden öbür ülkeye o şehirden öbür şehire gezdiği yani gençliğin zirvesindeki bir yaşta evlenirsen ayrılık kaçınılmaz olur. Hayat tecrübeniz yok bir kere.

Ben ne yapayım diyorum millet sekste takılı kaldı Allahım sabır

Hiç bir şey yapmayın. Şuan hem kafanız karışık hem gelgitli bir ruh hali içerisinde olduğunuz için doğru karar vermeyebilirsiniz. Bir süre kafanızı dinleyin sonra eşinizle geleceğiniz hakkında düşünün eğer bir ömür geçirebileceğin biri olduğuna inanırsanız devam edersiniz, yok ben bununla sonsuza kadar beraber olamam derseniz de hiç uzatmadan direkt bitirin. Birde ister evli kal ister boşan, evin ihtiyaçları dışında eşinin borçlarını asla siz ödemeyin, 33 yaşındaki bir adama annelik yapmayın.

Son düzenleme:
X