Bu ay gebelik bekleyenler ve üsküdar ümraniye civarından tavsiye hastane-doktor ..

slm arkadaşlar bende 1.5 aylık hamileyim anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bir doktor var mıs ema ovalı yı çok methediyorlar ama eylül'ün ortasına kadar doluymuş günleri. cvp bekliyorum acilen arkadaşlar Allah hepimize eli yüzü düzgün, sağlıklı hayırlı evlatlar versin..

canım sema ovalı medipolde çok yoğun çalışıyor biliyorum çünkü ben de o hastanede çalıştım..birde ameliyatı çıkar arayıp iptal ederler :)) hoş bi bayan işinin ehlisi ama yoğnluğu yüzünden sinirlerin yıpranıyor..
Dr.Cevahir tekcan var aynı medipolde byan doktor onunda hasta potansiyeli iyi ve gelenler çok memnundu..hastane olarak medicanada da çalıştım oranın doktorlarıda iyi ama medipol çok daha güzel ve iyi..
bu arada hayırlı olsun rabbim bizlerede asip etsin inş.

çok tşkler awriter cim amin inş Allah aratmadan sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin isteyen herkese.. bu arada randevu aldım sema hanımdan bakalım artık bekleyip göreceğim inş :-)

nescan hayırlı olsun randevun :) daha öncki taihte gitmek istersen not bırakıyosun çağrı merkezine bazen hastalar iptal ettiriyor seni arayıp öne albiliyorlar..
Sema ovalı iyi bir doktordur..hastane olarakta medipol çok iyi..inş memnun kalırsın..
bakalım inş bende bu ay hamile kalırım ...

inş canım Allah gönlüne göre hayırlı olanı versin. çağrı merkezine de not bıraktım bekliyorum artık. bakalım hayırlısı..
bu arada rutin bir kontrol için sıradan bir doktora gittim doktor gebeliğimin 5.6. haftaya tekabül ettiğini kesenin göründüğünü 24 mm olduğun u yalnız bebeği idrar yolları sıkışık olmadığı için görmediğini söyledi sizce normal midir herşey??

canım benim normaldir kese oluştuysa zaten bebekte oluşmaya başlıyodur inş..
benim yengemin de böyle olmuştu 1 ay sonra gittiğinde nokta kadar bebişi göründü :))
Takma kafana bebişin ordadır :KK66:
benim de 1 haftam kaldı inş adet olmamda hamileyimdir..

hadi bakalım inş canım hayırlı haberlerini duyarız :-) bende heyecanla bekliyorum canım yaa inş dediğin gibidir. 10 gün var doktora gitmeme kısmet nasib artık bekleyip göreceğim..

X