Çatlatma iğnesi

Efsanemsi

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2023
71
34
27
Arkadaşlar bugün kontrolden çıktım 5 gunluk femara kullanımından 3 gün sonra kontrole gittim doktor tek yumurta gelişmiş 23mm dedi. Olumlu konuştu ama sizce nasıl. Bugün çatlatma iğnesi vuracağım. Arkadaşlar yorumlariniza ve su süreçte tavsiyelere ihtiyacim var.

Merhaba ben 2defa bu süreci geçirdim şimdi 3günüm var regli olmam inşallah iğneden sonra 14gün hiç test falan yapma boşuna moralini bozarsın

Yok hiç yapmadim çünkü olumsuz gördükçe daha çok psikolojim bozuluyor bakmak istedikçe hergun bakmak istiyorum o yüzden gecistiriyorum son güne kadar ama arada içime kuşku düşüyor

Arkadaşlar bugün kontrolden çıktım 5 gunluk femara kullanımından 3 gün sonra kontrole gittim doktor tek yumurta gelişmiş 23mm dedi. Olumlu konuştu ama sizce nasıl. Bugün çatlatma iğnesi vuracağım. Arkadaşlar yorumlariniza ve su süreçte tavsiyelere ihtiyacim var.
Sonucunuz belli mi acaba ne oldu :) bende bu ay femara çatlatma iğnesi kullandım yumurtam 19’5 mm di doktor olumlu konuştu ama ne olur bilemiyorum iğneyi dün vurundum daha beklemedeyim

Sonucunuz belli mi acaba ne oldu :) bende bu ay femara çatlatma iğnesi kullandım yumurtam 19’5 mm di doktor olumlu konuştu ama ne olur bilemiyorum iğneyi dün vurundum daha beklemedeyim
Canım dün test yaptım negatifti ama kan vermedim. Benimde yumurtam 1 tane olgunlasmisti 23 mm di sanırım bu seferde olmadı. Adet günüme kadar mecbur bekleyeceğim. Eğer olumsuzsa adetim çok gecikmez inşallah benim 1 aşılamam daha var sonrası tüp bebek deneyeceğim olmadı

X