Çatlama ignesi 17. Gun

nagiss21

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2023
365
52
21
Merhabalar 15 ocakta kan Verdim . Çatlatma ignesinin de 15. Günü idi negatif çıktı. Gebelik testlerinde negatif ti. Bugun 17. Günü sabah ilk idrarla gebelik testi yaptım. Sonucuma bakarmisiniz? İkinci çizgiyi görüyorum ben ama bilemedim yardımcı olurmusunuz?

Eklentiler

• 1000003669.jpg
    1000003669.jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 175
  • 1000003670.jpg
    1000003670.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 156
Vermedim 15 ocakta ignemin 15. Günüydü negatif çıkmıştı bugun 17. Günü gebelik testiyle kontrol edicem artık gun gun koyulasma olursa gidip vericem

Merhabalar 15 ocakta kan Verdim . Çatlatma ignesinin de 15. Günü idi negatif çıktı. Gebelik testlerinde negatif ti. Bugun 17. Günü sabah ilk idrarla gebelik testi yaptım. Sonucuma bakarmisiniz? İkinci çizgiyi görüyorum ben ama bilemedim yardımcı olurmusunuz?
Merhaba sonucunuz nedir acaba baktınız mı

Merhabalar ben de çizgiyi görüyorum kan vermiş miydiniz sonra?

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle hepinize sağlıklı ve hayırlı evlat sahibi olup analı babalı huzurlu yuvada büyütmeyi nasip etsin. Bende adetin 3. Günü klomen ve ardından 15 ocakta catlatma iğnesi yaptırdım. Eşimde ve bende bir sorun yok dedi doktor üç yumurtanın 2 si çatlama olmadı diye iğne yaptırdı. Bugün 9. Gün acaba test yapsam çıkar mı heyecandan duramıyorum resmen

Amin canım inşallah Rabbim hepimize dek düz versin inşallah öncelikle 15 ocakta olduysan bugun 14. Gün 1 günü igne etkisi diye saymıyoruz varsa çıkabilir

X