boşanıyoruz ve duygularım karmakarışık

Yani sonuç itibariyle yine de kocam, gitmesini istemediğiniz birine git dersiniz ama içten içe gitmesini istemezsiniz. Beşeriyiz ya hani. Sekste değil adı üstünde, öpüşme dahi yok içerisinde. Yarı yoldan dönülüyor, Hayatta herşey oluyor. Boşanalım dedik, oldu bitti MaşAllah mı bu? Ben anlamadım
Benim gururum önde gelir sizi bilemem. Beni gözden çıkaran bir herifi geri yatağa çağırmamda üzülmemde. Siz böyle aşırı duygusala bağlandığınız için adam sizi kendi cebinde görüyor zaten. Yoksa size böyle hat hut davranamazdı. 🙄Ama daha küçüksünüz büyüyünce biraz anlayacaksınız demek istenileni.

Miras eviniz su diger konuda bahsettiginiz 2 yillik ev mi?

Yoksa miras kalan evi sattiniz, yeni ev aldiniz ve onun kredisini mi oduyor esiniz? (Bir konuda da benim kredimi oduyor demissiniz bu es mi abi mi onu anlayamadım)

Bu konuda esiniz borc bi bana mi ait demis, borc durumunuz nedir tam olarak? Neyin borcu bu kadar evliligi bitirecek?

İlerde pişman olup keşke yapmasaydim diyeceğiniz davranışlar içindesiniz.....insan ilerde en çok acıya acıya acınacak hale düştüğüne ve değer görmezken duygusal bakıp karsidakinin afedersiniz .....işte yani anladiniz egosu arşa değiyor.......zaten düşünen insan seven insan isteyen geçinmeye gönlü olan insan size ne böyle davranır nede sizi bu noktaya getirir......merak etmeyin ona hicbirsey olmaz hacıyatmaz gibi sallanır yuvarlanmaz......Beğenmedim sizin kendinize yaptığınız haksızlığı kendinize verdiğiniz önemi .....Olmaz önce can önce siz yoksa siz de böyle boş fedakarlık boş şövalyelik kulübünün uyesimisiniz.....kanmayın bu ajitasyonlara kararlı olun gururunuza beyninize sığının daha iyisini daha fazlasını hak ediyorsunuz benim yorumum bu .....umarım bu kafaya gelirsiniz

Kadın erkek yanyana olunca düşmanı bile olsa seks yapıyor insan.tuhaf gelmiyor bana.
Valla ben oyle benzin dökülmüs gibi gezmedigim icin anlayamadim bu durumu 🥴
Irade diye birsey var hani birseye sinirlenince yemek yiyemez ya insan, midesi almaz
Onun gibi birsey yani
Ha kocanla tartisirsin gerilirsin sonrasinda boyle birsey yasanir o evliligin dinamigiyle alakali der gecerim ama bosanalim diyip avukat arastirildiktan sonra bunun yasanmasi pek normal degil

Valla ben oyle benzin dökülmüs gibi gezmedigim icin anlayamadim bu durumu 🥴²
Irade diye birsey var hani birseye sinirlenince yemek yiyemez ya insan, midesi almaz
Onun gibi birsey yani
Ha kocanla tartisirsin gerilirsin sonrasinda boyle birsey yasanir o evliligin dinamigiyle alakali der gecerim ama bosanalim diyip avukat arastirildiktan sonra bunun yasanmasi pek normal degil
Valla ben benzin dökülmüş gibiyim.o istekle karşımda kim olursa olsun inanılmaz bir istek geliyor bana.doğru diye söylemiyorum ama lipidosu herşeyin önüne geçen kadınlar da var.hani bazı konularda miden nasıl alıyor, kızınca yüzünü bile görmek istemiyorumcu tayfa vardır ya onlardan olmayanlar da var.ne yaşarsak yaşayayım cinsel istek hep var bende.haa yatağa çağırmazdım ayrı mesele.

Valla ben benzin dökülmüş gibiyim.o istekle karşımda kim olursa olsun inanılmaz bir istek geliyor bana.doğru diye söylemiyorum ama lipidosu herşeyin önüne geçen kadınlar da var.hani bazı konularda miden nasıl alıyor, kızınca yüzünü bile görmek istemiyorumcu tayfa vardır ya onlardan olmayanlar da var.ne yaşarsak yaşayayım cinsel istek hep var bende.
Ama dikkat et, ne yasarsan yasa hic hayir demedigin icin suistimal edilme olasiligin cok yuksek 🤷‍♀️

Yani sonuç itibariyle yine de kocam, gitmesini istemediğiniz birine git dersiniz ama içten içe gitmesini istemezsiniz. Beşeriyiz ya hani. Sekste değil adı üstünde, öpüşme dahi yok içerisinde. Yarı yoldan dönülüyor, Hayatta herşey oluyor. Boşanalım dedik, oldu bitti MaşAllah mı bu? Ben anlamadım
Ah ablacım kusura bakma ama bu kafayla daha çok kazık yersin.

Bu kadar kontrolsüz sex bana zührevi hastalıklari hatırlatıyor, bi garip oluyorum ciddi anlamda... bence korkunç, Allah korusun 2 dk zevk alicam diye hastanelerde sürün dur
Nedir bu ülkenin ne bu hastalık korkusu ben de onu anlamıyorum.ne geldi başınıza bu kadar arkadaş?

Nedir bu ülkenin ne bu hastalık korkusu ben de onu anlamıyorum.ne geldi başınıza bu kadar arkadaş?
Abla sen fena kaşınıyorsun bu hastalık konusunda, sakınan göze çöp batar okey de bu kadar sakınmayana çöpten fazlası batacak haberin olsun. He ne bu takıntın dersen, doktorum ondan biliyorum, fazlasıyla arttı bu hastalıklar . Öyle herkesle aynı yatağa girme yani, sen bilirsin ya da geç dalganı bizimle, aynen takıl devam

Adam sizden 10 yaş büyük olduğu için sizi bu derecede etkilemesi normal sanırım. Kolay yönlendirilirsiniz yani. Keşke bu kadar erken evlenmeseymişsiniz. Sizin de ilişkinizi yönetme konusunda daha çok şansınız olurdu.

Abla sen fena kaşınıyorsun bu hastalık konusunda, sakınan göze çöp batar okey de bu kadar sakınmayana çöpten fazlası batacak haberin olsun. He ne bu takıntın dersen, doktorum ondan biliyorum, fazlasıyla arttı bu hastalıklar . Öyle herkesle aynı yatağa girme yani, sen bilirsin ya da geç dalganı bizimle, aynen takıl devam
İYİ Kİ BİR KOCAMLA AYNI YATAĞA GİRDİK YANİ KONUYU NEREYE GELDİ

Gerçekten bir çok insan neden bu yatağa çağırma olayına bu kadar tepki vermiş anlamadım.
Konu sahibinin anlattığı sorunlarda ben çok ciddi affedilemeyecek şeyler görmüyorum tek sorunları iletişimsizlik.
Aldatma yok, şiddet yok, hakaret yok. Sırf iletişimsizlikten dolayı sorunlar yaşıyorlar, hanfendi de doğal olarak boşanalım mı diye teklif sunuyor kocası olacak herif de hemen tamam diyor ama bu 5 dkda verilecek bir karar değil.
Ki konu sahibi boşanmak da istemiyor bence.
Veda seksi diye bir olay da var , karar verildikten sonra insanlar son kez diye sevişiyorlarken, kadının kocasını yatağa çağırması, yatarken de sarılması mı olay oldu?
Ki sevişme yok ortada, uyumadan önce sarılma var sadece .
Boşanalım deyip , ateşli bir şekilde sevişmemişler yani.

Şu boşanma olayını bu kadar dramatize etmeyin . Ayrıca sizi sevmeyen birini neden ısrarla beraber uyumaya zorluyorsunuz onu da anlamış değilim. Profilinize baktım gençliğinizin en güzel zamanlarında evlenerek zaten büyük bir hata yapmışsın. Boşan da hayatını yaşa gençliğinin tadını çıkar.

İYİ Kİ BİR KOCAMLA AYNI YATAĞA GİRDİK YANİ KONUYU NEREYE GELDİ
Ablam kocan seni sevmiyor. Gözünde değerin yok. İstersen yatağından çıkma da kendini daha ne kadar gözünde değersizleştirebilirsin yaşa gör. Kocan senden büyük sanırım. Milletin hayatını yaşadığı yaşta böyle elin heriflerinin yatağa gelmesi için yalvarın boyle daha iyi çünkü. 🙄 Konunu oraya gelme sebebi kendini değersizleştirmen o yüzden üstünde durduk. Ama gencecik yaşınızda 0 tecrübe hayatınızı ve kendinizi paspal etmekten gözünüzü açamıyorsunuz. İlerde kendinizde pişman olacaksınız o yüzden yazıyoruz.

Temkinli ve tek eşli olduğum için başıma gelen bişey yok ama AIDS, hpv, bel soğukluğu, hepatit B vb bir sürü hastalık kapabilir insan. Gerek var mı? Bende 'bu atın ölümü arpadan olsun' mantığını anlamıyorum, ölmeyi bayılmak sanıyorsun galiba 😅

X