Covid koku kaybı

olympiass

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2016
1.471
1.764
Herkese merhaba.. covşdde besincş gunum.bes gun cok zordu ınsallah kolaylasır.konuyu acma sebebım insanlara faydam dokunsun .ben faydalandım herkes faydalansın.lutfen konuyu tasımayın. Bu gunlerde herkesin ihtiyacı var bu tarz bilgilere..
Yasadıgım belirtileri zorlukları anlatmayacagım kızlar.neler yaptım?
1000 mg lık c vit
Dvit
Magnezyum
Kullandım ve bılbol su
Damıtılmıs saf kekık suyuyla buhur yaptim gargara yapıyorum
Zühre ana kozalak macunu yiyorum
Öksürük ve ateş için: yedı sarımsagı (organık) eziyorum, ustunu gececek kadar organık z.yapı ve bi miktar çörekotu yağını eklıyorjm.bıraz bekletip; ayak tabanlarıma sürüyorum ve tek kat kalın corap giyiyorum.
Alternatif tipi hafife almayın. Doktor parol dşyor baska bir sey demıyor.ateşımı bu uygulama geçirdi öksğrüğümğ de azaltti.
Bir defa yetmezse birkaç gün tekrarlayınız
Yine bi kase bala,bir soganı ince kıyım dograyın, dort saat bekletin.süzün suyunu için şurup gibi.öksrüğe iyi geliyor.
Bol salata sarımsaklı sirkelı soğanlı, her yemegımın yanında yiyorum.
Bugun daha iyi gibiyim.odadan odaya yuruyunce nefessiz kalıyorum. Insallah gecicek. Doktorunuza danısıp vitamınleri kullanabılırsınız:.. buradan cok konu hakkında bilgi edindim benım de faydam dokjnur belkı tavsiye amaclı paylasmak istedim

Ya bu koku olayı ne zaman geliyor, bende merak ediyorum.Benim de 15 günüm.Burnumun ucunda tuhaf bir koku var.Bakir kokusu gibi ve hep ayni koku.

Ya bu koku olayı ne zaman geliyor, bende merak ediyorum.Benim de 15 günüm.Burnumun ucunda tuhaf bir koku var.Bakir kokusu gibi ve hep ayni koku.
Bu tuhaf kokular olabıloyormus bazı vakalarda. Youtube ta koku egzersizlerş yazın, her gün bu egzersizleri yapın tavsiyem.ben bıraz ıyılesınce baslayacagım

Bu tuhaf kokular olabıloyormus bazı vakalarda. Youtube ta koku egzersizlerş yazın, her gün bu egzersizleri yapın tavsiyem.ben bıraz ıyılesınce baslayacagım
Bende nane yagim gelsin,başlayacağım hemen. Oksuruk icin zencefil cayida iyi geliyor.Onu da içebilirsiniz.

Geçmiş olsun.
Başlığı görünce koku kaybıyla ilgili bir şey yazacaksınız sandım.
Benim 2 ay oldu ama tam olarak koku alamıyorum hala.
Kekik çayı öksürüğe çok iyi geliyor.
Yalnız parolu küçümsemeyin, ateş için bir şey diyemem ama benim tüm ağrılarımı geçiren muhteşem bir ilaç

Geçmiş olsun.
Başlığı görünce koku kaybıyla ilgili bir şey yazacaksınız sandım.
Benim 2 ay oldu ama tam olarak koku alamıyorum hala.
Kekik çayı öksürüğe çok iyi geliyor.
Yalnız parolu küçümsemeyin, ateş için bir şey diyemem ama benim tüm ağrılarımı geçiren muhteşem bir ilaç
Baslık bulamadım oyle yazıverdım. Bı yerde parol içeceğime dua ederim yazıyordu:) haklısınız. Parol candır.

Hanımlar koronayi kısa süre önce ikinci kez atlattım.Benim çok ateşim vardı.Öksuruk ve nefes darlığı eşlik etti derken koku tad bir sabah uyandığımda gitti.En iyi gelen şey duş ve dolorex ıhlamur çayı oldu.Bunlarla geçirdim.Sık sık duş alacak gücü kendinizde bulursanız duştan çıktıktan sonra daha iyi olduğunuzu göreceksiniz.Gecmis olsun herkese,bir daha uğramasın korona belası.

Benim de bugün 6. günüm, 3. gün koku kaybı oldu ve daha gelmedi, balgamlı öksürük var ve iki gündür artti öksürüğüm,
C vitamini,D vitamini,koraspirin kullanıyorum,
Bol sarımsaklı kemik suyu corba yaptım,
bir bardak suya iki damla kekik yağı damlatıp içiyorum,
günlük meyve yemeye özen gösteriyoruz

Aşı var ise 2 günde yavaş yavaş, birkaç güne tamamen geliyor koku. Uzun sürmesi çok kötü olsa gerek 🥶

Okulların açılması bizi kötü etkiledi malesef, eşim ve ben çalışmamıza rağmen, çoğu zaman toplu taşımalarla işe gidip gelmemize rağmen iki seneye yakın korona uğramamıştı, okullar açılalı 3 ay oldu ve malesef oğlum okukdan getirdi coronayı,

Ben de koku kaybı olalı bugün 4. gündü,kolanca kokusunu cok az alabildim,cok yakından kokkayinca, yavaş yavaş gelecek galiba

X