Demir'imin Doğum Hikayesi

canım ALLAH uzun,saglıklı,huzurlu,mutlu bir ömür versin :KK16:hikayeni sıkılmadan okudum bende kızımı sezeryanla dogurdum acil girmiştim ben amaliyata uyuttular onun için göremedim dogdu anı.şimdi tekrar hamile kalmak istiyorum ama çok korkuyorum amaliyattan. okurken sanki ben yaşıyormuşum o anları gibi hissettim heycandan kalbim attı valla bende çok aglarım heral ilkini hiç bişe bilmeden dogurdum ikincide neler yaşayacamı bildim için korkuyorum ama bebişde istiyorum kızımda kardeş istiyorum diye tutturdu kısmet hayırlısı:KK61:

aglaya aglaya okudum ..

kendı dogumum da neler yasıyacagım kımbılır :)

Allah analı babalı büyütsün Demir'i

Allah sizi birbirnizden ayırmasın. Allah hep yüzünüzü güldürsün yavrunuzdan yana. Hiç anne olmadım bekarım ama çok ağladım yazınızı okuyunca. Allah herkese yaşatır inşallah bu güzel duyguları.

aglaya aglaya okudum ..

kendı dogumum da neler yasıyacagım kımbılır :)

Allah analı babalı büyütsün Demir'i
Amin güzelim, sana da sağlıklı huzurlu bir doğum diliyorum, hiçbir duyguya benzemiyor, yaşadığın hiçbir mutlulukla kıyaslanamaz, göreceksin :)
Allah sizi birbirnizden ayırmasın. Allah hep yüzünüzü güldürsün yavrunuzdan yana. Hiç anne olmadım bekarım ama çok ağladım yazınızı okuyunca. Allah herkese yaşatır inşallah bu güzel duyguları.
İnşallah sen de gönlünce mutlu bir evlilik yapar, güzel hayırlı evlatlara sahip olursun..
canım ALLAH uzun,saglıklı,huzurlu,mutlu bir ömür versin :KK16:hikayeni sıkılmadan okudum bende kızımı sezeryanla dogurdum acil girmiştim ben amaliyata uyuttular onun için göremedim dogdu anı.şimdi tekrar hamile kalmak istiyorum ama çok korkuyorum amaliyattan. okurken sanki ben yaşıyormuşum o anları gibi hissettim heycandan kalbim attı valla bende çok aglarım heral ilkini hiç bişe bilmeden dogurdum ikincide neler yaşayacamı bildim için korkuyorum ama bebişde istiyorum kızımda kardeş istiyorum diye tutturdu kısmet hayırlısı:KK61:

ben bir çocuk daha düşünmüyorum ama isteseydim sırf o anı yaşamak için isterdim heralde.. o sevgi olmasa çekilecek dert değil ne ameliyat kısmı ne sonrası biliyorsun.. madem ailen de istiyor inşallah bir bebeğiniz daha olur, allah gönlünüze göre versin..

Demir in bahtıda şansıda açık olsun...ağlaya ağlaya okudum...hala da aglıyorum..dedimki Allah ım ne olur bana da nasip et bir vajinismus olarak daha da duygulandım..demir i çok öpüyorum Allah sizi hiç ayırmasın

şimdi oğlunuz bir ay sonra bir yaşında olacak sanırım..çok güzel yazmışsınız..allahım analı babalı büyütsün darısı bizim başımıza..ben sadece açıkta kalan popo kısmına takıldım kapalı bayanlarada aynı şekilde mi yapıyorlar sonuçta bu rahatsız edici bi durum..ben o önlüğü giyersin ameliyat odasında kalırsın diye biliyorum..gelen geçen seni görürse yol geçen hanı gibi çok utanırım ben,zaten kapalıyım çok rahatsız olurdum...inş normal doğururuz bizlerde..sezeryandan bende çok korkuyorum ..hayırlısı olsun tabi..bende şimdilik oğlumun adını demir düşünüyorum bakalım..:KK49:

Demir in bahtıda şansıda açık olsun...ağlaya ağlaya okudum...hala da aglıyorum..dedimki Allah ım ne olur bana da nasip et bir vajinismus olarak daha da duygulandım..demir i çok öpüyorum Allah sizi hiç ayırmasın
Çok teşekkürler, amin.. Darısı başınıza, merak etme en ummadığın anda çıkıp geliverir minik bebiş, umudunu kaybetme..
şimdi oğlunuz bir ay sonra bir yaşında olacak sanırım..çok güzel yazmışsınız..allahım analı babalı büyütsün darısı bizim başımıza..ben sadece açıkta kalan popo kısmına takıldım kapalı bayanlarada aynı şekilde mi yapıyorlar sonuçta bu rahatsız edici bi durum..ben o önlüğü giyersin ameliyat odasında kalırsın diye biliyorum..gelen geçen seni görürse yol geçen hanı gibi çok utanırım ben,zaten kapalıyım çok rahatsız olurdum...inş normal doğururuz bizlerde..sezeryandan bende çok korkuyorum ..hayırlısı olsun tabi..bende şimdilik oğlumun adını demir düşünüyorum bakalım..:KK49:

Evet yaşımıza bir ay kaldı :) Amin.. Arkadan bağlamalı önlüklerden bahsediyorum, tamamen çıplak olduğun için de poposu açık diyorum, ama ayaktayken bile bir yerlerin görünmüyor aslında ama zaten o önlükle ayağa kalkmıyorsun hiç, giyinp yatıyorsun sedyeye, sonra ameliyathaneye.. ayrıca böylesi bir telaş ve mutluluk anında düşünebildiğin şeye bak, şaşırtıcı :)

gözlerim dolu dolu okudum hikayenizi
anne değilim ama olmak için çabalayanlardanım,
bunun için allahıma hep dua edenlerdenim
rabbim bu güzellikleri bizede yaşatır inş.

yavrunu allah size bağışlasın,acısını göstermesin
hayırlı bir evlat olsun inş.
sağlıklı uzun ömürler versin yüce yaradan
:nazar::nazar::nazar:

gözlerim dolu dolu okudum hikayenizi
anne değilim ama olmak için çabalayanlardanım,
bunun için allahıma hep dua edenlerdenim
rabbim bu güzellikleri bizede yaşatır inş.

yavrunu allah size bağışlasın,acısını göstermesin
hayırlı bir evlat olsun inş.
sağlıklı uzun ömürler versin yüce yaradan
:nazar::nazar::nazar:

çok çok güzel şeyler dilemişsiniz, teşekkür ederim.. siz de anne olun, siz de yaşayın işallah bu güzelliği

sabırla okudum yazını... duygularını çok güzel anlatmışsın... gözyaşlarımı tutamadım... Allah tüm isteyenlere bu duyguyu yaşatsın...
Allah anneli babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin...

Son düzenleme:

benim adım da burcu, oğlumun adı demir ve yaşadıklarınız.. o kadar benzer ve aynı ki... :)

allah analı babalı büyütsün ne güzel anlatmışsınız
ben evli değilim bi bebeğimin olmasına daha yıllaaaar var
ama hep bir bebeğin hayalini kurmuşumdur
karnımda büyümesi hareket edişi hep istediğim şeydir
ben de normal doğum yapmak istiyorum öbür türlü hayatta olmaz diyordum hep ama şimdi sizin yazdıklarınızı okuyunca düşünce çok değişti
anne olmak anne olmaktır nasıl olduğunuzun bir önemi yok
sizin adınıza çooook mutlu oldum darısı başıma :KK16:

sabırla okudum yazını... duygularını çok güzel anlatmışsın... gözyaşlarımı tutamadım... Allah tüm isteyenlere bu duyguyu yaşatsın...
Allah anneli babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin...
amin, cümlemize

benim adım da burcu, oğlumun adı demir ve yaşadıklarınız.. o kadar benzer ve aynı ki... :)
:)
allah analı babalı büyütsün ne güzel anlatmışsınız
ben evli değilim bi bebeğimin olmasına daha yıllaaaar var
ama hep bir bebeğin hayalini kurmuşumdur
karnımda büyümesi hareket edişi hep istediğim şeydir
ben de normal doğum yapmak istiyorum öbür türlü hayatta olmaz diyordum hep ama şimdi sizin yazdıklarınızı okuyunca düşünce çok değişti
anne olmak anne olmaktır nasıl olduğunuzun bir önemi yok
sizin adınıza çooook mutlu oldum darısı başıma :KK16:

ohooo, darısı tüm isteyenlerin başına. allah herkese sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip etsin işallah

ben bu kadar guzel turkce kullanan ve bu kadar guzel duygularını anlatan bır yazı daha okumamısdım hersey cok guzeldı,yazınızın mukemmellıgınden oglunuza nekadar mukkemmel hazırlandıgınız dahı bellı oluyor.cınısyetını ogrendıgınız tarıh ılk tekmeleyısı ve daha neler neler.hem ımrenerek hem cok hosuma gıderek okudum bende anne olmak ıcın ugrasıorum neredeyse ıkı yıldır. yazınızı gozlerım dolu dolu okudum tarfı anlatılmaz derler ya bence cok mukemmel bır sekılde anlatmıssınız ve bence anlatılabılınıyormus:)))

en cokda demırınızle dınledıgınız cd yı calamadıgınıza gulumseyerek uzuldum:) herseyı mukemmel dusunmus hazırlamıssınız. umarım hayatınızda herzamn mukemmel gecer sız artık annesınız Rabbım bızlerede nasıp etsın

ben bu kadar guzel turkce kullanan ve bu kadar guzel duygularını anlatan bır yazı daha okumamısdım hersey cok guzeldı,yazınızın mukemmellıgınden oglunuza nekadar mukkemmel hazırlandıgınız dahı bellı oluyor.cınısyetını ogrendıgınız tarıh ılk tekmeleyısı ve daha neler neler.hem ımrenerek hem cok hosuma gıderek okudum bende anne olmak ıcın ugrasıorum neredeyse ıkı yıldır. yazınızı gozlerım dolu dolu okudum tarfı anlatılmaz derler ya bence cok mukemmel bır sekılde anlatmıssınız ve bence anlatılabılınıyormus:)))

en cokda demırınızle dınledıgınız cd yı calamadıgınıza gulumseyerek uzuldum:) herseyı mukemmel dusunmus hazırlamıssınız. umarım hayatınızda herzamn mukemmel gecer sız artık annesınız Rabbım bızlerede nasıp etsın

Teşekkür ederim gercekten, yazıyı begenmenıze cok sevındım, ozenılmemıs bır oturusta yazılmıs bır yazı bu, yazım hataları vs. o yuzden. Darısı sızın ve tum ısteyenlerın basına, doğru zamanda hayırlı bir evlat sahibi olursunuz umarım.

$298446_2225020111192_1418443363_32331135_1102077132_n.jpg

bir sene önce dikiş ağrılarıyla, kocaman bir vücutla, endişelerle, korkularla dolu oturup yazmıştım bu yazıyı, şimdi tam bir sene sonra hayatım ne kadar farklı, herşey ne kadar değişik. iyi ki doğdun bebeğim, iyi ki varsın kocaman ve güzel gözlü, altın saçlı oğlum!

11 haftalık hamileyim bende.okurken tutamadım gözyaşlarımı.allah upuzuun ömürler wersin size.darısı inşallah benimde başıma bende kucağıma alırım bebeğimi

X