Bu ay gebelik bekleyenler ve üsküdar ümraniye civarından tavsiye hastane-doktor ..

ben bu ay inş bekliyorum 1 haftam var regl olmama hayırlısı olsuninş..
ama bu durmda hangi doktora ve hangi hastaneye gideceğimi biliyorum ....yardım lütfen :KK66:

arkadaşım benimde 1 haftam var bende heyecanla bekliyorum diğer doğumumu nisa hst mürvet hanımda yaptım mükenmel bi doktor

selam canım..hadi hayırlısı olsun inş..beklemekte çok stresli ya ..karnım guruldasa hamilemiyim diyorum :))) rabbim hayırlısını nasip etsin inş.
nisa hastanesi nerde bu arada avrupa yakasındamı?

merhaba kızlar bu ay işallah bende olmasını umut ediyorum bir hafta var adet olmama zaman geçmiyo ama nasip daha önce düşük yaptım ve dokuz aydır olmuyo işallah rabbim herkezin gönlüne göre verir...

merhaba derdanur hayırlısı olsun inş canım hadi bu ay hepimiz tutturalım inş..
sen netarafta oturuyosun ?bildiğin iyi doktor varmı?

kızlar size ümraniyede yeni gitmeye başladım bende tavsiye ederim çok şeker çok tatlı rahatlatıyor insanı ben çok dr gittim kızlar ama artık drumu buldum bu ay tedaviye başladım inşallah güzel sonuçlar alırım.ümraniye medicana nın yanında op.dr.reyhan topuz isterseniz tel.yazarım.ayrıca bir tane daha var onunda methini çok duydum kızlar ama o izindeydi ona gidemedim.oda ümraniyede op.dr.Tuğba ipek Kutlay.

benimde bir haftam var sabırla bekliyorum.
ümraniye çakmak köprüsünün orada erdem hastanesi var. ben oraya gidiyorum dr'ları çok iyi. özellikle ayşe katrancı ve benim dr'm adalet zati. tavsiye ederim.

kızlar size ümraniyede yeni gitmeye başladım bende tavsiye ederim çok şeker çok tatlı rahatlatıyor insanı ben çok dr gittim kızlar ama artık drumu buldum bu ay tedaviye başladım inşallah güzel sonuçlar alırım.ümraniye medicana nın yanında op.dr.reyhan topuz isterseniz tel.yazarım.ayrıca bir tane daha var onunda methini çok duydum kızlar ama o izindeydi ona gidemedim.oda ümraniyede op.dr.Tuğba ipek Kutlay.
canım reyhan topuz özel muayenehanesi var sanırım ?doğumu nerde yaptırıyo bilgin varmı?

benimde bir haftam var sabırla bekliyorum.
ümraniye çakmak köprüsünün orada erdem hastanesi var. ben oraya gidiyorum dr'ları çok iyi. özellikle ayşe katrancı ve benim dr'm adalet zati. tavsiye ederim.

slm :KK66: bende erdem hastanesi hakkında bilgi topluyodum..adalet zati çok duydum ismini...

slm :KK66: bende erdem hastanesi hakkında bilgi topluyodum..adalet zati çok duydum ismini...

selamm cnmmm,erdem hastanesinin kadın dogum drları her biri birbirinden iyi.ablam 2 çocugunda oraya gitti ayşe katrancıydı dr'u. o çok kalabalık oluyor çok beklemek gerekiyor,adalet hanımda çok tatlı ve cok iyi bir dr yengemin dr'ydu onun önermesiyle gittim çok şeker bir kadın :1hug: bebek istedigimi söyledim 1 senem dolmadıgı için bekle dedi bana folik asit vermişti kullanıyorum hala insallah bebişim gelirde gideriz gene :Saruboceq: :Saruboceq:
bu bir hafta nasıl gececek bende sabırsızlanıyorum hayırlısı bakalım cnmm

evet ümranıye en muhteşem doktoru bulmussun canım muhteşem bi doktormuş ben duymuştum namını

selamm cnmmm,erdem hastanesinin kadın dogum drları her biri birbirinden iyi.ablam 2 çocugunda oraya gitti ayşe katrancıydı dr'u. o çok kalabalık oluyor çok beklemek gerekiyor,adalet hanımda çok tatlı ve cok iyi bir dr yengemin dr'ydu onun önermesiyle gittim çok şeker bir kadın :1hug: bebek istedigimi söyledim 1 senem dolmadıgı için bekle dedi bana folik asit vermişti kullanıyorum hala insallah bebişim gelirde gideriz gene :Saruboceq: :Saruboceq:
bu bir hafta nasıl gececek bende sabırsızlanıyorum hayırlısı bakalım cnmm

anladım sağol canım..zaten artık tüm özel hastaneler kalabalık mecbur beklicez :)))
bakalım ya hayırlısı inş.ben medicanada çalışıyodum evlenince ayrıldım işten.orada reyhan neslihanoğluydu doktorum ..Mükemmel bir doktordu kadın hastalıkları ile ilgili başka hiç bir doktora gitmedim..ama maalesef vefat etti(Allah rahmet eylesin) şimdi ondan çok kime gitcemi şaşırdım ...

kızlar ben sakaryadayım ama istanbuldan gelin geldim buraya
ümraniyede yeni adı medipol oldu sanırım belediyeyi geçtikten hemen sonra sağda kalıyor hastane orda bahar hanım var 50 yaşlarında harika bir doktor hepinize tavsiye ediyorum

kızlar ben sakaryadayım ama istanbuldan gelin geldim buraya
ümraniyede yeni adı medipol oldu sanırım belediyeyi geçtikten hemen sonra sağda kalıyor hastane orda bahar hanım var 50 yaşlarında harika bir doktor hepinize tavsiye ediyorum

canım hospıtalıum(eski adı çamlıca ömür)Bahar çağlardan bahsediyorsun sanırım..
evet çok iyi bir doktor fkat hastane olarak çok kötü ameliyathanesi falan hijyen değil..
genel olarak ta boğuk bi hastane olarak geliyor bana :KK66:
ama doktor gerçekten iyi

allah rahmet eylesin.. doğru vallahi yandık artık sıra beklemektennn :) hospitalliumu bende begenmiyorum eşimi götürmüştük varikoselden sebeb,bi tahlillere bakıp direk çift taraflı dedi bizi gönderdi.
sonrası biz devlete gittik tek taraflı oldugunu anladık sonrasıda ameliyat oldu. hospitalliuma oradan gıcık kaptım :KK70:

Benim de merek ettiğim bir konuydu bu çok faydalı oldu arkadaşlar. İnşallah herkes bebeğine kavuşur :) Benimde 5-6 gün var adetime bekliyorum umutla...

kızlar bende dr.reyhan topuza gidiyorum...benim ilk bebeğimin doğumunuda o yaptırmıştı...çok memnunum, çok iyi bir dr dir...doğumu o zaman ben onun çalıştığı hastanede yapmıştım...ama şimdi farklı bir yerde yapmaya niyetim var,reyhan hn la konuşup istediğiniz hastaneye geliyor..doğum için hastanenin haricinde ayrı üçret alıyor,reyhan hn ayrıa küçükyalı delta hastanesinde çalışıyor.isterseniz orayada gidebilirsiniz......

Son düzenleme:
X