Çok önemli lütfen bakın

Lereenim

Onur Üyesi
Pro Üye
17 Ağustos 2006
4.371
1.798
atatrkpe7.jpg

atatrk2bl9.jpg

atatrk3dv6.jpg

atatrk4ay3.jpg

atatrk5ci7.jpg

KALK UYAN YOKSA ARDI HİCRANDIRMİLLİYET gazetesinin alt başlığında yazıyor ve yine bugünlerde yine uyuyanlara tam söylenecek bir söz.Ellerine sağlık nerelerden nerelere geldik,ama elimizdekileri 3-5 çapulcuya kaptırmamız için tekrar tekrar okuyup gerçekten anlamamız gerekli.

lareenim merhaba hataylı mısın sen?ben hataylıları çok severim merak ettim neresindensin

Beğenini belirtsen yeter:)

haklısın canım özür dilerim.beğenmemmi elbette beğendim.

ama atatürkle ilgili,son günlerde yazdığım tüm konular siliniyor,
buda beni çok üzüyor.oysa seni üzmeyi hiiiç düşünmemiştima.s.

merhaba,
ellerinize sağlık,çok anlamlı bir paylaşım olmuş.
herkesin dikkatli bir şekilde okuması gereken bir yazı.
çok teşekkürler paylaşımız içina.s.

ben artık duyarlılığımızı kaybettikmi diye düşünürken
çok iyi geldi
gözlerimi yaşarttın
sonsuz teşekkürlerimi sunarım

son günlerde ne kadar karmaşık günler yaşıyoruz ve bu yaşanılanlar ne kadar üzücü,ne kadar acı:çok üzgünüm:
ama ne olursa olsun ATA'mızın izindeyiz her zaman
kimsenin gücü yetmeyecek bunun aksini başarmaya

gerçekten çok anlamlı bir paylaşım olmuş sevgili lereenim:1hug:
teşekkürlerŞeniz

Çocuklarımızın okuması gereken gerçekler.Ülkemizin ne şekilde kazanıldığının belgeleri.

Gözlerim dolu dolu okudum.Bu günlere gelmek ne kadar zormuş.Tarihimle gurur duyuyorum.Bizi bu günlere getiren ülke olarak kalmamızı sağlayan ATATÜRK e ve vatan savunmasında yer alan tüm atalarımıza şükranlarımı sunuyorum...
Vatanımı milletimi ve ay yıldızlı nazlı güzel bayrağımızı çok seviyorum...

Gözlerim dolu dolu okudum.Bu günlere gelmek ne kadar zormuş.Tarihimle gurur duyuyorum.Bizi bu günlere getiren ülke olarak kalmamızı sağlayan ATATÜRK e ve vatan savunmasında yer alan tüm atalarımıza şükranlarımı sunuyorum...
Vatanımı milletimi ve ay yıldızlı nazlı güzel bayrağımızı çok seviyorum...

Gülcüm sana katılmamak mümkün değil .Atatürk'ümüze ve Vatanımıza sahip çıkalım .

bu topiği neden bu kadar geç gördüm ki?
ablacım ellerine, emeğine sağlık
Rabbim bir daha o günleri yaşatmasın bu millete
Yüce Atatürk'ü rahmetle anıyorum bir kez daha...
Mekanı Cennet Olsun

ahhhh ahhhh guzel atam!!!aglıyorsun dı mı halımıze..yagmur olup akıyor gozyasların yeryuzune...ben ve benım gıbı olanlar senden asla vazgecmez! ıcım cok kotu oldu...paylasımın ıcın cokk saol...

Ne Mutlu Türküm Diyene Atam Sen Rahat Uyu Bekçisiyiz Biz Cumhuriyetin.eşikten Beşiktekine Kadar Doğan Her Türk çocuğu Kanini Seve Seve Bu Vatan Için Verir.sen Rahat Uyu.daha çanakkaledeki şehitlerimizin Kanlari Topraklarda Kurumadi .ey Milletim Vatan Bir Bütündür Bölünmez Bölünemez.bende Bir Mehmetçik Yetiştiriyorum.türk Doğdum.türk öleceğim................

X