Boşanma aşamasında ölen eş ve vicdan azabım

Bir de hesaba para yatırmak çok tehlikeli olur bu durumda. Azmettirdi derlerse para yollaması başına dert olabilir.
Aynen öyle. Nasıl kanıtlıyıcak yapmadığını karşıdaki pis aile öğrendiğinde yardım edeyim derken tam ortasında iğrenç bi itirafla kalıcak bu devam ederse. Avukat ücretini ödemek, dava sürecinde giderleri ksrşılamak vicdanen yapabileceği bişey beli bi ihtimal avukatıns güveniyosa ama fazlası konu sahibinin aleyhine işler. Kendini de düşünmek zorunda.
Ölen ele hiç züülmedim ama amcaya da gidelim demişler kabul etmemiş yazık olmuş adama kurban gitmiş ama bi noktada amcanında kabahati var. Olay çok kötü ama objektif bakınca bunu görebiliyosun yani. Konu sahibi yardımcı olayım derken yanlış adımlar atmaz inşallah.

Aynen öyle. Nasıl kanıtlıyıcak yapmadığını karşıdaki pis aile öğrendiğinde yardım edeyim derken tam ortasında iğrenç bi itirafla kalıcak bu devam ederse. Avukat ücretini ödemek, dava sürecinde giderleri ksrşılamak vicdanen yapabileceği bişey beli bi ihtimal avukatıns güveniyosa ama fazlası konu sahibinin aleyhine işler. Kendini de düşünmek zorunda.
Ölen ele hiç züülmedim ama amcaya da gidelim demişler kabul etmemiş yazık olmuş adama kurban gitmiş ama bi noktada amcanında kabahati var. Olay çok kötü ama objektif bakınca bunu görebiliyosun yani. Konu sahibi yardımcı olayım derken yanlış adımlar atmaz inşallah.
İnşallah burayı okuyordur. Hesaba para atmaz. İlle destek olacaksa dediği gibi avukat yardımı yapabilir. Adamın ailesi bu mevzuyu mutlaka irdeler. Konuşmalara bakarlar hadi o neyse para akışı büyük delil sayılır.

İnşallah burayı okuyordur. Hesaba para atmaz. İlle destek olacaksa dediği gibi avukat yardımı yapabilir. Adamın ailesi bu mevzuyu mutlaka irdeler. Konuşmalara bakarlar hadi o neyse para akışı büyük delil sayılır.
Aynen öyle İnşallah okuyodur. Aktifken yazıcaktım çekindim sonra baktım kimse yazmıyo yazdım bu seferde konu sahibi yok. Kendi kuyusunu kazıcak böyle yaparsa

Merhaba
Kendinizle çelişmeyin

Sorunuz zor
Acınız katı
Egonuzdan çıkın. Ruhunuzu dinleyin.

Şahitlik Tanrı katında olur
Ölene mi öldürene mi şahit olacaksınız.
Ölene mi - öldürene mi karşı vicdan azabı duyuyorsunuz.
Herkesin Tanrı katında hesabı başka başka.
Bildiğiniz yanıldığınıza yetmez belki
Öyle mi

Önce ölene hakkınızı helal edin. O sizin bu hayat yolunda ilerlemeniz için görevini yaptı. Ha “helal etmek mi ne saçma? “ derseniz daha çok kapılarda darp edilme ihtimaliyle yaşamak yorucu olabilir.

Konu sizinle alakalı değil. Kininiz ateş olmuş. Düğünde beyaz giyenler gibi rol çalmak neden ?
Durun 🌷 daha sınanmayın.

Kolaylıkla
Sevgiler

Güzel kardeşim

2 yıl olmuş geçmiş çok uzun süre

İş senden çıkmış

Mesela sonsuz ihtimaller evreni ya burası boşver ayini 4 kitapta böyle der ya mesela aynı kadını sevdiler o yüzden öldürdü deseler sana sen şahitlik yaptıktan

Düşünebiliyor musun vicdan hesabını

Kendini yersin

Senlik bir durum yok

Rol çalma

Çekil

Kulaktan kulağa oynama

Hatırla çocukken hep aldatırdı bizi

Kinini kendi içinde çöz diyorum

Umarım kalbine ulaşırım.

🎈🎈

Ne bunlar şimdi saçma sapan ucuz tarikat konuşması mı yapmaya çalışıyosun bir şey kullanıp mı geldin? 😂 sadece edebi konuştuğunu zannediyosan da çok yanılıyosun, düşüncelerini yazmaya çalışıyosan yazma onlar da mantıksız

Adam eş gitmeyince eve gidiyo bu kez eş evi taslayinca silahını alıp gelip sikmiz hedef almamıs aslında rasgele sıkınca 3 kursunda kafaya göğüse gelmiş

Bazıları adamın eşinizi öldürmesini onun seçimi olduğunu yazmış ama ben öyle düşünüyorum. Bildiğin adamı öldürmeye mecbur etmiş. Bu olayda komşuda ölebilirdi. neyse ki eşiniz hak ettiğini bulmuş. İnşallah adam ceza almaz. Eşiniz gibi insanlara zerre üzülmüyorum.

Koluna bacağına sıksaydı en azından , nasıl öldürdü .hemen hastaneye götürürdü filan , nasıl ödü kavga esnası da yanlışlıkla patlasa silah anlarımda .doğrudan kafasına yada bedenine sıkmassın yani , ayağına sıksa yaşaryine. Kokutma amaçlı hayaya ateş etse yada silahi uzaktan gösterse ne bileyim . Tabi o anı bilmiyorum . sizin suçunuz yok ama umarım fazla ceza almaz .

Eşini dövüyor diye araya giren adama musallat olan birini koluna, yada bacağına sıkktığınızda bu adamın duracağını mı sanıyorsunuz. İyileşir iyileşmez adamı öldürüldü. Hak etmiş hemde fazlasıyla.

Ne bunlar şimdi saçma sapan ucuz tarikat konuşması mı yapmaya çalışıyosun bir şey kullanıp mı geldin? 😂 sadece edebi konuştuğunu zannediyosan da çok yanılıyosun, düşüncelerini yazmaya çalışıyosan yazma onlar da mantıksız
Arkada tef caldigini düsün mum falan yak. Ambiyansi da mi o ayarlasin gelip jxbxbvx

Merhaba
Kendinizle çelişmeyin

Sorunuz zor
Acınız katı
Egonuzdan çıkın. Ruhunuzu dinleyin.

Şahitlik Tanrı katında olur
Ölene mi öldürene mi şahit olacaksınız.
Ölene mi - öldürene mi karşı vicdan azabı duyuyorsunuz.
Herkesin Tanrı katında hesabı başka başka.
Bildiğiniz yanıldığınıza yetmez belki
Öyle mi

Önce ölene hakkınızı helal edin. O sizin bu hayat yolunda ilerlemeniz için görevini yaptı. Ha “helal etmek mi ne saçma? “ derseniz daha çok kapılarda darp edilme ihtimaliyle yaşamak yorucu olabilir.

Konu sizinle alakalı değil. Kininiz ateş olmuş. Düğünde beyaz giyenler gibi rol çalmak neden ?
Durun 🌷 daha sınanmayın.

Kolaylıkla
Sevgiler

Bu yorumu olurken resmen sinirlendim. Nasıl bir mantık? YA SABIR!!!!!

Kamera kayıtları varmış adasına vurmasi falan adam son ana kadar yapma demiş ama durmamış ki sonuna kadar yanındayım bende şahitlik yapicam umarım ceza almaz alırsa çok üzülürüm
simdi bu konusmadan sonra ikili konusmus gibi oldunuz hem ölen adama üzülüyorsun hem sahitlik ederim diyorsunuz ne alaka sahit olmaniz o onlarin davasi gercekten enterasansiniz

Egondan cik
Ruhunu dinlendir.
Isiga dön.
Bildigini unut
Corbanin altini kapat.
Vxgdgdf
Bari paragraf yapsaymış, alt alta noktalamasız cümleleri sıralayınca havalı olduğunu sanıyor herhalde.
Bir de konu sahibinin ümüğüne çöker gibi emretmek de yeni moda herhalde. Biz de tavsiye veriyoruz, yeri geliyor kızıyoruz. Ama bu şekilde korkutur gibi emretmek nedir ya?
AnkaEnerjisi AnkaEnerjisi de bu tür mistisizme kayan yorumlar yapar. Ama onunkiler yumuşak ve olumlu sevgi cümleleri vs. Ondan hiç rahatsız olmadım. Ama bu üye beni acayip rahatsız etti.

Bari paragraf yapsaymış, alt alta noktalamasız cümleleri sıralayınca havalı olduğunu sanıyor herhalde.
Bir de konu sahibinin ümüğüne çöker gibi emretmek de yeni moda herhalde. Biz de tavsiye veriyoruz, yeri geliyor kızıyoruz. Ama bu şekilde korkutur gibi emretmek nedir ya?
AnkaEnerjisi AnkaEnerjisi de bu tür mistisizme kayan yorumlar yapar. Ama onunkiler yumuşak ve olumlu sevgi cümleleri vs. Ondan hiç rahatsız olmadım. Ama bu üye beni acayip rahatsız etti.
Kinin ates olmus senin hdhdhbd🤪

Kinin ates olmus senin hdhdhbd🤪
Çok kinli bir karıyımdır. :KK53:
Bir de ölene hakkını helal et demiş. Niye? Çünkü etmezse daha fazla darp edilme deneyimi yaşarmış. Durmazsa şahitlik ederse daha fazla sınanırmış. :KK47:
Yani bu lafları nasıl edebiliyor, hayret ettim. Ben uçuş uçuş bir kadınımdır, kimseyi ayıplamam yargılamam. Deneyimlere de açığımdır. Karma darma olayıdır, işte aile dizilimidir bilmem nedir, hiçbirine bu ne saçmalıktır demem. Okur araştırır, anlamaya çalışırım. Ama bu tür inanış ya da akımların herhangi bir savunucusu ya da uygulayıcısı ya da deneyimleyeninin insanlara korku ve zehir saçmasına katlanamam. Bir şeyi anlatmanın bin türlü yolu vardır. Üslup kardeşim, üslup.
Sen gelip seni döven hatta neredeyse öldürecek adama hakkını helal etmezsen, daha çoook dayak yersin diyemezsin.
O yorumu yazan arkadaş, sen bunu yazdın diye hanene, karmana ya da neye inanıyorsan artı puan geçmeyecek. Onu da biliyorsun değil mi?
Şu dilinizi bir düzeltin ya, lütfen!

Çok kinli bir karıyımdır. :KK53:
Bir de ölene hakkını helal et demiş. Niye? Çünkü etmezse daha fazla darp edilme deneyimi yaşarmış. Durmazsa şahitlik ederse daha fazla sınanırmış. :KK47:
Yani bu lafları nasıl edebiliyor, hayret ettim. Ben uçuş uçuş bir kadınımdır, kimseyi ayıplamam yargılamam. Deneyimlere de açığımdır. Karma darma olayıdır, işte aile dizilimidir bilmem nedir, hiçbirine bu ne saçmalıktır demem. Okur araştırır, anlamaya çalışırım. Ama bu tür inanış ya da akımların herhangi bir savunucusu ya da uygulayıcısı ya da deneyimleyeninin insanlara korku ve zehir saçmasına katlanamam. Bir şeyi anlatmanın bin türlü yolu vardır. Üslup kardeşim, üslup.
Sen gelip seni döven hatta neredeyse öldürecek adama hakkını helal etmezsen, daha çoook dayak yersin diyemezsin.
O yorumu yazan arkadaş, sen bunu yazdın diye hanene, karmana ya da neye inanıyorsan artı puan geçmeyecek. Onu da biliyorsun değil mi?
Şu dilinizi bir düzeltin ya, lütfen!
Ben de kendi hayat gorusunu, inancini, yargisini radikal bi sekilde empoze etmeye calisan herkese kinliyim. Inanci ne olursa olsun.

Ya access kendi penceresinden yorumunu yapabilir. Ama böyle değil ya.
Açık açık cezalandırılacaksın diyor zaten çok acı çekmiş bir kadına.
Bebegim yorum yapmak baska. Demoklesin kilici gibi tepesinden sallanip agzindan ates sacmak baska. Aynen dedigin gibi soylemenin de yolu vardir. Arkadas egitimi kizilderili kampinda alip gelmis.

Ya access kendi penceresinden yorumunu yapabilir. Ama böyle değil ya.
Açık açık cezalandırılacaksın diyor zaten çok acı çekmiş bir kadına.
Ne mistiği kostigi bacim, aba altından sopa gösteriyor resmen...Hakkını helal et demek, olayı unut şahitlik yapma demek, bı de yazmış açık açık şahitlik yaparsan daha çooook darbedilirsin diye...Ben de başta deli herhalde dedim ama bildiğin tehdit ediyor kadını

X