bu hafta sonuç alanlar

iyi dileklerin için sağol canım.:1hug:
ama bugün hiç moralim yok.:bbo:karnım ağrıyo.sanki adet olacak gibi.ne hissettiğimi bilmiyorum.kafam ve duygularım çok karışık.
allahım emeklerimizi boşa çıkarma inşallah.

Ama böyle yapma ben öncekilerde öyleydim. Pozitif ol biraz bebişlerini de üzme. Bende adet olacakmışım gibi hissediyordum hala var biraz yine öyle. Test tarihin ne zaman canım.

Merhaba kızlar ben bugün tekrar hcg takibine gittim. İki katına çıkmış :nazar: :nazar: :nazar:. Doktor herşey yolunda gayet iyi dedi. Ama çok ağrım var ona da normal dedi geceleri uykumdan uyandırıyo. İyiyim ama çok şükür.

gözün aydın çok sevindim :dance:darısı bize inşallah

Ama böyle yapma ben öncekilerde öyleydim. Pozitif ol biraz bebişlerini de üzme. Bende adet olacakmışım gibi hissediyordum hala var biraz yine öyle. Test tarihin ne zaman canım.
test yarın canım.:emir_bebek:
elimden geldiğince iyi düşünmeye çalışıyorum.
inşallah rabbim yüzümüzü güldürür.
dualarınızı bekliyorum.:asigim::emir_bebek:

Aaaa ne güzel bak günleri bitirmişsin, Yarın haberlerini bekliyorum canım. Allah gönlüne göre versin.
Pozitif olacak diye içime doğuyor. :emir_bebek:

doudou tebirk ederimcanım.ben sizin gibileri gördükçe çok seviniyorum gerçekten.hayırlısıyla doğmayı nasip etsin allah.darısı bizim başımıza

doudou tebirk ederimcanım.ben sizin gibileri gördükçe çok seviniyorum gerçekten.hayırlısıyla doğmayı nasip etsin allah.darısı bizim başımıza

Sağol canım teşekkür ederim. Darısı olmayanların başına.

Bu gün iyi haberlerini bekliyoruz kuzum şimdiden hayırlı olsun:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Ebrizm iyiyim canım bugün tekrar gittim. 262 olmuş hcg. Herşey yolunda. Sen nasılsın.

Allah nazarlardan korusun sonuna kadar inşallah böyle sorunsuz gider. aĞRILARINA ÜZÜLDÜM CANIM AMA KATLANDIĞIN NEDEN SÜPER. ALLAH YARDIM EDİCEK SONUNA KADAR:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:.helinden hiç bir ses seda yok çok merak ediyorum.

Allah nazarlardan korusun sonuna kadar inşallah böyle sorunsuz gider. aĞRILARINA ÜZÜLDÜM CANIM AMA KATLANDIĞIN NEDEN SÜPER. ALLAH YARDIM EDİCEK SONUNA KADAR:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:.helinden hiç bir ses seda yok çok merak ediyorum.

Saol canım Helini bende merak ediyorum. Toparlanmaya çalışıyo herhalde Allah yardımcısı olsun. Bugün daha iyiyim.

Saol canım Helini bende merak ediyorum. Toparlanmaya çalışıyo herhalde Allah yardımcısı olsun. Bugün daha iyiyim.

önce sonuç pozitif gelsin diye dua ediyordum şimdide ikiz haberin gelsin diye. İnşallah ikizdir bebişlerin canım. Hiç yorma kendini. İzin işini halledebiliyormusun?

önce sonuç pozitif gelsin diye dua ediyordum şimdide ikiz haberin gelsin diye. İnşallah ikizdir bebişlerin canım. Hiç yorma kendini. İzin işini halledebiliyormusun?

Pazar raporum bitiyo. Dr eşime pazartesi gel tekrar veriyim demiş. Zaten benim hikeyemi duyan gönüllü verir herhalde. Az sıkıntı çekmedik. 15 Şubattada ultasounda girecem. Görücez bakalım ikizmi tekmi. Hayırlısı olsun.

çok üzgünüm ama sonuç negatif arkadaşlar.senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

çok üzgünüm ama sonuç negatif arkadaşlar.senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canım yaa ne zamandır seni arıyorum burda bir türlü denk gelemedik,çook üzüldüm tutmamasına ama vardır onun bir hikmeti,demek ki ya sağlıklı olmayacaktı yada hayırlı değildi öyle düşün canım,dünyanın sonu değil ya!!a.s.

X