Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Günaydınlar efendim biraz haftasonu sonrada p.tesi iş yoğunluğu ugrayamadım ama bugün bildirim günüydü diye hatırladım ve koşa koşa geldim. Daha düzenli yazicam inşallah bundan sonra. Kilo verenleri tebrik eder veremeyenlere bol azim dilerim.🌷
C.tesi 87.3
Bugün 86.3
Fark 1kg

🤗

Eklentiler

• 20240521_103722.jpg
    20240521_103722.jpg
    86,1 KB · Görüntüleme: 3
Günaydın canım 😘
günaydın çiçeğimm :KK60:

Teşekkür ederim çiçeğim güzel sözlerin için :KK60: eğlenmeyi,gülmeyi çok severim ama aynı zamanda birazcık alıngan gözyaşı hemen akmaya hazır vaziyette biriyim. Biraz afalladım dün ama bugün çok daha iyiyim 😘
canıımmm işte o kadar naif o kadar temiz kalplisin ki böylesi bir kötülük çok beklenmedik birşey oluyor senin için, olsun ağla, ağlamak güzeldir rahatlatır insanı :KK60: yolumuza devaammm :KK68::KK76:

Günaydınlar efendim biraz haftasonu sonrada p.tesi iş yoğunluğu ugrayamadım ama bugün bildirim günüydü diye hatırladım ve koşa koşa geldim. Daha düzenli yazicam inşallah bundan sonra. Kilo verenleri tebrik eder veremeyenlere bol azim dilerim.🌷
C.tesi 87.3
Bugün 86.3
Fark 1kg

🤗
Tebrik ederim harika 🤩

Kızlar son zamanlarda asansörde şuna denk geliyorum herkesin elinde bir yemek çantası. Büyük çoğunluk sanırım artık yemeklerini evden getirmeye başlıyor
Benim de yemek çantam var. Aynen öyle ben de çok görüyorum özellikle bayanlarda dışarıda. işe okula gidenler yemeklerini taşıyor Hem artık yemek fiyatları çok yüksek.
artı sürekli kebap Pide yiyemez insan sıkılıyor kilo alıyoruz ve sağlıksız. insanlar da evden götürmeyi tercih ediyorlar

Benim de yemek çantam var. Aynen öyle ben de çok görüyorum özellikle bayanlarda dışarıda. işe okula gidenler yemeklerini taşıyor Hem artık yemek fiyatları çok yüksek.
artı sürekli kebap Pide yiyemez insan sıkılıyor kilo alıyoruz ve sağlıksız. insanlar da evden götürmeyi tercih ediyorlar
bizim burda ev yemekleri yapan bir yer var belediyenin yeri. sıcak yemek yancısı çorbası ya da salatası tatlısı 150 tl mesela. aynı şekilde tavuk ızgara yanında patates makarna ve salatası 140 tl . tek fırsatımız orası ve yemekler de lezzetli. mesele salata vesaire çeşitleri de var ama yine etrafta ki bi cafe ya da restauranta gitsem her gün ay sonunu göremez kartım .

günaydın çiçeğimm :KK60:

canıımmm işte o kadar naif o kadar temiz kalplisin ki böylesi bir kötülük çok beklenmedik birşey oluyor senin için, olsun ağla, ağlamak güzeldir rahatlatır insanı :KK60: yolumuza devaammm :KK68::KK76:
Devammm tabi ki 💪 yalnız bayram gelince yaptıkları reklamlara ağlamasam daha iyi 🤣🤣🤣

Bugun başladım nasıl katılabılırım
Canım ilk sayfada bir form var onu doldurur musun rica etsem seni tanımış oluruz 🥰 Hatta tartın varsa üzerine tarih ve kullanıcı adını yazıp foto çekip atarsan başlamış oluruz 🥰
Günlük menülerimizi içtiğimiz suyu yapıyorsak sporumuzu yazıyoruz

X