Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Tedavim bitmedi hala. Ben ilk devlet hastanesine gittim röntgen cekti ben burda yapamam bunu dedi disinde apse ve lezyon var dedi. Bende gittim özele orda röntgenime baktı birşey yok ufak bir iltihap var 3 gün antibiyotik kullan gel kanal tedavisi başlayalım dedi. Kullandım ağrım bitmişti. Doktora gittim başladı işte 2 seans olcskti ilk seansı yaptı eve geldim uyuşukluk geçti günden bu yana böyleyim. Aşırı ağrı yapınca yine gittim işte diyorki iltihap var o var şu var dişimi açmaya çalıştı ağrıdan açamadı bu sefer iğne antibiyotik verdi yolladı. O yine biraz etki etmişti. Bugün gittim BT çekti disindeki apse artmış geldiğin gündeki gibi değil dedi yine iğne verdi dişimi açtı temizledi yolladı bu bütün hikaye. Ama bu kadar agirir mi normal değil kafamı vurlara vuracağım Allah'ım kime ne yaptım diyorum
Canım benim eşimin abisi diş hekimi central hospitalda iyi bir hekim diye biliyorum istersen ona git

4 günde 1.bucuk kilo mu vermek istiyorsunuz? Diş ağrısınin sonuçları. Tartilmadan önce küçük meyve suyu içtim etkiis olur mu bilmem 😞
Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Cumartesi:70.00
IMG_20240521_084927.jpg

X