Boşanma aşamasında ölen eş ve vicdan azabım

Eşini dövüyor diye araya giren adama musallat olan birini koluna, yada bacağına sıkktığınızda bu adamın duracağını mı sanıyorsunuz. İyileşir iyileşmez adamı öldürüldü. Hak etmiş hemde fazlasıyla.
Ya adam hak etmiş olabilir de . Diğeri bilmem kaçyıl hapis yatıcak adam öldürmek suçundan . Hayatı yandı adamın bir de yaşlıymış , en azından nefsi müdafa öldürme kasti yoktu filan derdi belki az ceza alırdı . Kötü insanlar var evet ama hepsini öldüremeyiz malesef hak etse de etmesede , polise şikayet edebiliriz ,

Ya adam hak etmiş olabilir de . Diğeri bilmem kaçyıl hapis yatıcak adam öldürmek suçundan . Hayatı yandı adamın bir de yaşlıymış , en azından nefsi müdafa öldürme kasti yoktu filan derdi belki az ceza alırdı . Kötü insanlar var evet ama hepsini öldüremeyiz malesef hak etse de etmesede , polise şikayet edebiliriz ,

Tatbiki kötü olan biri bize bulaşmadığı sürece onlara zarar vermeye hakkımız yok fakat burada durum farklı, adama musallat olmuş, sabrı ile sınamış resmen. Ve bunu 2 sene boyunca devam ettirmiş. Adam yeni iyi dayanmış, benim tanıdığım bir çok erkek kendisine musallat olan birine değil 2 sene sabır göstermek anında bu adamın verdiği tepkiyi verirdi.

Ne mistiği kostigi bacim, aba altından sopa gösteriyor resmen...Hakkını helal et demek, olayı unut şahitlik yapma demek, bı de yazmış açık açık şahitlik yaparsan daha çooook darbedilirsin diye...Ben de başta deli herhalde dedim ama bildiğin tehdit ediyor kadını
Ben de tehditkar buldum üslubunu.
Ne demek istediğini açıkça yazar mısın hereandnow hereandnow ? Affetmezsen daha çok darp edilirsin ne demek?

Tatbiki kötü olan biri bize bulaşmadığı sürece onlara zarar vermeye hakkımız yok fakat burada durum farklı, adama musallat olmuş, sabrı ile sınamış resmen. Ve bunu 2 sene boyunca devam ettirmiş. Adam yeni iyi dayanmış, benim tanıdığım bir çok erkek kendisine musallat olan birine değil 2 sene sabır göstermek anında bu adamın verdiği tepkiyi verirdi.
Zor bi durum , uzaktan yorum yapıyoruz ama bunu yaşamak çok zordur , ne diyim . Olan olmuş ama adamın az bi cezayla çıkacağını sanmıyorum , umarım öyle olmaz .

Ben de tehditkar buldum üslubunu.
Ne demek istediğini açıkça yazar mısın hereandnow hereandnow ? Affetmezsen daha çok darp edilirsin ne demek?
Vijdaniylamı yoksa bizim akıl edemediğimiz başka bir şeyle mi çözemedim ama bildiğin tehdit ediyor. Bir de şu cümlesi
. O sizin bu hayat yolunda ilerlemeniz için görevini yaptı
ayrı bir dikkatimi çekti. Acaba konu sahibinin nasıl ileriye taşıdı merak etim.

Vijdaniylamı yoksa bizim akıl edemediğimiz başka bir şeyle mi çözemedim ama bildiğin tehdit ediyor. Bir de şu cümlesi
ayrı bir dikkatimi çekti. Acaba konu sahibinin nasıl ileriye taşıdı merak etim.
Kozmik partner miydi neydi, işte bazı kişiler hayatta karşınıza size bir şey öğretmek için çıkıyormuş falan filan. Ayrıntısını hatırlamıyorum, adını da yanlış söylediysem affola.
Ama bu kadar sevgiden uzak saldırgan bir adam ne katmış olabilir konu sahibine? Şimdi buradan ne öğrendi konu sahibi?

Amca için çok üzüldüm inşallah bir an önce çıkar sana gelince inşallah eşinin üzerinde mal vardır da sana kalır.

Merhaba
Kendinizle çelişmeyin

Sorunuz zor
Acınız katı
Egonuzdan çıkın. Ruhunuzu dinleyin.

Şahitlik Tanrı katında olur
Ölene mi öldürene mi şahit olacaksınız.
Ölene mi - öldürene mi karşı vicdan azabı duyuyorsunuz.
Herkesin Tanrı katında hesabı başka başka.
Bildiğiniz yanıldığınıza yetmez belki
Öyle mi

Önce ölene hakkınızı helal edin. O sizin bu hayat yolunda ilerlemeniz için görevini yaptı. Ha “helal etmek mi ne saçma? “ derseniz daha çok kapılarda darp edilme ihtimaliyle yaşamak yorucu olabilir.

Konu sizinle alakalı değil. Kininiz ateş olmuş. Düğünde beyaz giyenler gibi rol çalmak neden ?
Durun 🌷 daha sınanmayın.

Kolaylıkla
Sevgiler
Bütün mallar da ermiş ayağı çekiyor artık he günümüzün modası. Kuantum ve de içimizdeki güç 👍🏼 enerjimizi temiz tutalım👍🏼

2022 yılında eşim ve annesi tarafından darp edildim ve ailemin evine geldim.hemen boşanma davası açtım hala devam ediyordu ediyorda taki bir hafta önce aldığım bir habere kadar.
eşim komşusu ile tartışmış ve komşusu eşimi silahla vurmuş eşim olay yerinde hemen ölmüş.
2022 yılında eşim ve annesi beni evde başlayıp sokağa kadar darp ederlerken eşimi vuran o komşu beni onların elinden kurtarmış hatta darp davamda şahitlik yapmıştı.
o günden itibaren o komşuyu takıntı haline getirmiş heryerde asılsız şikayetler etmiş komşuyu canından bezdirmis en son komşu evinin bahçesindeyken arkadan gelip kafasına sopa ile vurmuş komşu defalarca eşimi gitmesi için uyarsada eşim komşuya saldırmaya devam etmiş en sonunda komşuda vurup öldürmüş.
içimdeki vicdan azabı bitmiyor önce o komşu benim hayatımı kurtardı şimdide benden sebep katil oldu okadar üzgünüm ki 1 haftadır kafayı yicem uyku yok düzenli yemek yok aklima geldikçe vicdan yapıyorum adamın hayatı benim yüzünden mahvoldu.
ölen eşe gelirsek böylesi bı sonu yine istemezdim ama en sonunda beni koyamadığı toprağa kendi girdi girerkende ardinda bir adamın hayatını mahvetti de gitti.benim çocuğum yok 2022 yılından itibaren eşin yaşadığı şehre hiç gitmedim benim bu vicdan azabım nasi biter mahvoldum.
O adam için şahitlik yapın belki hafifletici sebep olur. Öte yandan keske sabretseymis, uzaklaşsaymış o mahalleden ama gene de bir canı almasaymiş artık çok mu sabrı taştı ne olduysa.. Demek ki eski eşiniz de çok bezdirdi. Ne diyeyim. Üzücü bir olay..

adam zırdelinin teki, millete sataşarak kendi sonunu getirmiş neden vicdan azabı çekiyorsun? diğer adam da ölebilirdi kalkmış adama sopayla vurmuş tövbe yarabbim uslu durmayanın sonu kötü oluyor hep

Siz de adama şahit olun bari. En azından bunu yapım. Eğer bu adam olmasaydı belki o toprağın altında iki sene önce siz olacaktiniz

Güzel kardeşim

2 yıl olmuş geçmiş çok uzun süre

İş senden çıkmış

Mesela sonsuz ihtimaller evreni ya burası boşver ayini 4 kitapta böyle der ya mesela aynı kadını sevdiler o yüzden öldürdü deseler sana sen şahitlik yaptıktan

Düşünebiliyor musun vicdan hesabını

Kendini yersin

Senlik bir durum yok

Rol çalma

Çekil

Kulaktan kulağa oynama

Hatırla çocukken hep aldatırdı bizi

Kinini kendi içinde çöz diyorum

Umarım kalbine ulaşırım.

🎈🎈

Online egitimle meditasyonl ilgili serifika alip instagramdan yayin yapiyo olabilir misiniz gercek hayatinizda?
Kalbine ulaşırımlar falan noluyo ya sjajaj

Aptal ailesi kendi elleriyle bir psikopat yetiştirmiş milletin başına bela etmiş. Geberip gitmeseydi birkaç masumun canını yakacaktı. Su testisi su yolunda kırılır.

şurda okuduğum en saçma yorumlar listesine girmeyi başardı geri dönüp bulup alıntılamayacağım.
neymiş hakkını helal etmezse daha fazla darp edilme şeysiyle sınanırmış cümleyide tam hatırlayamadım.
nasıl yıkatıyorsunuz kimlere yıkatıyorsunuz o beyinleri cidden merak ediyorum.

X